9144
10804749371311425826.jpg

>>> WAREZ TOPIC <<<

A Warez témával oda fáradj!

GoG-s exe

Skip intro

Akiknek nincs widescreen (:
  • IMYke2.0.0.0
    #449
    Enyim :))))

  • bendáj17
    #448
    így van csak ki kell bírni addig ami nagyon nehéz lesz. Addig remélem magyarul végig tolhatom a DA 2-öt mert jó lenne.
  • ratgab
    #447
    Üdv a csapatban...
  • xblades
    #446
    Kérjük, az alábbi linkre kattintva erősítse meg, hogy az alábbi értesítés kérés adatai helyesek, és kéri, hogy a játék beérkezésekor értesítsük.

    A KÍVÁNT TERMÉK:
    -------------------------------------------------------------------
    Termék típusa: PC játék
    Termék neve: Witcher 2 Premium Edition
    ...
    Érkezésének módja: premier
    Várható ideje: 2011. május 17.
    ...

    Na már csak győzzük kivárni.
  • Sir Cryalot
    #445
    3d ready!!!

    (nvidia szemüveg + jobbfajta CRT > LCD)
  • csoli31
    #444
    Hacsak az első szintjét tudja hozni, nálam már akkor az év játéka lesz (még úgy is, hogy a Mass Effect 3 is lesz talán idén)!
  • bendáj17
    #443
    ámen így legyen.
  • bélanéni #442
    Én 2 dolgot tartok sanszosnak:
    - minimálisan alulmúlja a hatalmas elvárásokat
    - b**zottul jó lesz
  • mike01010101
    #441
    Ez így van, nem hiszem, hogy szarabb lesz. Ha csak ugyanazt megkapjuk szebb grafikai köntösben már jó lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #440
    Remélem, nem lesz igazam, de:
    Ha véletlenül szarabb lenne, mint az első rész (not!), még akkor is mindent ütne az idén! Borítékolom.
  • bendáj17
    #439
    én nem tudok más ilyen körítésű játékot
  • bélanéni #438
    Persze ha a játék szar lenne, akkor semmit nem ér az egész, de úgy nézem, az is mindent ütni fog.
  • mike01010101
    #437
    Az AC:brotherhood is 9000-ért adja az extradobozos verziót, de az nincs magyarítva. Összességében ez a witcher2 kiadás mindent üt.
  • bélanéni #436
    - Játék DVD
    - Kulisszák mögött film
    - Zenei CD
    - Térkép
    - Karton díszdoboz
    - Leírás
    - Stratégiai útmutató

    Mondj még egy játékot ami ilyen igényes csomagolásban és körítéssel kerül piacra mostanság, 10e Ft alatt. Nekem nem jut eszembe egy sem.
  • bélanéni #435
    (must have)
  • bendáj17
    #434
    tényleg nem sőt egész jól nézz ki.
  • bélanéni #433
    Ez igaz, de a körítés sem gyenge!
  • bendáj17
    #432
    teljesen jogos. :) mindenképp király lesz.
  • ratgab
    #431
    Egyetértek! Mind Witcher, mind AC ügyileg
  • mike01010101
    #430
    Ja és tegyük hozzá, ők becsülik annyira a magyar piacot, hogy magyarítva jelenik meg. must buy
  • mike01010101
    #429
    Ha egy játékot kéne mondanom az idei megjelenők közül amiben 100%-ban nem csalódunk, én is a Witcher2-t mondnám. Semmi másra mernék mérget venni, se az ME3-ra, se a Skyrim-re, se a fable3-ra, semelyikre sem. A videókról süt a hangulat és itt az agyonpolírozott grafika teljesen a játékot szolgálja. Ja kicsit más stilus de az AC:brotherhoodban sem fogunk csalódni csak az eleve egy (rpg szempontból) limitáltabb játék.
  • bélanéni #428
    Én most elsősorban a Mass Effect sorozatról beszélek, a DA1-2-ben még a grafika is nagyon szürke és jellegtelen, ez persze egyéni vélemény.
  • Jimmyke
    #427
    Hát a végtelenségig polírozott grafika és technika pont nem jellemzi őket :D
    D&Ds licencelt játékaik óta egy épkézláb rendszert nem tudtak összerakni, a hiányosságaikat szike helyett meg láncfűrésszel operálják.
  • bélanéni #426
    Nekem valahogy ezek a BioWare féle RPG "csodák" nem jönnek be. Végtelenségig polírozott grafika, technika, történet és marhára szürke és lapos hangulat jellemzi őket.
    A Witcher1 lehet, hogy tartalmazott némi technikai gyengeséget (hosszú töltési idő, nem túl jól átlátható inventory, stb...), de a hangulat - a grafika stílusa, a zene minősége és a játékmenet egyvelege - az eszméletlen volt. Ha a 2. résszel sikerül megütni ugyanazt a szintet, esetleges technikai fejlődés mellett, akkor nálam az év játéka lesz (ha a Diablo3 nem jelenik meg idén )
  • bendáj17
    #425
    ez tényleg tuti ezt várom a legjobban na jó meg a mass effect 3-at de az messze van még :)
  • bendáj17
    #424
    igen az is klassz nem feledkeztem meg róla.
  • wedge31
    #423
    De ebbe a játékba legalább biztos nem fogunk csalódni.
  • IMYke2.0.0.0
    #422
    Messze van még az idő, amikor a védőfóliát tépem le a tokról...
  • kisokka
    #421
    Én a kockát is szerettem, még több üde színfoltjai a játéknak :D
  • bendáj17
    #420
    kemény kis csaták, a boksz is jó meg a szkander :)
  • wedge31
    #419
    Witcher 2 mini games.

  • wedge31
    #418
    #360, #362
  • Prince23
    #417


    ezt nem tiltják le :D
  • Murder3
    #416
    nekem a heroes V mediumon akad és szaggat, de pl a two worlds 2 fullon meggy akadás nélkül:)
  • kisokka
    #415
    Ha Dragon Age highon futott, ennek is kellene szépen.Az sem mindegy milyen verziód van, esetleg valami patch nincs rajta.
    És valóban Witcher topicba kellene írnod :D
  • JethroHUN
    #414
    Fent van a gépen. Minimum beállításokkal is akad... érdekes, maxon is, teljesen mind1 mint h állítok be. Dragon Age Highon fut, Cryis medium-high között. Ez ilyen grafikával nem futna legalacsonyabb beállításokkal?
    (talán witcher topikba kellene írnom, na mind1)
  • ratgab
    #413
    Nem teljesen ugyanaz a harcrendszere (sokan bírálták is)!

    Kicsit a ritmusérzékre épít a Witcher első részének harcrendszer... ha jó ütemben támadsz, akkor egyre pusztítóbb támadásokat lehet az ellenfélre mérni. Ha ütemet vesztesz, akkor csak a levegőt ütöd és kezdheted előlről a támadássorozatot!

    3 féle támadási stílus van, amit szabadon váltogathatsz és más-más szituációban hasznosak:

    Erős támadás a nagy és zömök ellenfelek ellen hatásos, a gyors támadás a gyorsabb ellenfelek ellen, a csoportos sebzés pedig, ha csoportban ront rád az ellen. Emellett még ott vannak a varázs jelek, melyek tovább bővitik Ríviai Geralt( a főhös ) repertoárját.

    Összegezve: Még a 2. rész kijövetele előtt vidd végig, mert nagyon jó... másrészről meg a mentések befojásolni fogják a 2. részben lévő dolgokat!
  • Prince23
    #412
    Ja és a Witcher-ben szereplő vizimai őrt éppen Jethronak hívják :)))
  • JethroHUN
    #411
    Rendben vhogy megszerzem, ha olyan a harcrendszere, mint a lentebbi videón akkor rossz nem lehet, az tudom h clic-to-attack mint a Dragon Age, G3 az pedig ha jól emlékszem ott nem kellett kiválasztani az ellenséget, sebzett a kard akit ért. De pont ez a Witcher az amiről nem olvastam rosszat.
  • Prince23
    #410
    2007-ben év RPG játéka volt több helyen is. grafika nyilván nem így néz ki, de a játékélmény és a fejlődés, no meg a - sokak által panaszolt - harcrendszer nagyon ott van.
    Kiváló fantasy sztori