773
Samsung GT-S5230
  • zoliii
    #773
    Hard Reset
  • ovics
    #772
    Van egy Samsung s5230 kártyafüggetlen telóm.Beleraktam ma kipróbálásra egy olyan kártyát, ami kikódolt mobilban volt ( kaptam, jócskán van rajta pénz ). Azóta a készülék lefagyott, hiába vettem ki a kártyát és tettem bele másikat.
    Mit tegyek?
  • zoliii
    #771
    Találtam egy ilyen módot erre a telóra! Hogyan lehet az ikonokat megmagyarosítani? SWF fájlok vannak benne, megnéztem! :D
    Samsung Monte telót már frissítettem Androidos kinézetre! :D
  • sozs
    #770
    Lehet nem ér annyit a telefon. Ráadásul régi típusról beszélünk, lehet új nincs is hozzá..
  • Béluska74
    #769
    Behalt a képernyőm (már megint). Mármint a tapizó része nem működik. Egyszer már volt vele baj,de akkor még garis volt a telefon,de már nem az. Mennyibe kerül egy új képernyő szervizzel együtt?
  • sozs
    #768
    Jogos, ott az 5 pont!
  • Béluska74
    #767
    Samsung PC Studio
  • Béluska74
    #766
    De mintha lenne olyan a menüpont a samsung pc studió-ban,hogy le lehet menteni pc-re az sms-eket meg a telefonkönyvet. Aztán lehet,hogy én emlékszek rosszul.
  • sozs
    #765
    Sajnos nem lehet memória kártyára menteni. Marad a törlés, mert nem lehet kimenteni se, hisz csak Java progik telepíthetők, és ott nincs olyan ami kinyerné pl. txt fájlba.
    Illetve a belső memóriát lehet növelni a nevek törlésével ami a telefon memóriájában van. (illetve az esetleges telepített programokat törölni)
    Ez nem mai telefon, nem lehet sok mindent elvárni.
  • zvaragabor
    #764
    Az sms-eket nem lehet áthelyezni a memóriakártyára? Vagy beállítani, hogy ezután arra mentse? Barátnőm telefonmemórája már tele van, és mindig törölnie kell sms-t, hogy újat tudjon fogadni. Elég bosszantó dolog, mert már azokat az sms-eket kell törölnie, amiket nem szeretne. Mi a megoldás?
  • sozs
    #763
    Az a baj, hogy ez nem "okos" telefon, így csak amit Java nyelven írtak az van. Az meg tudásilag nem biztos, hogy tud ilyeneket..
  • Seithennin
    #762
    nincs sajnos, pedig lennt van 3 féle app is az 1ik a hivatalos facebook mobilra. és nincs benne ilyne opció pedig jó lenne. azért ha valaki tud ilyet szóljon:) neked pedig köszönöm:))
  • Aquir
    #761
    a facebook appban ez nincs meg? mert akkor nem tudom
  • Seithennin
    #760
    sziasztok! megoldható hogy push üzenetet kapjak facebookértesítésekről? pl ha facen jön levelem vagy ilyesmi de ne email jöjjön hanem arról üzenet h facen aktivitás volt:) megoldható? köszi előre is:)
  • Aquir
    #759
    ahhoz szerintem gyenge egy picit :)
  • janihunk
    #758
    Hali elvileg lehet rá andriod 2.1 et tenni. Ez igaz?
  • Aquir
    #757
    a játékot csak a telefon memóriájába menti el a telefon
  • Esztiike
    #756
    Sziasztok!Van egy Samsung S5230-as telefonom, egy 2GB-os memóriakártyával. Van még rajta hely, mégis azt írja, ha egy új játékot szeretnék telepíteni, hogy Kevés memória. Olvastam az interneten egy kódot ehhez, ami állítólag nem biztos, hogy sikerül elsőre. Hiába próbáltam meg még többször, nem sikerült, még mindig ugyanazt írja ki. Valaki tudja mi lehet?Előre is köszi a választ!
  • sozs
    #755
    Énekem 2010 február óta van meg (volt) a telefon, azóta kolléganő leánya nyúzza (Face) és szerencsére semmi ilyen gondja nincs. Viszont mint a 4.5 éves Nokia 6120 Classic-on is a hátlap lehullik a kikopás miatt....
  • pxxl
    #754
    nekem is elszállt a képernyő ennél a telónál. bár nekem olyan volt mintha egy sorral elcsúszott volna felfelé. garanciában pár nap alatt cserélték :)
  • Béluska74
    #753
    Az érintőképernyődnek annyi (nekem is ez volt) ha garanciás akkor csere ha nem akkor szervizben kb fél óra és 5000 pénz ellenében megjavítják. Ez egyébként egy jellemző hiba erre a telefonra,tele az internet az ehhez hasonló hibákról.
  • gyongyosil
    #752
    Sziasztok! Egy kis segítség kellene a Samsung GT-S5230 telo-hoz. Az érintő-képernyő funkciója nem működik, böködöm de nem reagál, csak a gombok működnek, resetelni nem tudom hogyan kell, ha van ilyen egyébként.
    Kérlek, ha tudtok segítsetek, vagy talán kuka? Köszönöm.
  • sozs
    #751
    Gyári beállítások visszaállítása?
  • drotos5
    #750
    Üdv Mindenkinek.Van egy Samsung GT-S5230 as érintőképernyős telefonom.Olyan problémája van ha telefonálok vele és lerakom utána lefagy az érintő képernyője.Nem tudok vele csinálni semmit.Mitől fagy le.A gombok működnek csak az érintő képernyő nem.

    Ha bekapcsolom akkor működik rendesen csak valamikor lefagy és akkor nem tudok semmit csinálni vele?

    Ez mitől lehet.Mit csináljak vele hogy ezt ne csinálja.

  • pxxl
    #749
    nincs valakinek egy kijelzője? kicsit pókhálós lett :DDD

    am megérné megcsináltatni? tartalék telónak jó lenne. am semmi baja, csak a kijelző nem bírta a találkozást a lépcsővel :)
  • sozs
    #748
    KIES kell, csak a telefont át kell állítani PC Studio módra, és egymásra találnak.
  • Aquir
    #747
    Samsung S5230-hoz Kiest szoftvert ír
    Samsung GT-S5230-hoz meg PC Studio-t
    download
  • hatnor
    #746
    Hello

    adott egy samsung s5230-as telefon, hogy tudom lementeni a képeket belőle a gépre? mert ha rádugom a kábelt a gép nem ismeri fel ...
  • Aquir
    #745
    738-as hozzászólás ide vonatkozik:)
  • móni76
    #744
    Ez most mit jelent?
  • Aquir
    #743
    #738 :)
  • móni76
    #742
    Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni!Hol tudok letölteni játékot ami megy is,mert azt írja ki a telefonom,hogy nem támogatott fájltípus!?
  • sozs
    #741
    Nincs, ez így van kitalálva, mivel csak háttértárnak használja a teló, de ha rendszernek kell vele dolgozni, akkor azt a telefonba menti. Ha belegondolsz ua. minden telefonnál a névjegyzékkel, ha kell hozzá zene, fénykép, akkor a telefon memóriába kell lennie a gyorsaság végett.
  • maci84
    #740
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem a S5230as Samsungal kapcsolatban. Az a problémám, hogy legyen az zene vagy hang, ha használni akarom háttérként vagy csengőhangként akkor mindig átmásolja a memóriakártyáról a telefon memóriájára. De ez nekem marhára nem jó. Hát minek van a memóriakártya. Így emiatt alig lehet bármit is csinálni a telefonnal..Sajna.
    Nincs megoldás erre ?

    Köszönöm!
  • sozs
    #739
    Holnapra én sem tudok felmenni, honlapra igen. Képekkel zenével lehet tele a telefon memóriája. Ugyanis nem elég az SD kártyát betenni, be is kell állítani oda mentsen, vagy a telón levőt oda kell átrakni. Ugyanis minden telefon osztott memóriás, ami azt jelenti, hogy a tárolt telefonszámok, képek, videók, zenék osztoznak a telefon memóriáján. Ha ez elfogy, vagy igen kevés nem futnak programok, és a honlapokat sem tudja betölteni, erre utal a kevés hely NEM az SD kártyára.
    Csak java dolgok telepednek, azok közül is a telefonra készültek. Viszont SD kártyáról nem minden programot lehet telepíteni, pl.: Voda korlátozta ezt. Ezért olvasd 730-as hozzászólást, és a 96-os hozzászólást!
  • Aquir
    #738
    esetleg, vagy getjar.comról talán
    el kéne indulnia és vinnie a videókat, nekem ment, ha nem beállítás probléma az is lehet hogy hibás? nemtom
    meg ha lehet tegyél rá opera minit
    egyébként kijelzőteszthez be lehet írni a hívószámoknál: * # 0 * #
  • Cicaaa
    #737
    Sziasztok! Több gondom is lenne a telefonommal. AZ egyik az , hogy akármilyen holnapra felmennék kiírja h kevés a memória, pedig 2 gigás kártya van benne. A másik az hogy a menüben lévő youtube-on nem indulnak el a videók, csak pufferel és nem mozdul a 0%-ról. A 3. a játék telepítés. Nem sikerült még egy játékot sem feltennem, tudtok valami tippet hogy honnan lehetne letölteni?
  • kovajani
    #736
    Hello! Sajnos, ez a megoldás sem megy. Mindig ott akadok el, hogy elkezdi a telepitést, majd leáll,s egy idő mulva kiirja, hogy nem tud internet kapcsolatot létesiteni, ellenőrizzem a /gondolom a hálózati/ beállitásokat. Mivel nekem ez a mosstani GO NET M csomagom van, a T-mobilos internet /WAP-os/ beállitást sms-ben kaptam meg, s mentenem kellett a telefonra. Ez a beállitás a három beállitás közül a GPRS NET beállitásra vonatkozik, mellette létezik még a GPRS WAP és a WEB 'n' Walk. Elképzelhető, hogy ez, a szolgáltató által megadott beállitás csak a T-mobile által megadott böngészőt enged müködni? /Üzleti érdek?/ Érdekes, mert játékok tömegét tudtam feltenni. Meg kellene tudnom, hogy a másik két beállitási módnál esetleg engedné e az Opera Mini telepitését.
  • Aquir
    #735
    Mobilról m.opera.com-ot megnyitod, és amilyen verziók ott vannak, azokat töltheted le. Ami jól működik azt fennhagyod, ami nem jön be/nem működik, azt nem, ennyi.
  • kovajani
    #734
    Hello! Szeretnék segitséget kérni. Istennek sem tudom telepiteni az Opera Mini-t, pontosabban a 6.5 verziót. Letöltöm, telepitem, kb. 30 %-nál a csík megáll, várok, majd bead egy olyan ablakot, hogy figyelem, a program rádió/szerintem internet/ kapcsolatot fog használni, mely pénzbe kerül,folytatja? s a képernyő alján a három lehetőség, engedélyezem mindenkor, engedélyezem egyszer, és sose. Hiába jelölöm ki akármelyiket, visszadobja a szöveget, illetve nem fogad el azaz nincs olyan pont, ahol a folytatját jóváhagynám. Természetesen kilépek, s semmi a továbbiakban. Az Opera lapjáról töltöttem le a 6.5 jad és jar fájt, csináltam neki egy html fájt a dirhtml progival, bemásoltam kábellel a microkártyára, s inditottam a telepitést a saját fájlok közül. A java elindult, a telepités is, de mint fent írtam, ugy folytatódott. Kerestem mindenhol a forumban javasolt 4.2 verziót, hátha azzal sikerülne, de nem találom sehol sem. Minden segitséget KÖSZÖNÖK!