23
  • who am I 7
    #23
    hát jah, elég kevés diák v. munka lehet a stanford egyetemen, ilyen hülyeséggekkel foglalkoznak
  • anticipacio
    #22
    Na, hát, most aztán nagyon meglepődtem azon, hogy ha kevesebb anyagot használunk fel, akkor kisebb a környezetszennyezés. Magamtól rá sem jöttem volna erre a triviális tényre. Ez egy igazán hasznos kutatás volt. Bruhaha!
  • Tetsuo
    #21
    Persze, de általaban nem a popmusic es 1éb mainstream szarokat tolnak jo minosegben, hanem klasszikust meg jazz-t (hál'isten). ;)
  • semmikozod
    #20
    Igen létezik, de eléggé limitált a választék.
  • Sanyix
    #19
    hivatalos hely tuti nincs, mert a flac köcsög opensource és ingyenes! Nem engedhetik meg maguknak a kiadók hogy egy ingyenes formátumot használjanak! Milyen lenne má az...
  • Sanyix
    #18
    ja! torrent zenebolt :)
  • Icegod
    #17
    Na ez régóta érdekelt, örülök, hogy megcsinálták ezt a tanulmányt.
    A tendencia jó (no CD), csak a minőség romlása zavar csöppet. Létezik olyan online zenebolt, ahol veszteségmentes formátumban (pl FLAC) lehet zenét letölteni (venni)?
  • Julius Caesar
    #16
    Észak-korea a legkörnyezetvédőbb: nincs áram, meg van oldva a probléma Igaz más sincs nagyon:

  • Temaruk
    #15
    Az e-olvasók ellen nem tiltakoznak a könyvkiadók?
  • gosub
    #14
    Mikor más apró hülyeségről megállapítják milyen környezetszennyező senki sem tiltakozik, elmegy a hír, de amint a zenekiadók csőrét piszkálják azok máris visszaóbégatnak. Én inkább kímélem a környezetet
  • Tetsuo
    #13
    1et ertek, meg raadasul a legtobb letoltes tré, vagyis a legtobb menne a szemetbe cd-stul..
  • butuska66
    #12
    Mi magyarok mindig is védtük a környezetett
  • geo91
    #11
    így van!
  • tomcsa4
    #10
    Engem a zene nem érdekel. Játékokból is pár darab. Filmekből már több, de igazából könyveket veszek inkább. Hiába, prioritásban azok állnak előrébb. :)
  • bakagaijin
    #9
    Költöztél-e már 100km-nél nagyobb távolságot cd+dvd gyűjteménnyel? Nem mókás, nehéz mint a kő, ráadásul pl egy műsorosdvd tok minimum 10x akkora helyet foglal mintha csak a lemez lenne. Igaz, könyveket hurcolni még kevésbé vicces, azok maradnak az n+1-edik fuvarra...
  • passatgt
    #8
    de
  • Ferrer
    #7
    De.
  • Narxis
    #6
    Nem.
  • Ferrer
    #5
    A digitális hanglemez élt, él, élni fog!
  • vmiki88
    #4
    egyszer úgyis el fognak tűnni a cd-k, ÖRÖKRE.
  • FoodLFG
    #3
    Engem a zene érdekel, amit letöltök. A többi nem. Sőt kifejezetten nem tetszik, hogy ha valami CD foglalja a helyet a polcomon.
  • tomcsa4
    #2
    Jaja, de azért mégis jól mutat a polcon. Ad egyfajta kellemes érzetet, mely pénzben nem kifejezhető.
  • Sanyix
    #1
    hát igen... főleg hogy kevesébb pénzt kapnak a zsíros disznó kiadóvezetők, és kevesebb luxusautót is tudnak vásárolni. Így duplán védve a környezetet :)