9144
10804749371311425826.jpg

>>> WAREZ TOPIC <<<

A Warez témával oda fáradj!

GoG-s exe

Skip intro

Akiknek nincs widescreen (:
  • grebber
    #409
    Teljesen más a Witcher és a Gothic!Mindenképpen játsszad végig mindet nagyon jók!
  • IMYke2.0.0.0
    #408
    Gothic azért nem kicsit jobb (főképp, maga korában, az első és a 2. része).
    De, ha el tudsz vonatkoztatni a Gothic-szériától (és kötelező is!), akkor rendkívül jól szórakozhatsz a "The Witcher"-rel. Sokkal jobban, mint az elmúlt évek bármelyik játékával.
    Szerintem!
  • JethroHUN
    #407
    Ez nagyon durva. Van értelme h kipróbáljam az első részt? Kíváncsi lettem rá, még DA2 topikban is felmerült, h mennyivel jobb lesz a witcher 2 mint az. Már 4 éves játék, nem tudom... van bármi hasonlóság a gothichoz képest pl?
  • ratgab
    #406
    Nagyon vissza kéne fognom a költségvetést, de ezt akkor is kénytelen leszek egy prémium edition formájában megvenni... Nem baj, majd eszek kenyeret 2 hétig...
  • bélanéni #405
    És nem szoktam ilyet, de arra bíztatnék mindenkit, hogy akinek tetszik a játék, és úgy érzi, érdemes lesz végigtolni, vegye meg, támogatva ezzel a fejlesztőket, ne hagyjuk hogy kihaljon a minőségi PC-játék.
  • bélanéni #404
    És hát a zene is szar, csak úgy mint az 1-ben.
    Odab*sz ez úgy ahogy van, hihetetlen!
  • Muttley
    #403
    a Witcher 2 állat lesz konzolon is

    te meg EZT még nem láttad :)

  • wedge31
    #402
    Meg demozni általába normalon szoktak ugy nem is igazán kellenek a fözetek amik nélkül nehezebb szinteken már nem lehet haladni.
  • grebber
    #401
    Mivel láthatóan nem egy 5 perces karakter lehetett elég sokféle varázslata volt így persze hogy könnyű.
  • kisokka
    #400
    Most csorgott a nyálam rendesen 04:34-nél meg ha a pókdög elől a tesztelő is fut, akkor én hogy fogok, már most rühellemIszonyatosan jó gamma lesz ez!A kocsmai bunyó is jól néz ki, nincs olyan pont, ami ne lenne rendesen kidolgozva!Látszik, hogy adtak erre a játékra rendesen.
    Szkandernél most majdnem kikapott
  • torma1
    #399
    Meg az AI is elég gyenge szerintem a videóban.
  • torma1
    #398
    Sziasztok!

    Nekem elég könnyűnek tűnik eddig. Elég könnyen gyilkolta a videóban az ellenfeleket. Bár lehet hogy még csak béta azért. Szerintem az 1-sö rész sem volt nehéz még a legnehezebb fokozaton sem. Volt hozzá mod ami igazán nehézzé tette a játékot. Úgy mindjárt volt kihívás. :)
  • bendáj17
    #397
    teljesen egyetértek én nagyon várom. Már most a kedvencem. Fantasztikus szavakkal nem lehet leírni.
  • IMYke2.0.0.0
    #396
    En is így gondolom!
  • wedge31
    #395
    Ezt idén se a skyrim se a DA2 nem fogja befogni, márcsak azért sem mert a többi multiplatform lesz tele idióta konzolos kompromiszumal a Witcher 2-nél ilyen nem lesz és ez nagyon látszik az eddig megjelent anyagból.
  • Prince23
    #394


    meg van az év rpg-je. jó lehet a skyrim alávághat... meg a DA 2. de van egy sanda gyanúm...
  • ratgab
    #393
    Úgy-úgy
  • bendáj17
    #392
    jó volt szerintem nekem tetszett a szinkron is. Azok a halottizék :D
  • armageddon666
    #391
    Ha az ember kezébe nyomnak egy összefüggéstelen környezet nélküli wall-of-text jellegű szöveget, nem létezik hozzáértés.
  • xido
    #390
    Abban reménykedek,hogy a hozzánk eljutó magyar feliratot valami hozzáértőbb fordítja...az elsőnek voltak hiányosságai és hülyeségei is bőven
  • wedge31
    #389
    Ezek a videok a játék több hónappal ezelötti állapotát mutatják, azóta biztos sokat csiszoltak rajta.
  • IMYke2.0.0.0
    #388
    Tekintve, hogy itt a kiadása, hamarosan, a grafikán már nem csiszolnak többet (legfeljebb effektezik) - de miért is kellene, jó ez így.
  • bendáj17
    #387
    nagyon brutál videók.
  • vzajcev
    #386
    Sejtem melyik játék az
  • kisokka
    #385
    Lehetsz, szíved joga...
  • ratgab
    #384
    Na most én leszek kicsit az ördög ügyvédje... én ennél a játéknál tartok egy kicsit a harcrendszer kialakításától...
  • wedge31
    #383
    A premium kiadásban is lesz soundtrack CD tehát biztos lesz benne de jól mondod ez még messze nem a végleges verzió.

    Bár tudnék mondani most olyan hamarosan megjelenö játékot aminek a végleges grafja még a közelébe sincs ennek a pre-beta grafikának...
  • kisokka
    #382
    Na ha ez nem lesz nyerő, akkor dombon ülő fűcsomó legyek!És ezt így néhány videó után, meg demó nélkül ki merem jelenteni!
    Azt meg nem is láttam eddig, hogy szkander is lesz benne(meg még ki tudja mi), külön poén :D
    Zenéről tudni valamit?Tudom, hogy ezek nem a végleges formái a gammának, de nem hallottam, hogy lenne benne valahol...
  • wedge31
    #381
    Sorry, elírtam pre-beta...
  • wedge31
    #380
    The Witcher 2: Assassins of Kings Questing Developer Walkthrough Videos.








    Ez a brutál graf a játék pre-alpha verziójából van, elképzelhetö milyen lesz a végleges...
  • bendáj17
    #379
    nagyon várom már hogy játszhassak vele.
  • wedge31
    #378
    Az rajtad is múlik mennyi lesz.
  • zsozso29
    #377
    Nagyon remélem is hogy az lesz!
    És azt hogy megint viszi az Év RPG játék címet!
    Csak a játékidőt keveslem, lehetett volna több is.
  • obe
    #376
    aszta leborult szivarvégit neki
  • ratgab
    #375
    Aztabetyár mindenit... Lehet, hogy tényleg ez lesz 2011 legszebb játéka???
  • ratgab
    #374
    Lesz Törpe város
  • ratgab
    #373
    Tök jó, hogy spoilereznek is a videóban...
  • Atkamon
    #372
    Wow, rohadt jó a grafika, gyönyörűek a textúrák.
  • Jimmyke
    #371
    Sok új kép

  • Atkamon
    #370
    Na, ez már sokkal jobb szerintem is :)