16
  • Maniello
    #16
    kellesz?? a-a, nem helyes!! kell, TE KELLESZ NEKEM! más alakban nem használjuk
    am ezeket még nézi vki?...
  • johny777
    #15
    Már megint Mari Janet kellesz megmenteni a film végén, és megint Peter és Mare közti bonyodalomról fog szólni. Már az egész pókemberes film egy nagy vicc.
  • Tower Guard
    #14
    Wazzzeeeeee
  • Chocho
    #13
    Ez itt még csak spekuláció, kár rajta idegeskedni.
  • xido
    #12
    Hát ott van a Póklány képregény,amiben Peter meg Mary Jane lánya van...de tinicsajt akarsz nézni lengedezni?:)
  • bladesoft
    #9
    Mondjuk egy Pókember fia(lánya) történet üthetne. A Pók öröksége. pl:2020környékén játszodna vagy ilyesmi hisz az itt van maholnap.Időbeliség miatt.
  • Etinger
    #8
    Ennél sokkal alapvetőbb gondok vannak a filmmel. Jellemek hasonlósága nuku a képregényhez képest.
  • bladesoft
    #7
    LOL
    Mekkora nagy baromság ilyen nézőszám melett kockáztatni akár egy teljes bukást. Milyen izgis lesz hogy "nuklerási rákos pók"(a génkezeltel szenbem) megcsipi egy tini kezét aki hős lesz meg szerelmes ... és ezt újrafeldolgozni csak azért hogy "új arcokat" szeretessünk meg.. hát igazából a maszk mögött ugyse látszik.Ez vagy egy kamu hír vagy a franchise teljes kockáztatása
    Ahelyett hogyha tényleg nem tudják újra összehozni a szereplőket újakat választanának... lenne más.Tuti. Ez a reboot baromság meg viccesen szánalmas.
  • Quantumleap
    #5
    4/5=négyből öt
  • Quantumleap
    #4
    Nem tudom, lehet-e reménykedni. A részemről 4/5 csillagos jónak ítélt első két epizód után a a harmadik kétcsillagos gyenge volt. Valahogy nagyon elrontották a forgatókönyvet, a legnagyobb baklövés az volt, hogy belenyúltak Ben Parker gyilkosának kilétébe. De hátha...
  • xido
    #3
    Szuper megoldás..ha nem ér rá a színész,akkor reboot..mekkora baromság,függetlenül attól,hogy sokkal hűbb adaptációkat is lehetne csinálni..én mondjuk azt nem értem,hgy ha Stan Lee a producer,akkor miért nem tépi fecnikre a forgatókönyvet a legelején,hogy gyerekek,legalább az alap időrend hasonlítson az általam megírotthoz?
  • Hornymut
    #2
    Teljesen egyetértek :-)
  • Etinger
    #1
    Nagyon nagyon jó lenne egy reboot. Mert ez a Pókember és ez a karakter egy vicc.... a Képregénybeli Pókember ellenben a legjobb arc :)