98
A mikroblog
  • Renata100
    #98
  • Palinko
    #97
    "Lehet, hogy a fiókod nem hajthatja végre ezt a műveletet. Frissítsd az oldalt, és próbálkozz újra."

    valamiért ezt írja ki és nem tudok tweetelni, supportot meg nem találtam. se retweet se favorite sem működik
  • COOLancs
    #96
    Ez lesz a szomorú jövő, Stazi reloaded.
  • desigo
    #95
    [URL=http://techline.hu/it/2012/1/31/Letartoztattak_mert_azt_irta_Twitteren_hogy_ZFECF8]Letartóztatták, mert azt írta Twitteren, hogy "destroy America"[/URL]
  • desigo
    #94
    wow fejlődés
  • akyyy
    #93
    :OO
  • ldavid
    #92
    na, meg lett magyarítva
  • RelakS
    #91
    ok

    Csak fura volt, hogy az átváltó gomb most nincs jelen
  • N o N a m e
    #90
    Ha telepíted az Android vagy iPhone készülékedre a hivatalos twitter alkalmazást akkor megkapod az új webes twittert is. Amúgy hamarosan mindenkinek átvált az újra, csak még tesztelik, fejlesztik.
  • RelakS
    #89
    haver most regisztrált twitterre, viszont másképp néz ki a felhasználói felülete, mint az enyém, pedig a téma azonos :D

    Régebben volt ilyen felhasználói felület váltásra lehetőség, de valamiért azt is mindig elfelejtette.

    Ezen nem lehet valahogy változtatni? :D
  • desigo
    #88
  • desigo
    #87
    Kingdom Holding Company : Prince Alwaleed & Kingdom Holding Co. Make a $300 Million Investment in Twitter
  • N o N a m e
    #86
    messze van az még :)
  • georgesmatyas
    #85
    10000. tweetet hogy ünnepled?
  • desigo
    #84
  • desigo
    #83
  • desigo
    #82
    Halloween foursquare-en

  • zsoltioregon
    #81
    nem nagyon szoktam elolvasni senkiét az SG-n. (rajongóidnak ez kevéske :DDD)Prison Break HG az azért jelzi, hogy nem alreges alakváltó vagy, mint egyesek :DDDD
  • N o N a m e
    #80
    SG-s profilom többet elárul rólam :)
  • zsoltioregon
    #79
    azért 70+ nap után válaszoltam is a tweetre amit küldtél :DDDD

    Ha valahova beszorulsz, ne nekem küldj segélykérő levelet, mert megdöglesz!
  • zsoltioregon
    #78
    nyugi én is csak kicsit beszélek
  • zsoltioregon
    #77
    bűzlik a tanulás :D?
    Mi leszel, ha nagy leszel? Facebookon nem derül ki csak, hogy férfi vagy :DD, meg hogy nem tudsz románul
  • N o N a m e
    #76
    most a telefon meg a twitter a legkisebb bajom :D
  • zsoltioregon
    #75
    Ez kúrvajó :DDD
    Telcsit milyet szeretnél? lehet tudok segíteni, bár a távolság gond lehet.
  • N o N a m e
    #74
    pár hónapja ellopták az okostelefonom, azóta nem tudok mindenről beszámolni...  :/

    Saezuri telepítése
  • zsoltioregon
    #73
    és azt a kliens hogy lehet telepíteni?

    a gólyatáboros örömködés mellett nem sok mindent látok mostanában:)
    Volt már vizsgaidőszakod, vagy szájkarate a TO-n?
    Na azokra kíváncsi leszek, miként twitteled
  • zsoltioregon
    #72
    már régóta követlek (kb 1 éve) :D
    desigo-t is követtem, de pl neki a 80% a im at XYZ (kibannoltam permbann :DDDD)
  • N o N a m e
    #71
    Én a Saezuri klienst használom, Adobe Air-es, megjegyzi, hogy meddig olvastam el, és onnan folytathatom napok múlva is. Most unfollowoztam kb 100 profilt, mert már nem érdekeltek a tweetjei, eddig is átugrottam őket. De így is maradt 250 körül. Ez egyáltalán nem sok. Persze most is átugrom néha az angolokat, a retweeteket, stb. Csak az user nevet olvasom el, aztán meglátom, hogy érdekel-e a szövege. Sok embert sok minden érdekel, és ha olyant ír, ami engem is érdekel, akkor elolvasom a cikket. Pár perc alatt átfutok 50 tweeten.

    KÖVESS! :D
  • zsoltioregon
    #70
    Az mekkora mikor egy kínai (vagy más ázsiai) követ téged...
    mondod jó jó kövessen:)...
    3 napig nem megyek fel: +50 követő (mind kínai és mind kínai nyelven twittel ergo nem követem őket, de ha valakit keresni akarsz a tieid közül, akkor a sok "tölteléktől" nem találod.
    delete mind
    +delete azokat akik érdemi tartalom nincs.
    nem tudom, hogy valaki 100+ követett személy (értelmes kommentek linkek) felett mit tud csinálni???? napi 1 órát kellene rászánni, hogy mindenki twitpic képeit megnézd, linkelt cikkeket elolvas stb.

    eleinte érdekes, de a twitter csak reklámra jó. nekem meg nincs mit reklámozni :DDD
  • desigo
    #69
    Mostantól értesítést küld a Twitter, ha valaki retweetel vagy kedvenceként jelöli meg az egyik posztodat.
  • desigo
    #68
    Nem twitterezhetnek a magyarok?

    két tini senki majd ignorálja az egész országot
    muhaha
  • N o N a m e
    #67
    Ha még valaki nem hallott volna róla: New Twitter
  • desigo
    #66
    "a twitter átlépte a 145 millió regisztrált felhasználót"
  • desigo
    #65
    meglássuk

  • N o N a m e
    #64
    Valami nagy dolog készül Twitteren! Egy kb. 5 órás karbantartás van most folyamatban. Ma láttam egy olyan újdonságot a profil oldalamon, hogy jobb oldalt kiírt két usert akit ajánl hogy kövessem, úgy mint a Facebookon van a Kit ismerhetek "alkalmazás". Kíváncsi vagyok mi sül ki ebből az egészből :)
  • sz4bolcs
    #63
    Nagyon ari :-))
  • desigo
    #62
    ez mekkora xD

  • N o N a m e
    #61
    hah... :)

    azért inkább sg mint az integrálás meg a differenciálegyenletek :)
  • akyyy
    #60
    Egy nagyon egyszerü kérdés, sztem food tudni de ha mégsem sebaj. nem probléma.

    menniy 1+1???????????
  • vazzeg
    #59
    Akkor sokat figyelsz matek órán.. :D