856
Napoleon: Total War
  • Robez84
    #56
    bazdm..
  • zsozso29
    #55
    :) :p
    Már nincs meg! mert letöröltem! csak kipróbáltam nekem nem jön be ez a játék. 0 pont adok neki
  • grebber
    #54
    Gondolom csak mutatja hogy megvan neki a game és működik rendesen!
  • nagypite
    #53
    ez mi?
  • zsozso29
    #52


  • bgabor
    #51
    Pedig már kint van a neten a tört verzió, NFOHumpon is fel van tüntetve.
  • Robez84
    #50
    Lool ..már le is szedték..:S
  • Robez84
    #49
    Jó neked. Én is megrendeltem volna de sajna nem megy rendesen a gépemen mert a Empire sem ment túl jol...De talán majd ha fejleszetek utána megrendelem addig meg kiprobálom a törtet..
    jó neked 26-n már tolhatod
  • Berv
    #48
    Sziasztok,
    tegnap megkaptam zavvi-tól rendelt csomagom, de várni kell 26-káig, akkor lehet unlock-olni...
    másfél nap, kibírom
  • Robez84
    #47
    Core-ra feltettek egy Razor1911 es verziót..hát kiváncsi vagyok(15 giga)
  • grebber
    #46
    Azt olvastam még nem megy steam-es cuccos.Kell várni rendes törésre!
  • Nagyi06
    #45
    Napoleon Total War CLONEDVD READNFO-TL :)
  • hzsolt
    #44
    Új kampánymódot (3 epic kampány, videókkal, történettel) ígérnek, kérdés, hogy ez jobban lesz-e megvalósítva, mint az Alexander esetében volt.
  • hzsolt
    #43
    ment a rendelés :)
  • grebber
    #42
    5650Ft-ért megrendelhető!

    Van Imperial Edition is az kb 2830ft-al drágább!
    És még bőven a magyar ár alatt vagytok!
  • Pierre75
    #41
    Mintha részletesebb és szubjektív, de szebb a strat. térkép. Az egyiptomi kampány ötlete előtt nyálazhattak volna egy történelem könyvet, ha már képesek az orosz kampányt kihagyni. Az Emp. rusnya lovassága után, minta azzal is kezdtek volna vmit. Remélhetőleg az Eu. kampányban nem cseszik el az erőviszonyokat, mint az Emp-ben: Fro-t úgy lehetett legázolni pár körben, mintha ott se lenne.

    1 hónap és meglátjuk, milyen lett. A kurva steam-t elfelejthetnék. Persze erre semmi remény.
  • Prince23
    #40
    Új Gameplay
  • sakkay
    #39
    Igen..lesznek utánpótlási vonalak, és 1 kör 2 hét. Tehát egy nagy vereség után nehéz lesz a dolgokat rendbe rakni.
  • CamelX
    #38
    Tulajdonképpen a jobbféle modokból lopkodták össze az ötleteket, azok tetszenek is, bár nem túl fair dolog :) egyéb grafikai meg gameplay újítás nem hiszem hogy lesz, de ha ezekből az apróbb dolgokból más játékérzés adódik, azért már megéri... letölteni :D
  • Pluskast
    #37
    Esküszöm nem akarok fanyalogni, - nagyon szeretem a total war sorozatot - de ebben lesz valami újítás a empire-hez képest? A vidi alapján én nem láttam sem új dolgot a játékmenetben.
  • Prince23
    #36
    új trailer
  • grebber
    #35
    9 új kép
  • Robez84
    #34
    juuuj...nagyon komoly! Csak gépet kéne fejlesztenem ...
  • grebber
    #33
    Történet és játékmenet trailer
  • grebber
    #32
    5 új kép
  • sakkay
    #31
    Egy kis infó(nem is kicsi)
    http://www.gamesradar.com/pc/napoleon-total-war/preview/napoleon-total-war-first-look/a-2009101510398948011/g-2009081915535505078
  • haxoror
    #30
  • Falcon87
    #29
    Te okostojás, ez a játék egy stratégia, és részletességben bőven felülmúl mindent. Gondolkodj. Több ezer ember van a csatatéren, és mindegyik így néz ki... másik stratégiában hol látsz ilyet? Elárulom: sehol.
    Ha meg mindegyik katona ilyen crysises részletességgel szladgálna, három atomerőmű sem lenne elég a futtatásához.
    Lásd már be, hogy tévedtél.
  • Montanosz
    #28
    nagyon is szép grafika!
    régen örülhettél volna ha ilyet állóképnek látsz!
    ha csak látványra hajtasz olyan mintha azt mondanád hogy a stalker c. film szar mert fekete-fehér, a watchmen meg szuper mert csilivili..közben ha ezt kivennéd nem maradna semmi, de a stalker-t még 100 év múlva is toppolják. szóval inkább a belső tartalom a fontos, a játékélmény. és ez a grafika is majdnem filmszerű, jobb már nem is kellene a játékokba. Üveges szemmel bambulni ott a watchmen(((

    Olyat meg ne írj hogy nem tudtad hogy ez a sorozat csak pc-re megcsinálható, mert a gagyi konzolok nem bírnák. ha ennyire tájékozatlan vagy akkor először nézz utána, aztán írj, hisz csak az derült ki hogy teljesen tájékozatlan vagy a témában, akkor meg minek írtál...
  • Prince23
    #27
    De egyébként nem értem, mindenki az ETW-t lássa szépnek, én még mindig kitartok a medi2 csúcsgrafja mellett. Mondjuk a gépem már meg van hozzá, hogy az ETW-t szépnek lássam... hajócsata télleg szép:P
  • TDantes
    #26
    Nem ismerem el, és az E:TW egy szép játék. De nem a grafika a lényeg benne.

    Az egy dolog, hogy fingod de legalább ne reklámozd a hülyeségedet! Nem is ismered ezek szerint a TW-ket, de te dumálsz...ja...az egyik legszebb stratégia neked botrányosan csúnya...aha...

    No nem is baj, hogy nem írsz ide többé, nincs szükség idiótákra, akik hülyeséget dumálnak.
  • Terensz
    #25
    Hsz-ed indokolatlanul fröcsög az idegtől. Szerintem nyugodtabb embereknek találták ki a fórumozást, mint te.

    "Ne keverd ide a DMC4-et!Abban hol kell több ezer embert egyszerre megjeleníteni?!"

    Nos, ezzel elismered, hogy nem túl szép a játék, és választ is adsz a miértjére. Ahhoz viszont kevés vagy, hogy elzavarj, mivel nem a te topicod, és kettőnk közül nem én vagyok az, aki a feszültséget gerjeszti. Ettől függetlenül nem fogok több hsz-t írni ebbe a topicba, megválogatom, hogy kikkel fórumozok együtt.

    "TW pedig csak PC-re van, volt és lesz! Konzolra ilyen nem lesz soha! Megnézném ,hogy irányítod konzolon..."

    Látsz részemről arra vonatkozó kijelentést, hogy mire fog kijönni? Mit tudtam én, hogy milyen platformra jön ki... Ezért használtam feltételes módot. Egyébként soha nem mondom magára a játékra, hogy rossz, amíg nem próbáltam ki. Ezesetben ez el fog maradni, mert nem túl erős a PC-m. Boxon lett volna esélyem, ez van.

    Kellemes és nyugodt(abb) fórumozást, srácok!
  • TDantes
    #24
    Egy FPS-t meg lehet csinálni konzolra, de egy TW-t nem. Vagy, úgy csinálják meg konzolra, hogy egy lebutított szar lesz belőle.

    De ha ilyen megtörténne, akkor a szememben a TW szériának annyi lenne.
  • Prince23
    #23
    Egyébként vannak boxos rts-ek, pl C&c, Halo wars... és állítólag minden jól elvannak...
    egyébként a Crysis is erről szólt, PC exkluzív, és most meg mi van a Cry 2-vel? jön konzolokra is...
  • TDantes
    #22
    Egy: Igen, ez szép. Mindenki szerint az. Akkor ezek szerint senki nem látott még 3d-s játékot csak te? Azok hülyék akik meg tesztelték, tudod akiknek ez a foglalkozásuk, még biztos nem láttak 3d-s játékokat...hú de bírom mikor valaki ennyire okos mint te...


    Kettő: Ne keverd ide a DMC4-et!Abban hol kell több ezer embert egyszerre megjeleníteni?! Teljesen más műfaj az egész! Minden tekintetben! Azegy konzol port!

    Három: TW pedig csak PC-re van, volt és lesz! Konzolra ilyen nem lesz soha! Megnézném ,hogy irányítod konzolon...

    Ja, és megtennéd hogy lekopsz innen? Most nem azért, de mit akarsz te itt? Egy ilyen botrányosan csúnya valamitől? Keress valami xboxos remeket, mondjuk a DMC4-et, és legyél el vele. Jó szórakozást hozzá.
    Négy: amúgy megtennéd hogy szépen elhúzol? Már b
  • Prince23
    #21
    Xfire-ra kijön az tuti :DD
  • Terensz
    #20
    "Te miről beszélsz? Botrányosan csúnya? Micsoda? Neked rossz a szemed?"



    Igaz is, az a vállpánt annyira élethű, hogy majdnem megsimítottam, hogy milyen bőrből van De a lovak, a ruházat, minden az utolsó pixelig egyszerűen ronda. Te ezek szerint még nem láttál szép 3d-s játékot, ha ez neked szép.

    "Milyen DMC4? Az nem stratégia, hogy jön az ide?"

    3D-s grafikai megvalósításról beszéltem. Nem mindegy, hogy milyen a műfaja?

    "Milyen X-re jön ki? Xbox-ra?"

    Arra.

    "A Total War csak PC-re van..."

    Akkor így jártak.
  • Prince23
    #19
    Kevered a fazont a szezonnal
  • TDantes
    #18
    Te miről beszélsz? Botrányosan csúnya? Micsoda? Neked rossz a szemed?
    Milyen DMC4? Az nem stratégia, hogy jön az ide?
    Milyen X-re jön ki? Xbox-ra?

    A Total War csak PC-re van...

  • Terensz
    #17
    Botrányosan csúnyák a textúrák. Én mondjuk a 2D-s játékokat szeretem, és az a véleményem: ha valaki a 3D-s vackokat akarja eröltetni, akkor az a játék nézzen ki úgy, mint a DMC4 (ha már a XXI. században vagyunk.) Ha nem megy, csinálja meg 2D-ben.

    Ha jön x-re, megnézem majd azért a demóját. Ja, Logan nyitotta? Akkor 2 év múlva adják ki és csak PC-re