1222

NBA 2K10
  • Krisztiam #1222
    nba 2k11 és az nba 2k12 között mi a különbség?
  • Tormiee17
    #1221
    cheat engine,aztán youtube :)
  • The Beast
    #1220
    Hello! Azt szeretném megkérdezni hogy tudtok-e véletlen olyan progit amivel meg lehet növelni a my player módban a meccs hosszát? és ha igen az hol lehet letölteni? (2k10-et használom)
  • hawkie22
    #1219
    Ez a TSearch progi hogy működik? Mert megcsináltam mindent úgy, ahogy a 146-ban le van írva, de még mindig 5 percesek a negyedek a My Playerben. Ezt a .cht fájlt esetleg be kell rakni a játék mappájába?
    Köszi
  • Lewy99
    #1218
    valaki tudna adni tanácsot nba2k9-ben oldalból hogy kell 3 pontost dobni pc n melyik gombbal?
  • grizzly21
    #1217
    online is nyomja valaki? alig vannak fennt...
  • Effe88
    #1216
    én már nem meguntam:D:D

    1 idént végig nyomtam a heattel bajnok lettem
    meg myplayerbe lenyomtam vagy 30 meccset aztán rá is untam:D:D:D
  • webibebi
    #1215
    én igen:D
  • grizzly21
    #1214
    jatszik a 2k11 el valaki?
  • twi452
    #1213
    ezért vezették be ezt az álló cselezés rendszert :D egy sikeresebb kombóval szépen el lehet küldeni a védődet :) igaz néha már ha simán csak elmozdulsz valamelyik irányba akkor is elmennek :D
  • TaRka0107
    #1212
    Akkor szoknom kell nagyon:D Mert a gép egy hirtelen mozdulattal már mögöttem van, de én őt a büdös életbe nem tudom lecselezni.
  • twi452
    #1211
    nem valószínű :) az be van betonozva Wallnak :)

    TaRka0107:
    a 09-el nem nyomtam de a 10-11ben nem lehet "ragadni", mozognod kell vele, hogy ne tudjon elfutni melletted :) arra a gombra csak kicsit rázár ami őszintén szólva nem tudom mire jó..:D de ha elé tudsz állni akkor "megfogod" és nem tud elfutni melletted
  • TaRka0107
    #1210
    Valaki erre?
  • Effe88
    #1209
    az szép:D:D
    és 1/1 lehet benne lenni vajon??:D:D
  • TaRka0107
    #1208
    Sziasztok! 2K11-ben valaki tudja, hogy hogy kell azt amit az NBA 2k9-ben védekezéskor a shiftel. Tehát rajta ragad a támadó emberen. Mert nekem most nem csinálja azt és simán "elsétálnak" mellettem egy hirtelen mozdulattal és már K*RVA IDEGES vagyok!:DXD
  • bakkerman
    #1207
    én voltam már 1/13 is,mondjuk rookie módban...:)
  • twi452
    #1206
    + egy kis gyakorlás, hogy jó időben engedd el a dobás gombot :)
    ha be van kapcsolva a segítség akkor kiírja neked, hogy túl korán-korán-pontosan-későn-túl későn engedted el
    aztán csak figyelni kell a mozgást és be lehet lőni, hogy mikor kell elengedni :)
  • Effe88
    #1205
    free throw
  • ricsa008
    #1204
    sziasztok
    amatőr kérdés
    My Player módban abszolut nem mennek a büntetők melyik tulajdonságra kell adni a skill pontokat hogy potosabb legyek a büntetőknél?
  • FrezeR
    #1203
    Az a vicc, hogy átnéztem jó pár oldalt és ez az egyetlen verzió...ha esetleg valaki talál egy működő verziót szóljon lécci :)
  • FrezeR
    #1202
    Az a verzió nekem is elindul ahol a Lakers játékosa már. A gond azzal van amikor még fiatal és "undrafted" na az nem indul el sajnos :( Pedig nagyon jó lenne. A fiatal Jordannal el tudtam indulni azzal nem volt gond ez a verzió viszont kilép azonnal meccs előtt.
  • twi452
    #1201
    amúgy jó, hogy felhoztad a témát mert kipróbáltam KG-t :D
    dobom a terveimet, hogy indítok egy hasonló PF-et :)
    amúgy sem lehet beállítani, hogy úgy dobjon mint KG pedig az aztán tényleg elég különleges úgyhogy nem fogom felszenvedni magam a 0tól amikor van 1 tökéletes KG-m csak élvezni kell a játékot vele :D
  • twi452
    #1200
    Jó kérdés, nem tudom :) Én eddig nem is próbáltam ezeket csak láttam, hogy megcsinálták de most letöltöttem a 82 meccses kobe-t és kipróbáltam simán betöltötte a my playert aztán fut szépen :)

    http://dl.dropbox.com/u/4853461/kobe_mp.jpg
  • Effe88
    #1199
    na 16.meccsemen kezdő lettem végre
    pont a Lakers ellen
  • FrezeR
    #1198
    twi452: Nézegettem az oldalt amit mondtál, hogy megcsinálták a játékosokat My Player-be, hogy tudjunk játszani velük. Jordan-el el is kezdtem egy karriert de Kobe-t is szerettem volna viszont amikor betöltöm őt undrafted módban akkor a meccs előtt kidob az asztalra. Másik verziót meg nem találtam. Szerinted mi lehet a baj? Egyébként nem tudod, hogy készítik el ezeket a játékosokat?
  • ricsa008
    #1197
    Ally-Up -ot vagy mit hogy lehet csinálni? valamint a zsákoló verseny hogy működik nem tudok trükközni
  • Effe88
    #1196
    bakker eddig 2 szer voltam dupla-dupla közelébe
    mindkétszer épp nem jött össze 31p-9assist warriors ellen persze lecseréltek uccsó percekre,
    18p-9ass cavs ellen, itt is elcseréltek a végén:D
  • FrezeR
    #1195
    2. kör 9. ;)
  • FrezeR
    #1194
    na hajrá :) Én most voltam január hónap játékosa és újonca egyszerre :O
  • Effe88
    #1193
    amúgy titeket hányadikként draftóltak???
    engem 1kör 27.hely:D:D
  • Effe88
    #1192
    én még évvégéig tuti maradok a memphisbe:D:D
    jól elvagyok itt most már megvolt az első meccsem ahol 30p fölé mentem eddig 2.vagyok a ookik között csak wall előz meg
    de be kéne gyűjteni idén az év rookia díjat:)
  • FrezeR
    #1191
    Igen ez benne van a pakliban, hogy nem az visz el akit szeretnél hanem a másik. Viszont be lehet állítani ott, hogy melyik 3 csapat van az első helyen akiket Te szeretnél. Nem tudom mennyit ér de be lehet állítani a saját sorrended :)
  • twi452
    #1190
    én átkértem magam a clippersbe a utahtól a 2. szezon elején
    érdeklődött is irántam a clippers aztán eltradeltek a denverhez..
    úgyhogy nem mindig oda kerülsz ahova szeretnél csak megpróbálnak oda cserélni :)

    vagy szezon végén feldob egy kérdést pár csapattal akiket érdekelsz, hogy hol szeretnéd folytatni és itt tuti, hogy oda mész akit választasz :)
  • FrezeR
    #1189
    Igen, bemész a my trade-be és ott látod is hogy éppen melyik csapatok érdeklődnek irántad, majd kéred az elcserélésed és utána vársz. Elvileg 3 meccs után már az új csapatba kerülsz ha sikerül megegyezniük a feleknek rólad. Engem akkor elsóztak egy 2012-es első körös draft cetliért :)
  • Effe88
    #1188
    el tudod magad tradelni
    my trade aszem
  • Tormiee17
    #1187
    Hogy tudtál átmenni,másik csapathoz?
  • twi452
    #1186
    egy kis trükközéssel és persze nem kevés fáradtsággal a sprintet fel lehet tornázni magasra "ingyen" mert az az egyik legköltségesebb talán
    a lényeg, hogy ki kell kapcsolni az automentést aztán addig nyomni a cselezés drill-eket amíg a sprintre nem kapsz bonus-t..:) ha mákod van ugye +2t is kaphatsz :) sokáig tart tudom és irgalmatlan idegtépő tud lenni de így rengeteg pontot meg lehet spórolni :D

    igaz ehhez az is kell, hogy meg tudd azért csinálni a mozgásokat amiket kér :) ha mindegyiket sikerül akkor nem kell végignyomni sem mert alapból megnyered arannyal :)
  • FrezeR
    #1185
    ja KG-nek az lenne az extra bónusz skill :D Én csináltam most egy PF-ot megnézem ez a poszt mennyire életképes :) Egyelőre a támadó 3 mp okoz gondot, mert néha megfeledkezek róla :D


    Próbáltam megnézni, hogy mennyi pont kell egy egészen jó játékos "elkészítéséhez" hát srácok ez hosszú hónapokat igénylő napi feladat :)
    Persze nem ártana minden meccsen nagyon jól szerepelni de ez nem megy mindig. Nekem a PG-vel nagyon sok a labdaeladásom.

    Amúgy jó lenne összeszedni, hogy melyik posztokon mi a leglényegesebb skill amit fejleszteni érdemes.


    Effe: majd írd be időnként hol jársz :)
  • twi452
    #1184
    pc-seknek egy kis "modding" hátha még nem ismeritek
    http://nba-2k.com

    vannak itt labdák, valósághűbb arénák stb stb és most kb 1 hete elkezdték az összes csapat összes játékosát megcsinálni, hogy lehessen a kedvenc igazi játékosoddal is menni my playerben :)
    de pakolnak fel fan videókat meg szinte mindent aminek köze van a játékhoz :)

    Én erősen elgondolkodtam, hogy belekezdek egy Kevin Garnett karrierbe csak azt sajnálom, hogy nincs trash talk meg psycho fej gomb :D
  • Effe88
    #1183
    én is elkezdtem my playerrel nyomni:)
    pg avgyok edig 10 meccset nyomtam le a memphisbe
    elég hitvány a csapat átlagom eddig kb vagy 14 pont 4 assist meccsenként kapok 25-30percet 12perces nyegyedekkel nyomom