9144
10804749371311425826.jpg

>>> WAREZ TOPIC <<<

A Warez témával oda fáradj!

GoG-s exe

Skip intro

Akiknek nincs widescreen (:
  • caps lock
    #9144
    De nem, biztos vagyok benne, minden efelé mutat. A királynő ezt kapta a szülinapjára, meg hogy kétszer nem találsz oda, Foltest szarkasztikusan humorizál, csak a hallgatóságának nem jön le a poén.
  • Crasher99
    #9143
    Igen, csak te. Beteges a fantáziád, szerintem kezeltesd magad.
  • caps lock
    #9142
    17:25 percnél majdnem eltalálja őket egy balliszta. Foltest magyarázza hogy a visszarúgás olyan erős hogy nem lehet kétszer ugyanoda találni, és hogy ő adta azokat a ballisztákat a feleségének születésnapjára. Ez történetileg helyes, ugyanakkor kétértelmű megjegyzés is, hiszen úgy is értelmezhetjük hogy eggyel fölé célzott ő is, azaz lehet egy anál szexre való utalás is. Vagy csak én látom bele?

  • caps lock
    #9141
    Van már hozzá magyar felirat is:
    https://magyaritasok.hu/hirek/5090/farewell-of-the-white-wolf
  • caps lock
    #9140
    Kijött a Farewell of the White Wolf rajongói mod, fent van a nexus oldalán, szükség lesz hozzá a W2 alapjátékra. A harmadik játék sztoriját viszi tovább, illetve zárja le. Geralt és Yennefer esküvője áll a középpontban, természetesen semmi sem megy olyan simán mint várható. Szinkron nincs, felirat igen. Négy év óta dolgoztak rajta, komoly darab.
  • mulli1986
    #9139
    Közben megtaláltam köszönöm. De az vicces, hogy az WASD hasznűlat benne van az oktató anyagba, de hogy a barom hol talál ládát, az nem...
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2019.10.22. 20:39:39
  • Madi92
    #9138
    Első helyen, elvileg a kocsma alsó szintjén kell lennie egy ládának.
  • mulli1986
    #9137
    Sziasztok! Látom elég kihalt a topic, de hátha. Állandóan súlyproblémáim vannak, mert rengeteget lootolok, de nem találtam még egy helye ahova a cuccokat el tudnám pakolni. Nincs semmi hely ahol a crafting materialokat ki tudnám tenni?
  • caps lock
    #9136
    A következő hibával találkoztam: a játék nem hajlandó teljes képernyőn futni más felbontáson mint a monitor natív felbontása. Hovatovább ilyenkor még hang sincs. Tehát ha például beállítom 720p-re és a menüben teljes képernyőt adok meg, indítás után keret nélküli ablakos módba vált és nincs hang. Ha kikapcsolom a teljes képernyő opciót akkor rendben elindul ablakos módban és hang is van, de nyilván nem szeretnék így játszani mert túl kicsik a feliratok. Most nincs kártya a gépemben, a prociba integrált UHD 630 alatt próbálok játszani, 720p-ben 30 és 50 fps között mozog ami bőven jó. 1080p-ben átlag 20 fps van és szörnyen droppol, bár 4:3 képarány mellett néha felmegy 30 fölé is.
  • berczy #9135
    Sziasztok!

    Lehet látni valahol a játékban, hogy mennyi az eddigi össz játékidőm?
    Köszi!
  • Daermon
    #9134
    Igen, de kockán nyersz, akkor elkérheted a fejet, amit oda adhatsz, majd a piás trollnak.
  • Talon35
    #9133
    Asszem tévedés van.
    Tubon néztem, hogy meg kellene vizsgálnom fejet. Akkor Sendlert kérdezhetem honnan van meg neki. Ő irányít a köv taghoz. Gondolom az vadászta le. Szal a küldit csinálnám végig.
  • Daermon
    #9132
    Jogos :D
  • Madi92
    #9131
    Rossz topik Kockázni kell vele!
  • Daermon
    #9130
    Kártyán kell nyerni és akkor elviheted a fejet tőle.
  • Talon35
    #9129
    Sziasztok!
    PC-és verzióban troll fejet megtaláltam, de nem engedi megvizsgálni. Elvileg mindenkivel beszéltem róla.
    -Két mágus csaj,
    -Kék szalagos,
    -Törpe
    -Bárd,
    -Falu főnöke
    Most Sendler a bőrműves de nála sincs troll opció. Mit hagyhattam ki?
  • Rony94
    #9128
    Szia.
    Én szintén balkezes vagyok. Évekig a nyilakkal játszottam, de pár éve már áttértem WASD-re és teljesen boldog vagyok.
  • Plata
    #9127
    Tényleg,köszi,a játékban nincs rá lehetőség,de kiléptem és a launcherben át lehetett írni.
    WASD-al nekem játszhatatlan lett volna.Hiába balkezes vagyok.
  • Daermon
    #9126
    Hu talán a játék (nem a GoG) launcherben lehetett.
  • Plata
    #9125
    Sziasztok,kellene egy kis segítség,Gwent bétázásért megkaptam a második részt ajándékba,most kipróbáltam,viszont volna egy gondom vele,nekem ez a WASD irányítás nem jön be,mivel balkezes vagyok,hogy lehetne át állítani az irányítást a játékban?
    A beállításoknál semmi lehetőséget nem találtam rá.
  • Rony94
    #9124
    Had támogassa a CD Projekt-et, megérdemlik. :)
  • Daermon
    #9123
    Az 1 és 3 GotY ingyen volt, ez a 3€ nem baj.
  • Mehee
    #9122
    Azt ugye tudod, hogy mindhárom rész dobozos változata aktiválható GoG-on? Elég lett volna csak a kódot beírni és máris megkaptad volna digitálisan is.
  • Daermon
    #9121
    GoG-on 3€ a játék, én meg is vettem. Így most mind a 3 rész megvan lemezesen és digitálisan is :D
  • McFrost
    #9120
    Ha egy hozzáértő erre járna....
    Steames a játékom, Flotsamban voltam, volt egy ábrám, a félszerzetek nadrágja, vagy ilyesmi. Legyártottam és felvettem, de nem látszik belőle semmi. Konkrétan a csizmám és a páncélom között át lehet látni :D Vicces, de idegesítő. Van erre valami megoldás? Köszi!
  • zolidarab0228
    #9119
    Most teszem fel ha jól nézem ez a legújabb TW2: Patch 3.3. Amúgy arra is gondoltam hogy a modokat ki veszem és az se segített. Na mindegy fel teszem ezt patch.-et s kezdek egy újat.
  • Daermon
    #9118
    Passz :/ Indíts új játékot és próbáld meg úgy.
    A patcheket felraktad hozzá?
  • zolidarab0228
    #9117
    de akkor se csinál semmit újra csinálom s nem megy. Nem tudok tovább jutni két napja szenvedek vele. Pedig néztem video-t is de nem jövők rá mi a gond.
  • Daermon
    #9116
    Ott elvileg csak folyamatosan jattingatni kell, hogy maxra érjen a csík.
  • zolidarab0228
    #9115
    Sziasztok!

    Nekem az lenne a gondom, hogy játék elején a Barikádnál a ballisztik felhúzásnál nem tudom be akasztani s mindig vissza megy s hiába húzóm fel 10Xer akkor se tudom be akasztani. Mi lehet a baj?
  • Daermon
    #9114
    Vergen küldetések elején mikor a bányába mentek? Mert az több helyről is elérhető és több törp is gyülekezik. Elvileg a térkép is mutatja.
    Ha háttal a kocsmának állsz, akkor jobbra menj és a város azon oldalán keresd.
  • tom2004
    #9113
    Vergenben nem találom a barlang bejáratot ahol Zoltánnal kel találkoznom, tudnátok segíteni?
    Utoljára szerkesztette: tom2004, 2016.08.16. 14:39:50
  • genndy
    #9112
    Ubersampling KI.
  • tigeroo
    #9111
    sziasztok, a hétvégén vettem meg steam salen 1,47 euroért, a széria eddig kimaradt.

    :)

    az átvezetőknél a depth of fields beállításnál ki kellett kapcsolnom, ez megoldotta az FPS dropot. valahogy még lehet bütykölni rajta, hogy nyerjek kis FPS növekedést? Elég nagy a gépigénye szerintem a játéknak. De jól néz ki.
  • NiGhTM4R3
    #9110
    A passzív képességeket (pl. megfélemlítés, fedezék) hogyan lehet fejleszteni? minél többet használom annál magasabb szintűek lesznek?

    Ha importálok mentést az befolyásol valamit jelentősen? 1-2 npc mondja, hogy én győztem le a Nagymestert meg pár apróbb említés (ezeket lehet mentés nélkül is mondják?) a korábbiakra, de egyelőre nem érzem jelentőségét, hogy importál valaki vagy sem (még csak most kezdtem nem rég újra)
    Utoljára szerkesztette: NiGhTM4R3, 2016.03.04. 06:04:29
  • Pityu Mester
    #9109
    Az első hajóroncsot ugyebár a kayran fészkénél találod meg, akkor kapod meg a küldetést.

    A második hajóroncsot Vergen közelében találod, nem messze a troll barlangjától. Ha Roche-csal vagy, akkor a 2. felvonás vége felé tudsz eljutni oda, amikor Henselt után eredtek; ha Iorweth-tel vagy, akkor pedig bármikor a felvonás során.

    A küldetés a 3. felvonás során ér véget, ehhez le kell menned a Loc Muinne csatornarendszerébe.
  • tom2004
    #9108
    Lezárult a nélkül 1 fejezetben megtaláltam volna a második roncsot, honnan lehetett eljutni 2 roncshoz?
  • Pityu Mester
    #9107
    A Titokzatos folyó küldetést a 3. fejezetben tudod befejezni. A második fejezetben egy újabb hajóroncsot találsz, ami további információkkal szolgál.
  • tom2004
    #9106
    első részben 32 szinten fejeztem be. Titoktatos folyó 2 fejezetben befejezhető?
  • tom2004
    #9105
    Titokzatos folyosó küldetést meg lehet csinálni 1 fejezetben? Hol találom a Pontaron felvezető utat?

    Utoljára szerkesztette: tom2004, 2016.02.23. 20:57:50