123
Markos, Nádas, Boncz, Hofi, Maksa és társaik
  • Daza500
    #123


  • RiCSi1234
    #122
    Visszanéztem az összes hozzászólást, és ezt nem találtam! :)
  • kifli
    #121
    ez is volt nem? :D
  • RiCSi1234
    #120
    Kommentár nélkül! :)
  • geo91
    #119
    tudtam hogy láttam már valahol, de nem emlékeztem... :DDD
  • kifli
    #118
    #57 :)
  • geo91
    #117
  • Daza500
    #116
  • Daza500
    #115
    Ez angol, de szintén jó :)

  • karajjj
    #114
    ja tényleg, mert esőben szökött meg :D
  • Vlala #113
    Meg cipőkrémből. Aztán habzott az esőben. :D!
  • karajjj
    #112
    ez de jó film :D
    nem ebben faragta magának a pisztolyt szappanból? :D
  • Bala10
    #111
  • geo91
    #110
    :DDDDDDDD
  • Terensz
    #109
    Az kizárt :-)

    Bár retro, de nem magyar. Kb 5 éves voltam, mikor láttam ezt a filmet, akkor is tetszett. Most pedig szakadtam az alakításokon

    Link, mivel nem jutyúb.
  • geo91
    #108
    na kifogytunk?
  • Daza500
    #107


  • nan76
    #106
    hehee:):)Volt valamikor Sas-nak is hasonló de ő gyógyszerek neveit sorolta és a kavintont mindig kifelejtette...azt nem tudja valaki linkelni?
  • geo91
    #105
  • Daza500
    #104


  • Bala10
    #103
    de rég hallottam! :D

  • nan76
    #102
    ez mennyire király!!!ezt 10000 éve hallottam/láttam/..talán vasélamelyik szilveszteri műsórban....heh köszi
  • geo91
    #101
    hatalmaaaaas!!!!

  • geo91
    #100
    ték
  • geo91
    #99
    Kazal László - A zippzár



    ha végighallgattátok, földön fogtok fetrengni... :DDDDD
  • geo91
    #98
  • Daza500
    #97


  • Terensz
    #96
    Galla kb 31-32 éves volt ekkor, a Gábor pedig kb 20. Egy fiatal humoristát egyébként sem lehet nem letegezni
  • Morphin
    #95
    jó kis story...a legtöbb nagy arc a magánéletben is ugyanolyan mint a színpadon.
    jah és egy kérdés...miért tegezte le a Gallát? vagy csak te írtad le így? azért elég nagy bunkónak kell ahhoz lenni h egy sokkal idősebb színészt csak így lazán letegezzek...
  • Dynamic
    #94
    Balázs Péter annyira jól nyomta ezeket az "idegbetegeskedő" szerepeket. Sokadik megnézésre is úgy röhögök, mint először.



  • Terensz
    #93
    Ha már ennyi Gallát linkeltetek (vagy akár: embeddeltetek - mint szép magyar szó), meg kell, hogy osszak veletek egy igaz történetet.

    Az eset az 1990'es évek legelején történt, egy akkori nagyon kedves osztálytársam unokatestvérével - továbbiakban: Gábor.

    A Holló Színház Székesfehérvárott készült fellépni, abban a városban, ahová a Gábor járt főiskolára. Gábor néhány barátjával és megannyi üres pénztárcával (ugyan milyen lenne egy főiskolásnak) felkerekedett, hogy megnézzék a kiváló műsort. Úgy voltak vele, a bejutás érdekében - pénz híján - majd improvizálnak valamit. Be is jutottak a művelődési házba, de sajnos a szigorú jegyszedő az előadóterembe már nem engedte be őket.
    Ekkor Gáborunkra rájött a szükség, és bement a mosdóba. Kivel találkozott szembe? Pont a Gallával. Hirtelen örömében Galla elé ugrott és ezt mondta neki:
    - Csóró főiskolások vagyunk. Vigyél már be minket!

    Erre Galla a szokásos kimért/vontatott hangján:
    - Nem tehetem...

    Gábor:
    - Hidd el, egy vasunk sincs, de egyszerűen bármit odaadnánk, hogy titeket élőben lássunk.

    Galla tántoríthatatlan volt:
    - Nem tehetem...

    Gábor:
    - És mégis: miért nem vihetsz be minket?

    Galla:
    - Túl nehezek vagytok.

    Ez síkhülye, még a wc-n is!!4 Természetesen az egész bandát bejuttatta
  • Terensz
    #92
    :C Azért köszi.
  • geo91
    #91
    sajna nem találtam semmi... :S
  • geo91
    #90
    utánanézek. :)
  • Terensz
    #89
    Help plz!!!!!4444

    kb 12 éve hallottam a rádióban egy dalt.
    Az énekes a hangja alapján egyértelműen Galla, az előadott mű pedig a "de nehéz az iskolatáska" szövegű förmedvény volt egy kicsit átdolgozva, fogyaszthatóvá téve. Olyan szinten sikerült is, hogy én visítva röhögtem rajta, de sajnos semmi más nem maradt meg a szövegből, csak a refrén egy részlete: "de nehéz a sógorom bátyja...". Valószínűleg Galla nagyon régi alkotása. Kigugliznom nem sikerült. Valaki ismeri/megvan neki, esetleg tudja a címét? Vagy én keresem bénán és fent is van lyutyúbon?
  • nan76
    #88

    szilveszter 85'

  • motyodlee
    #87
  • Daza500
    #86
    Vargában pont azt becsülöm, hogy a '80-as, '90-es rádió-TV kabarék, humoros műsorok színvonalát viszi egészen a mai napig.
    Ugyanígy tesz Maksa is.
  • gyuri12
    #85
    Az a mimika valami zseniális!
  • Daza500
    #84
    Íme egy igazi klaszikus