773
Samsung GT-S5230
  • ccxx
    #133
    Köszi a segítséget!
    Próbálkozom vele, de csak nem akar rezegni. Ámbár a rezgés típus állításnál rezeg, csak híváskor nem.
    A gesztusvezérlést beállítottam - rájöttem hogyan kell - de nekem még nem hívott fel senkit, bár az automata bill.zárat rátettem.
    A linket azt hiszem megtaláltam, majd böngészem.

    Köszönöm
  • karajjj
    #132
    fényképezni max suliban a tft monitoron a programok forráskódját szoktam vele, arra tökéletes, minden másra a fényképezőgépemet használom :D

    bármilyen weboldalt megnézhetsz vele, csak kérdés, hogy mennyit fizetsz érte, mert wifi nincs benne, ja és ajánlatos egy opera böngészőt felrakni rá, ami persze vodásnál kizárt, az enyém aksija majdnem 2 hétig bírja, ha nem sokat telefonálok vele, de normál használatnál, amit lentebb leírtam, hogy nálam mit jelent, kb 8-9 nap, a kijelző ujjal is teljesen jól használható, ceruza nem is jár hozzá, vodás nem tudok nyilatkozni, hogy milyen menüje van, de a pannonos az eredetit tartalmazza, erről bővebben itt
  • Kongy
    #131
    Ok. Néhány infót mondhatnál még a telóról, pl h lehet-e rajta twitterezni/youtubeozni meg ilyesmi. :D Kamerája tűrhető? Azt olvastam h 3.2 Mp-es, de ez mobilnál nem számít olyan jónak. :)
  • karajjj
    #130
    ja értem, hát ebben az esetben még vaterán nézegess talán függetlent, ott szokott jó árban lenni
  • Kongy
    #129
    Nem, nálam kizárólag VODA (mert ott dolgoznak unokatesómék) vagy esetleg kártyafüggetlen
  • karajjj
    #128
    fogalmam sincs, barátnőmnek van most új kártyája és a régi számról is azt kapcsolja, utána kell nézni
  • zkas
    #127
    nem akarok hülyeséget mondani, de a hívásátirányítás nem pénzes?
    + ha nem tölti a vodás kártyáját x idő után megszüntetik
  • karajjj
    #126
    miért nem veszel máshol és irányítod át a régi számod rá?
  • Kongy
    #125
    nem ott veszem ha látok jobb ajánlatot, kártyafüggetlent.
  • karajjj
    #124
    szerintem vodásat ne vegyél
  • Kongy
    #123
    Estét!

    Én épp egy ilyen telót tervezek szülinapomra. 32k a vodánál,nem akarok számot cserélni, átmenni pannonhoz/tmobilehoz... tudtok vmi kártyafüggetlen jo ajánlatot?
  • karajjj
    #122
    1. nem tudom, az enyém rezeg hívásnál
    2. igen, lehet beállítani, de NEM AJÁNLOM, nekem a zsebemből 3-szor felhívta egymás után barátnőmet
    3. linkelek majd egy oldalt, meg egy fórumot, bár ha visszaolvasol, szerintem linkeltem már, ott le van írva minden, csak olvasni kell
  • ccxx
    #121
    Sziasztok!
    A napokban vettem egy Samsung GT5230S telefont. Az ismerkedés elején tartunk, és olyan kérdéseim lennének, hogy:
    1. hívásnál miért nem rezeg, pedig szerintem be van kapcsolva a funkció
    2. gesztusvezérlésnél hogyan lehet beállítani azt, hogy egy adott karakterre hívja a beállított telefonszámot
    3. hol lehet letölteni megnézni egy teljes leírást magyarul, hogy ne kelljen hülye kérdésekkel bombázni a tisztelt fórumozókat

    Előre is köszönöm
  • karajjj
    #120
    a cd-t felejtsd el, a netről kell hozzá programot tölteni, bár szerintem egyszerűbb. ha bekapcsolod a háttértár módot a telefonon és akkor úgy ismeri fel a gép, mintha egy pendrive lenne
  • VeNoN
    #119
    hellosztok
    tegnap vettem egy samsmung gt s5230-at és van egy problémám
    bedugtam az usb kábelt ráraktam a mobilt és beraktam a cd-t ami járt hozzá (PC Studio) és akkor kiválasztom a nyelvet és utána van 4 menüpont
    a 2.at kiválasztottam (usb eszköz telepítése v vmi hasonló) és akkor ezt írja :
    "A windows Installer szolgáltatás nem hozzáférhető.Lépjen kapcsolatba a támogató személyzettel, hogy megfelelően regisztrált és engedélyezett-e."
    ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném
    üdv
    peti
  • sozs
    #118
    Be mész a Panniba (vagy telefonon felhívod őket) és lemondod az Internet startot, vagy egyszerűen nem használod.
  • zkas
    #117
    A pannonnál vásárolt 5230amon van internet elérés, milyen kóddal tudom ezt megszüntetni? (nem tudom hogy mini vagy classic, alapból így adták :D)
  • kispeki
    #116
    Hali, Guitar Hero, vagy Tap Tap játék nincs s5230-ra? :)
  • turcsiritaedi
    #115
    sziasztok
    tud valaki Samsung GT-S5230-as hoz függetlenítő kódot? AZ IMEI A KÖVETKEZŐ 35767603682950/1. Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném. Üdv Turcsi
  • kispeki
    #114
    Próbáltad már úgy telepíteni a javát, hogy előtte csinálsz egy HTML fájlt? Lásd: [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1251028113&no=96]#96[/URL]
  • karajjj
    #113
    akkor szoftvert kell frissíteni rajta, viszont úgy ugrik a garancia
  • zstefka
    #112
    Játékot szeretnék a telefonra tenni, ehhez kellene frissíteni a Java-t.
  • karajjj
    #111
    mit akarsz vele csinálni?
  • zstefka
    #110
    Sziasztok!
    Segítségre lenne szükségem:
    A telefonon a szoftver verzió s5230XPIL4. A *#6984125*# kódra a telefon nem reagál. De a *#5239870*# kódot elfogadja, feljön a szervízmenü, az Internals-nál nem fogadja el a *#9072641*# kódot (Password incorrect).
    Előre is köszi, ha van valakinek ötlete a megoldásra.
  • zeli
    #109
    A zenelejátszóban hozz létre egy playlistet, és oda nyisd meg a számokat. Az lejátssza egymás után.
  • kispeki
    #108
    Hali!

    Nekem a zenehallgatással lenne gondom :) A memóriakártyára ráraktam a zenéket, történetesen a Hangok mappába. Amikor lejátszom az egyik dalt, utána nem ugrik át a másikra. Be kell lépnem, fel kell oldani a telót, hogy a következő sazámot elindítsam. Megoldás?
  • sozs
    #107
    Érdekes, nálam ilyen probléma nincs, tehát tippem sincs. Lehet szervizelés lesz?
  • lajzika
    #106
    sziasztok !
    nekem olyan kérdésem van, ha fényképező módba használom a telót , beállítom hogy a memóriakártyára mentse a képeket , fényképezek , elmenti a memo kártyára , majd kilépek visszalépek fényképezőbe és visszaáll a telefonra mentésre ! Ezt lehet valahogy orvosolni ?
    előre is köszi !
  • kafru
    #105
    Köszönöm a gyors segítséget!!!
  • sozs
    #104
    Szerintem nem, legalább is nem találtam én rá beállítást
  • sozs
    #103
    feloldod a "billentyűzárat" és ott lesz egy hangszórócska azt megnyomod és kész. Eléggé jó a minősége, jobb mint a Nokiámé! (6120c)
  • zkas
    #102
    ÜDv, új kérdés :D
    Amikor a képeket nézem és megbillentem a telefont akkor ugye elváltja a képeket, ezt nem lehet kikapcsolni?
  • kafru
    #101
    Sziasztok! Légy szi' segítsetek! Hogyan lehet a Samsung Star-omat kihangosítani (nem kihangosító szettel) beszélgetés közben? Fontos és sürgős lenne! Köszi!
  • karajjj
    #100
    itt nézelődj
  • zkas
    #99
    Üdv, lehet rá tölteni új betűtípusokat és ha igen, akkor tudtok linkelni egy oldalt hozzá?:)
  • karajjj
    #98
    az enyém pannonos és eddig még egy java alkalmazás sem okozott problémát...
  • kispeki
    #97
    upsz, bocsi: jatek-jar = jatek.jar :)
  • kispeki
    #96
    Nem feltétlen kell wap .jar kiterjesztésű fájlok telepítéséhez. Elég csinálni egy HTML fájlt. Segítségképp leírom mi áll benne később. A lényeg, hogy a HTML fájlt, és a .jar fájlt is egy mappába rakod, ezek után megnyitod a HTML fájlt, és a HTML fájl elkezdi letölteni. (Nem félreértendő, - nem a wap-ról fogod letölteni - ez teljesen ingyenes megoldás) A HTML fájlba a következőt írd:

    <html>
    <head>
    <meta http-equiv="refresh" content="0; url=jatek-jar">
    </head>
    </html>

    Természetesen a "jatek-jar" helyébe kell beírni a játék nevét. Fontos, hogy utána írd a .jar kiterjesztést, különben nem fog működni. Remélem segítettem.

    Ui.: Ugyanezt el lehet játszani Widget telepítésnél is, csak ott a .jar helyett .wgt lesz a kiterjesztés ;)

    Ui2.: Egy kis segítséget én is szeretnék kérni. Esetleg ismer valaki Labyrinth Lite típusú Motion Sensor-os játékot a telefonra? Sehol sem találtam rá :(
  • sozs
    #95
    Memória, én a két gigás memóriakártyával használtam, problémamentesen, gyorsan kezelte.
  • sozs
    #94
    Sokan bajba vagytok a jar telepítéssel. Az a gond, hogy a telefon (Pannanos is) nem mindig fogadja el a java cuccost. Legtöbbször csak úgy, ha wappon keresztül töltöd le ami ugye fizetős. Sajnos ez van, amit lehet telepíteni az megy, amit nem azt csak wapról leszedve. Természetesen nem minden jar fut el a telón.
    Háttértár, PC Studió. Én feltettem a PC-t is, de simán háttértárként használtam (a lányom elkunyerálta, ő használja most) Win7 32bit alatt, problémát nem tapasztaltam. Win7 alatt a telepítést úgy kell indítani, hogy a telepítő ikonra jobb egérgomb, tulajdonságok, kompatibilitási fülön kijelölni XP-t. Hasonlóan az indító ikonnal ugyan ezt megtenni, és biztosan működik. XP-t nem használok jó ideje arra az esetleges problémákkal nem találkoztam, de lányom gépén XP SP3 van fenn, és háttértárként használja a telót, rakja rá a zenéket gond nélkül.
    Ez egy olcsó érintőképernyős telefon amiből a 3G hiányzik szerintem, mert a netezés igen lassú rajta. WIFI is jó lenne, de ez sajnos a felső kategóriás telók kiváltsága. Aki telepíteni akar dolgokat rá, az inkább a Symbianos, Androidos, Windozos oprendszerű telefonokat keresse.
    SMS-t talán Outlook szinkronizációval lehet menteni, de mivel ilyet nem csináltam, találgatok.