1222

NBA 2K10
  • Laci82
    #182
    Sziasztok ,ezt valahol lehetlesz itthon kapni?
    Amúgy marha nehéz játék,a Cavs-el vagyok de rendesen aláznak
  • Legend Killer
    #181
    alap beállításon zsákolóversenyen melyik gombbbal tudom bezsákolni? 09ben nekem f volt billen és6a logitech rumblepadon.
  • Richardix
    #180
    Sziasztok!
    Bele kezdtem ebbe a játékba, My Playert tolom, és hát.. tetszik, de elég nehéz. a legjobb "osztályzatom" eddig D volt meccseken pozitív Sp-t még soha nem kaptam :P
    viszont van egy hiba sztem. mikor kispadon üök kiírja h D gombot nyomjam meg h előreugorjon amíg beállok. Optionsba megnéztem, Num 5 van a D-hez rendelve. de hiába nyomom a Num 5-öt nem csinál semmit.. ált akkor sikerül, amikor random összevissza nyomom a billentyűket.. fura...
  • Pethy23
    #179
    u.e én SF vagyok és Houston-ba mentem nekem Shane Battier jutott, 29 pontot dobott rólam:D
  • Rudee
    #178
    Akinek gondja van az irányítással, annak ajánlom a már elérhető PC-s manualt.
  • ProGabe #177
    ááááá, hülye vagyok :D

    újrakezdtem, megint shooting guard-kéne, de ezúttal nem "mindenest", hanem atlétikust csináltam

    nagyon ráéreztem az egészre. A+ voltam minden meccsen, 20 közeli átlag. vége a summer circle-nek, és minden egyes csapathoz mehettem traininge!

    na ekkor követtem el a hülyeséget: a Lakerst választottam

    amint rányomtam, hogy next és elmentette, rájöttem, hogy ezt nem kellett volna. az egy dolog, hogy Kobe-val kéne megharcolnom a pályára kerülésért, na de az edzőmeccseken őt kell fognom, ill. ő fog engem :D esélytelen, totál esélytelen...
  • twi452
    #176
    Most megnéztem csak poénból, hogy mit szól az ubuntu linuxhoz.. install nélkül semmi külön piszkálással elindult simán.. az fps csökkent egy kicsit w7-hez képest de játszható :D
  • genory
    #175
    Sikerült!
  • Darkon
    #174
    Valaki latta mar itthon, a 2k9-et szerintem meg most se lehet kapni:S

    Lehet megrendelem USA-bol. 20dollar vicc, persze ez ugy szokott lenni europaban 20euro itthon meg 10ezer
  • twi452
    #173
    minden gond nélkül fut még a ratyi 8600gt-mel is w7 alatt
  • genory
    #172
    Nálatok fut Win 7-ét alatt a game? Nekem sajnos nem!! Elindítom és nem csinál semmit! Próbáltam a kompatibilis módot választani (XP SP 2 és 3), de így se indul el! Valaki help!!!!
  • twi452
    #171
    Nálam 13. meccs után hívtak meg mondjuk igaz én 12 perces negyedekre állítottam így azért van idő felnyomni A+ra a meccset :D meg centerként nem túl bonyolult.. kizárni, elzárni, lepattanózni, ha ziccert dobok az is jó ha zsákolok plussz jó szóval így nem olyan nehéz :)
  • donpedro
    #170
    Engem asszem a 15. meccs után hívott a Miami, és szerintem a hívás elsősorban attól függ, hogy milyen teammate grade-et várnak el tőled, és ezt sikerül-e elérned a meccseken.

    Nálam legalábbis ez úgy nézett ki, hogy pl az elején még csak C+ volt a feladat, ha ezt elértem, akkor már jobbat vártak el, így eljutottam addig, hogy már A+ kellett. Ez viszont elsőre nem jött össze, így a következő meccsen megint csak B+ volt a cél.

    Aztán újra jól ment, és amikor újra A+ kellett, akkor végre sikerült megcsinálnom, majd a következő meccsen ezt megismételni, ezután pedig rögtön kaptam is a 10 napos meghívót. A statisztikáim nagyjából ugyanolyanok voltak ekkor is, mint az elején, kb. 18 pont, 4 pattanó és 10 gólpassz meccsenként, szóval biztos nem ez döntött.

    Azóta amúgy én is újrakezdtem, mert rájöttem, hogy túl nagydarabra csináltam magam, és így állandóan SG/SF poszton játszattak. Az új emberem csak 6'1", és így már kezdettől fogva csak PG-ként küldenek pályára - jobban is megy mostanában.

    Matt, szerintem ezzel nem sokat segítettél neki, azon a gépen minden tükörsimán kell, hogy fusson... :)

    Hozzáteszem, hogy van egy grafikai hiba, ami miatt hatalmas különbség van a player detail közepes, illetve legmagasabb beállítása között FPS-ben. (Ugyanazon a gépen ha csak ezt változtatod, akkor 40-50 FPS differencia is lehet.)

    Szóval ha ezt közepesre leveszi valaki, és minden mást kimaxol, akkor egy átlagos gépen is röccenés nélkül fut a játék.
  • ProGabe #169
    "most kaptam egy 10 napos meghívást a portland-be"

    mennyi meccs után? meg milyen teljesítményt nyújtottál?

    igaz, én nem C, hanem Shooting Guard vagyok, meg eléggé elrontottam az elejét (emiatt lehet újrakezdem), de elég nyögvenyelősnek érzem az egészet. igaz, még csak 17 meccset játszottam le, de nincs kedvem a d ligában tespedni
  • Matt07
    #168
    minden max,élsimítás is maxon, 1680x1050-ben tükörsimán fut.

    konfigom:ASUS P5Q,Intel Core2Quad Q9450,Geil 4GB DDR2 1066Mhz RAM,Sapphire HD 4870X2.
  • báttyó02
    #167
    kb mint a pes2010nek
  • Nagyi2pac
    #166
    Hi!

    Please, valaki le tudná nekem írni hogy milyen gépigénye van a 2K10-nek, vagy valaki akinek max grafikán akadás nélkül megy, az írja már le hogy milyen gépe van!
    Ja és ha nem túl nagy kérés akkor valaki küldhetne priviben egy linket letöltéshez!
  • BrandonRoy7
    #165
    lehetne majd indítani Tournamentet SG sek között szerintem
  • twi452
    #164
    Én is nyomom a my player-rel :) nagyon király :) egy centert csináltam és most kaptam egy 10 napos meghívást a portland-be :)
    alley oop-ot azzal kell amivel beállsz pozícióba (azaz támasztod az ellenfelet) + passzolás de csak akkor működik ha épp a gyűrű felé rohan az arc akinek akarod passzolni
    nekem egyszer sikerült csak 20 pass értékkel a centerem rádobta a palánk élére a labdát és elszállt a fenébe...xD
  • BrandonRoy7
    #163
    hát nekem úgy sikerült az alley oop-ot hogy Q+S mondjuk én átállítottam a billentyűzet beállítást de aszem amivel blokkolsz meg passzols egyszerre megnyomod mikor valaki a festéken belül van
  • TaRka0107
    #162
    Én egy meccset se tudok megnyerni! 3 pontosok nem mennek be, mindig kijátszanak:D Rajtam meg úgy vannak a játékosok hogy!:D Taktikát lehet alkalmazni? És alley oop-ot hogy kell pontosan?
  • BrandonRoy7
    #161
    lejátszottam a Mai NBA Today ből a Sixers - Suns meccset. Barbosa kicsit odatette magát :D ( 8 perces negyedek,Pro,alap slider)
  • donpedro
    #160
    Nálam is megakad néha. Olyan, mintha lefagyna, de aztán 2-3 másodperc múlva megy tovább. Annyira nem zavaró, mert meccsenként max 1-2 alkalommal fordul elő, előtte-utána megint teljesen folyamatos.
  • Laci82
    #159
    Sziasztok.
    Nektek nem akadozik a játék?
    A benchmarkban 55-60fps-el megy de néha beakad.
  • savaria
    #158
    Hogy kell megnézni a tabellát ha szezont játszok?
    Előre is köszi a választ!
  • Tormiee17
    #157
    Hogy kell skill pontokat meghackelnii? mer nézegettem külföldi oldalakon de nemigen jön össze,ha van aki esetleg tudja,elmagyarázhatná :)
  • donpedro
    #156
    Nekem nagyon tetszik a játék, bár még csak a my player módot néztem meg. (Ami azt illeti, valószínűleg még jóideig elleszek vele...)

    Még az én öregecske 7600 GST-men is nagyon szép, 1280*1024-ben medimu-high vegyes beállításokkal 25 FPS-t produkál meccs közben, ami azért elég megdöbbentő.

    Gyártottam egy 6'3" magas PG-t, vele próbálkozom (minden beállítást defaulton hagyva - kivéve a negyedek hosszát, azt 9-re állítottam), és bár az elején eléggé szenvedtem, de most már kezdek belejönni. Igaz, egyelőre még mindig csak a D-ligában, ahová lezavartak a Timberwolvestól. Kicsit fura, hogy még ott is csak csereember vagyok, hisz kb. 15 pont, 4 pattanó és 6 gólpassz jön össze meccsenként átlagban. Mondjuk elég sok percet játszok így is.

    Az egyetlen, amivel gondom van, az a védekezés. Mivel rendre SG-ként küldenek pályára, és nem is vagyok valami gyors (inkább a dobásra gyúrtam eddig), ezért a jobbak sokszor elmennek mellettem. De pl az nagyon tetszik, hogy nagyon különböző szintű játékosok ellen kell bizonyítani hétről-hétre, volt akit teljesen levettem a pályáról, míg egy Robinson nevű fickó belőlem csinált teljesen hülyét. Ha nem engem szívat, szívesen néztem volna a játékát tovább is. :)

    Megyek is vissza játszani, hátha végre felfedeznek a nagyok. :)
  • Melkon666
    #155
    Nekem az lenne a kérdésem, hogy csináltam online profilt, működik az NBA Today faszán, viszont engem ez a living roster dolog érdekelne igazán.
    Szóval, hogy hogy is működik ez? Amikor belogolok és van valami friss játékos csere, akkor azt automatikusan megcsinálja a játék roster-ben és elmenti?
  • Firerock
    #154
    hehe
    felnyomtam mindent 80ra és 162-38-ra nyertem:D
    alley-oop még mindig nem sikerült
  • Matt07
    #153
    yep
  • Firerock
    #152
    sprin=turbo?
  • báttyó02
    #151
    ha adhatok egy tippet akkor az optionsban a game sliders-ben húzgáld feljebb az user dolgokat
  • TaRka0107
    #150
    Próbáld meg akkor dobni, amikor nincs rajtad egy ember se! Amúgy akkor engeddel a dobást amikor a legmagasabban van a játékos! Zsákolás: Ugyanazzal amelyikkel dobsz, de sprintelj neki a palánknak!
  • ricsa008
    #149
    hogy lehet ezt a ki..tt billentyűzetet beállítani meg moccani se tdok
  • Firerock
    #148
    valaki mondja már el nekem a következő dolgokat,most ordítoztam szét az agyamat és vertem a billentyűzetet emiatt a szar játék miatt
    alley-oop
    zsákolás


    ez a 2 dolgo még véletlenük se jön össze,ja és hgy hogy kell 3pontost dobni,mert ezek a szarháziak nemtudnak,bezzeg az ellenfél 10ből 10x bedobja és széjjel aláznak leggyengébb szinten is
  • AncsyKA15
    #147
    Köszönöm szépen![#vigyor2
  • donpedro
    #146
    A tsearch nevű program kell hozzá, én az 1.6-os verziót töltöttem le belőle (keress rá google-lel), és működik is.

    1. miután letöltötted és kitömörítetted a tsearchöt, indítsd el a játékot, töltsd be a my player mentésedet, majd alt+tabolj ki belőle.
    2. indítsd el a tsearchöt is, és klikkelj a bal felső sarokban lévő "Open Process" ikonra.
    3. A megjelenő új ablakban válaszd ki az nba2k10.exe fájlt, és klikk az open gombra.
    4. Ezután az "add new cheat" ikonra kell klikkelni (ez egy pici üres lapot ábrázoló ikon a "cheats list" és az "EasyWrite" alatt)
    5. újra feljön egy ablak, a description mező nem érdekes, ide írhatsz akármit, viszont az address mezőbe ez kerüljön: 5443ABC
    6. A többi mezővel nem kell foglalkozni, nyomj egy ok-t.
    7. Az add new cheat ikon alatt meg fog jelenni egy új sor, itt a value értéke 5-re lez állítva, ezt írd át annyira, amilyen hosszú negyedeket szeretnél.
    8. Ezután klikkelj a save ikonra, és egy cht fájlba elmentheted a beállítást.
    9. Mehetsz is vissza játszani. :)

    Ha a nehézségi fokot akarod állítani, akkor az 5. pontban az address részbe ez kerüljön: 54439C4
    Itt a value lehet 0-rookie, 1-Pro, 2-All star, 3-Superstar, 4-HOF

    Ennyi. Nem olyan bonyolult, mint ahogy hangzik, 1 perc alatt meg lehet csinálni.
  • BrandonRoy7
    #145
    Hali, énis beléptem ebbe a Hungarian DT crewbe , ha valakinek van kedve játszani az szóljon
  • yossarian14
    #144
    valaki küldjön linket, mert a netshow verziót töltöttem le és az nem müxik, most a reloaded kellene, légyszi
  • AncsyKA15
    #143
    engem érdekelne, jó lenne ha leírnád.