856
Napoleon: Total War
  • ZTM
    #16
    Nekem például nincs olyan jó gépem hogy ez fusson rajta pedig aztán én amúgy is imádom az ilyen Napóleon korszak beli játékokat, de sajna a gépem nem nagyon vinné élvezheően:(
    Bár vannak Warez cuccaim azért beszereztem néhány eredeti címet is(Unreal Tournament 3, Gears of War, Medieval Total war, Cossacks 2+kieg és még jópár)
  • bgabor
    #15
    Egyértelműen kiegészítő, bár lehet hogy stand alone konstrukcióban.
    Mégpedig az elég harmatos Empire: Total War kiegje, szóval meglátjuk mi sül ki belőle, de én egyelőre nem vagyok hasra esve tőle.
  • LasDen #14
    bár nem fogok játszani vele a gépem tudása miatt (bár nagyon jó lenne, mert imádom a Napoleon korát és amit véghezvitt), de a trailerben lévő Napoleont jobban is megcsinálhatták volna, mert alig emlékeztett a vezírre.. :D
  • Scouser
    #13
    Akkor tegyél érte... Akinek van olyan gépe, hogy ezt futtassa, annak van pénze a játékra is.
  • TDantes
    #12
    Nekem sincs pénzem, épp ezért kényszerülök sokszor a warezra. De össze lehet rá gyűjteni. Februárban jelenik meg? Ha most elkezd valaki félre tenni, lesz rá pénze.
  • King of Roads
    #11
    aki warezol annak nagyrészének nincs pénze 10ezer fölötti új játékra. nyilván nem szép dolog árakkal takarózni de sajna ez így van. én örülnék a legjobban ha az összes játék v film eredetibe lenne meg...
  • TDantes
    #10
    Én azért veszem, meg mert nem szeretek warezolni. Bár sokszor rá kényszerülök, de aki warezol az ne is ugráljon, hogy mi van a játékkal, én ezt vallom.

  • Montanosz
    #9
    reméljük a histwar hamarabb kijön((((
  • Neoncsoves
    #8
    "Persze, valószínű, hogy megveszem ezt is, de azért ez pofátlanság."

    -Na ez a probléma. Ha nem vennéd meg, meg rajtad kivül jópárszázezer ember, rájönnének, hogy ilyet nem játszhatnak el. Left 4 Dead 2 szindróma az egész
  • Prince23
    #7
    Nem is tudom, hogy akkor most mi a wtf van.... vg247 nem említi az expansiont...




  • TDantes
    #6
    Hát nem tudom. Ha új epizódként adják el, akkor kapják be...pofátlan banda!

    Ez egy kiegészítő, egy kiegészítőnyi tartalom, ezt teljes játékként akarják eladni? Na ne már!

    Persze, valószínű, hogy megveszem ezt is, de azért ez pofátlanság.
  • gyepesjoint
    #5
    de szerintem elférne a Total War totyekban,a többi kieget is ott tárgyalják meg
  • Prince23
    #4
    Pedig ez egy újabb epizód...
  • Prince23
    #3
    Megjelenés: 2010. február

    na ezt kétlem, szerintem lesz ebből 2010 ősz! Túl hamar jelenne meg... A trailert meg a készülést már legalább a GDC-n be kellett volna jelenteni... Túl későn jelentik be, aztán túl hamar érkezne? mi ez má? Tuti késik.
  • TDantes
    #2
    Minek neki új topic? Ez azért akkoris csak egy kiegészítő.
  • Prince23
    #1
    INFÓK