6
  • valentine2
    #6
    Ma 6 éves a Gmail!

    Szélessáv
  • B0nFire
    #5
    Akar, de nem kötelező azt használni. Én is gmailessel használom. Igaz, hogy a gúglimail az MSN aktivációt spamnek nézte, de végül is megvolt.
  • asysoft
    #4
    A Windows 7 -Vistához hasonlóan- nem tartalmaz beépítetten Messengert, csak egy linket a termékcsomag letöltéséhez. (Szerencsére, mert ha a 2009-es Messengert nem tudom megszokni, az úgy szörnyű ahogy van, s semmi kedvem nem lenne a WMP12->11-hez hasonló gányoláshoz.) Amúgy ha jól rémlik, .NET Passport fiók létrehozásánál megkérdi, van-e már e-mail címem, s ha nincs, csak akkor ajánlja fel a hotmail-es account kreálását.
  • Zolka
    #3
    Dehogynincs. Új Windows 7 install-hoz lesz MSN is, az MSN meg defaultból hotmail-os acc-ot akar regisztrálni. Ugyanúgy, ahogy az össze MS-es dolog.
  • Narxis
    #2
    Szerintem sincs köze a kettőnek egymáshoz de arra gondolhatnak, hogy MS marketing gépezete elég jó, ilyenkor nem csak a Windows-t reklámozzák hanem a teljes Live platformot(movie maker, msn, hotmail, office, mail stb.) ami gyakorlatilag elég jól össze van rakva. Tehát, hogy a Windows és az egyéb szolgáltatások amik Live név alatt futnak gyak. azokat együtt promozzák.
  • asysoft
    #1
    "A Windows 7 megjelenése ugyan javíthat pozíciójukon, és elodázhatja, illetve késleltetheti a GMail további előretörését"
    Valaki látja az összefüggést?