98
A mikroblog
  • vazzeg
    #58
    igen, nekem az xD Mivel nekem nincs ilyenem az... :D
    honnan kellene tudnom. :D
  • N o N a m e
    #57
    Igen. Miért? Annyira hihetetlen?
    Én Snaptu alkalmazást használok, van benne minden amire szükségem van: twitter, facebook, flickr, picasa, stb.

    + egy Opera Mini böngésző, és bármikor bárhol netezhetsz, twitterezhetsz :D

    nincs jobb mikor unalmas matek órákon olvasom az sg, index, velvet híreket, azokat amiket számítógépen soha nem olvasok... Néha még fórumozni is szoktam.
  • vazzeg
    #56
    Értem. És a direct messaget is mobil neten tolják át? :o
  • N o N a m e
    #55
    ők mobil netet használnak, nem sms-ben küldik el a tweetjeiket. Mert ez a telefonszám megadós smssel müködik!
  • vazzeg
    #54
    az érdekes, pedig mennyi magyar használja magyarországon .. xD
    van külföldi telójuk? :o
  • akyyy
    #53
    magyarországról nem müködik:(
  • vazzeg
    #52
    Hello!
    Nekem ez a mobilos telefon számos okosság nem jön össze.. grr . :S
    Nem kapok sms-t se. Mit igazoljak vissza nekik.. XD
    Valami példa számot írhatnátok, hogy hogyis kell beírni a teló számot, hogy felfogja agyilag... :D
  • akyyy
    #51
    miért nem fogadják el hogy igazolt accom legyen?:D
  • LasDen #50
    ConanOBrien
    I've decided to follow someone at random. She likes peanut butter and gummy dinosaurs. Sarah Killen, your life is about to change.

    szemét...:D mé nem engem :D
  • ldavid
    #49
    akkor ne add meg a számod
  • fodorpetii
    #48
    hello, én próbáltam beregelni de mikor a telószámom beírom akkor ezt írja ki:
    "Oh, snap! We couldn’t find you (or your device)."
    Köszi előre is segítséget...
  • JohnnyNapalm
    #47
    itten vagyok én is
  • N o N a m e
    #46
    én
  • LasDen #45
    én össze-vissza...mikor többet, mikor kevesebbet....sokszor meg csak a blogom reklámozom :D
  • SLICK
    #44
    Én mindig tweetelek vmit. Akad hasznos is olykor.
  • akyyy
    #43
    Az a baj hogy vannak akik kurvaskat twittelnek, viszont vannak akik kurvakeveset, viszont hasznosakat, de sose tudok róluk, ha cask külön meg nemnézem őket.
  • LasDen #42
    yep...:D pl én :D
  • ldavid
    #41
    vannak még sg-s arcok rajtuk kívül?
  • ldavid
    #40
    az szerintem fasság, semmi értelme
  • passatgt
    #39
    adocu sem rossz, csak 1 szót lehet írni:D

    http://adocu.com/
  • ivjoe
    #38
    Van,ahol nem az a napi tweet, hogy elmentem a budira. :(

    pl vannak hírcsatornák, stb de nézz szét.
  • REPS0L
    #37
    azért ha barátnő irogatna twitteren, biztos szívesen olvasgatnád :)
  • joebacsi
    #36
    Hasonló érdeklődésű emberek között biztosít egy laza-személyesebb kapcsolatot. Persze sok a szemét, de azért sokan vannak akik tényleg valódi értékeket adnak át twitteren keresztül. (Persze ez nem működik minden területen.)

    Másrészt nagyon gyors az információáramlás sebessége rajta keresztül, rengeteg hír van, ami hamarabb terjed el twitteren, mint hogy az első hírszájt írna róla egy cikket.

    Egyébként én sem éreztem rá annyira, itthon szerintem még mindig leginkább a kockák játszótere :)
  • msstz
    #35
    utálom. webisztánon is mindig van twitterszemle, ó istenem, 140 karakterben persze lesz vmi izgi. blog.hu szemle miért nincs?

    gecire túl van ez hypeolva.
  • passatgt
    #34
    hajrá
  • Coco
    #33
  • Dynamic
    #32
    Érthetetlen számomra, hogy miért lesz az ilyen haszna nincs marhaságokból divathullám, világsiker. Főleg, amikor olvasom, hogy Csabikáéknál éppen elfogyott libamáj konzerv, Gizike holnap hajat fog mosni és egyéb érdekfeszítő információkat, akkor elgondolkodom, hogy létre kéne hozni a "csak nyúlfogú lila szmájlikban beszélhetsz" nevű hasonlóan értelmes alkalmazást, aztán ki tudja...
  • AntiHero
    #29
    lehet akkor követni engem is de minek:Dhttp://twitter.com/Antih
  • grizzly21
    #28
    hm, ki ez a buta senkihazi picsa?
  • grizzly21
    #27
    gazdasagilag nyilvan kurva jo otlet volt:)

    Es az is biztos, hogy mindenki azt csinal amit akar.
  • FZoleee
    #26
    lol
  • FZoleee
    #25
    hát kb
  • goblintower
    #24
    én csak tripperezni szoktam az is jó...
  • PrisonMan
    #23
    KOVI

    Bazz mi lehet benne?! Nagyon "kemény" forgatási nap volt a mai
  • SLICK
    #22
    miért érdekel, hogy más mire "bassza el" az idejét? :)
  • ldavid
    #21
    az Obvious egy rakás pénzért fogja eladni, szóval szeretnék én is ilyen rossz ötleteket
    a felhasználók élete meg kit érdekel? szabad akaratuk van, azt kezdenek vele, és úgy osztják be ahogy nekik tetszik
  • grizzly21
    #20
    ennek a poenja egyebkent az, hogy mobillal tudsz irni, meg a kereso miatt jo a marketingeseknek (is), megtudni kit mi erdekel.

    szerintem egyebkent kifejezetten rossz otlet, csak meg egy indok, hogy az emberek megtobbet basszak el az idejuket a gep elott, foleg ha minden szart beirnak (Most ebedeltem, stb..). neha lehet ertelme.
  • LasDen #19
    nekem is van twitterem, de nem szoktam írni :D
  • Benny04
    #18
    nem igaz, h még nincs neki topikja :o
    ezer éves oldal...
  • SLICK
    #17
    egyébként Windows XP-re a Twhirl nevű twitter alkalmazást ajánlom. Vistára pedig a blu -t. Én az utóbbit használom és meg vagyok vele elégedve.