2454
Silent Hunter 5
  • McDouglas
    #374
    A DRM hivatalos FAQ-jában olvastam
  • crossy104
    #373
    Azért a BF-et, az AVP3-at idő előtt feltették.Ezt is feltehetnék, legalább nem kellene egy hetet várni a megvételre.Addig ismerkednék vele, ill. az irányitással stb.Aztán nyugodtabban várnám a postást, és indulhat a karrier.
  • TitaniumRR #372
    Honnan a forrás?
  • Karabiner
    #371
    Lehet majd Kieli csatornán rövidíteni nem kell meg kerülni Dániát
    Kieli csatorna
  • McDouglas
    #370
    Egyébként úgy hallottam, hogy minden DRM-es játékhoz előre el van készítve egy patch, ami eltávolítja a DRM-et.

    Szerintem az UBI érzi a végét. Szerintem ők is jól tudják, hogy ez egy nagyon nagy bukta lesz.
  • McDouglas
    #369
    Egy két SUBSIM fórumozónak már megvan a játék. De játszani csak hétfőtől tudnak vele, mert akkor indulnak a szerverek.
  • Muttley
    #368
    Csak halkan szólok:
    3 játék van, ami jónak ígérkezik mégis elég necces ÉS még csak február van.
    Assassin Creed 2: folyamatos netkapcsolat offlineban is -> Megoldás: Konzolon nincs offlineTERROR!
    Metro 2033: Schwarzenegger hardverigény -> Megoldás: Konzolon standard hardverre írják a játékot.
    Silent Hunter 5: folyamatos netkapcsolat offlineban is -> Megoldás: Egyelőre nincs. DE lesssssz! UBInak viszont fájni fog!
  • PanzerWolf
    #367
    Csak tesznek bele!Az gáz lenne ha nem.Amúgy írják,hogy nem lesz vagy mi?Nem tudok angolul.
  • TG Gida
    #366
    Jaja...
  • Karabiner
    #365
    Már várom! Ideje hogy kint legyen már.
    Hát akkor a steam elárulta a nagy titkot.
  • zoltang
    #364
    Steam - Available: 3 March 2010

    "3rd-party DRM: Ubisoft’s Online Services Platform. Ubisoft requires a permanent Internet connection to play this video game at all times. "


    Csak angolul? A német nyelv???

    http://www.subsim.com

  • McDouglas
    #363
    Akkor még 8000 voolt amikor én vettem:)
  • samsung123
    #362

    ilyen jenez lesz az 5-ben hogy jégtáblák alatt vagy között hajózunk?
  • Muttley
    #361
    Cuppantsd csak be még abba a sorba a Richard Burns Rally-t is. :))

    #359: Méééér is akarsz te egy ArmA 2ért 8at kiadni? http://cdgalaxis.hu/PC/16658/armed-assault-2.html ;-)
  • TG Gida
    #360
    Így van.Azért van amivel éveket lehet eltölteni.IL-2,Lockon,GTR széria,na meg az SH.Nahát,mind szimulátor!Érdekes.Ja és persze a Red Orchestra.Ezek megérik.
  • McDouglas
    #359
    Igen ám. De nem elég csak jónak lennie egy játéknak. Hanem elég hósszúnak. Éppen ezért, az utóbbi időben nem vettem emg semilyen játékot, mert szerintem 10E Ft-ot elkérni 7-8 óra játékért rablás. (pl:Call of Duty széria)

    És tényleg nem a felhasználót szopató dolgokkal kell teletömni a játékot ahhoz, hogy megvegyék, hanem jóra, hoszúra meg kell csinálni, és olcsón kell adni!!! Sokkal szívesebben kiadok 8000Ft-ot egy ArmA 2 ért (megunhatalan) mint 12E-et egy Call of Dutiért (8 óra játék)
  • garferi
    #358
    Kis esettanulmány: Jó játék + idegesítő védelem = rekord letöltés
    Én most pont emiatt nem fogom megvenni a Wings of Prey játékot Steamen.
    Mikor fog már felnyílni a játékkiadók szeme és jönnek rá, hogy nem akkor fogják sokan megvenni a játékokat ha telerakják a felhasználók életét megkeserítő védelmekkel, hanem akkor ha jó játékot csinálnak.
  • crossy104
    #357
    Igazad van! Már nagyon várom.A gépfejlesztés is megtörtént.
  • Karabiner
    #356
    Mondjuk szerintem szegény játék jusson el odáig először hogy 60-70m után a szonár már ne találjon meg pontosan. Emlékszem SH3 200m álló motorral is pontosan a nyakunkba dobták a szeretet csomagjaikat. Bár a SH4 már egészen jól működőt hogy bizonyos mélység után már nem nagyon találtak.
  • crossy104
    #355
    Viszont az Atlantin ott a Golf áramlat.Dél Amerikától jön.Az meg jó meleg.
  • PanzerWolf
    #354
    Karabiner most jutott eszembe.Vigyáz az ásványvíz nehogy bubimentes legyen!
  • Karabiner
    #353
    Valószínűleg a meleg csendes óceánon jobban kilehetett ezt használni nagyobb volt a külömbség. A hideg és viharos atlantin nem biztos hogy, a módszer elég hatékony volt bár biztos működőt valamilyen szinten.
  • polluxware
    #352
    most olvasom...
  • polluxware
    #351
    dangereous waters:)

    különböző hőmérsékletű vízrétegnek más a hangterjedési mutatói.. vmi ilyesmi:)
  • bgabor
    #350
    "Passing Thermal Layer"

    Sose értettem hogy ennek mi szerepe van a játékban.
  • zoltang
    #349
    Az amcsi U-Boot-okon volt egy hőmérő, ami mutatta, hogy a környező víz hány fokos (szalagon firkálta a változásokat egy regiszter). Ők kihasználták a melegebb tengervíz adta védelmet, miszerint eltéríti az ASDIC/SONAR nagyfrekvenciás "sugarait". A németek is rájöttek erre a háború alatt, de tudtommal nem használták ki.

    "Passing Thermal Layer" - Tehát melegebb vízrétegbe ért a hajó.
  • crossy104
    #348
    A sekély mélységben a víz meleg, mélyen pedig hideg. A hideg és a meleg viz találkozásánál hirtelen hőmérséklet változások vannak.Ilyenkor hőmérő ugrál, és a szonár hullámok is, így elrejti a termikus réteg a tengót. Ez olyan mint egy pajzs vagy valami zavaró jel.A rombolók szonárját is zavarja. A termikus réteg mélysége, és vastagsága is változik , de általában 40-60 méter mélységben már hideg a viz.Mai tengók is használnak ilyen meleg vagy hideg termikus rétegeket rejtőzködésre.Olyan mint egy folyó az óceánban.Gondolj pl. a Golf áramlatra ami meleg.
    Ilyen meleg áramlatra hivja fel a figyelmet a matróz 40 méter mélységben.Azt javasolja merülj oda, akkor kevesebb az esély arra, hogy észrevegyenek.
  • McDouglas
    #347
    Egyébként mit jelent, amit mondanak kn 40m-nél? : "Passing Thermal Layer"
    ???
  • crossy104
    #346
    Elővéttel csak 8900 forint.Én megveszem, de külföldi lapon olvastam, hogy pár óra alatt bármit feltörnek.Néha komplett csapatok versenyeznek.A tét bármi lehet.
  • McDouglas
    #345
    Én arra leszek kíváncsi, hogy vajon mennyi idő alatt törik fel:)
  • U995
    #344
    0.43-nál látszik, hogy ennyi a létszám, mert periszkóp mélységben vannak, jó hangos a villany motor:)

    Amúgy biztos lehet majd embereket "venni" mint a 3.részben.
    ÁÁÁ legyen már március 4-5-6-7-8.
  • U995
    #343
    Helló!
    Már pár bejegyzéssel lejeb írta vki, hogy előrendelhető, de azért kösz

    Karabiner: Nem azért mondtam, így is nagyon zsír kis game lesz, persze ha nem fog szarakodni az ubi szerver
  • beci43
    #342
    Hello!
    Nem reklám,de a CD Galaxisnál már előjegyezhető a játék.
  • Karabiner
    #341
    Azért ha ide be pakolnának 44 embert neked. Akkor jó néhányak diafilm vetítésben mehetnének végig a fedélzeten, nagyon erős gép kellene, meg nagyon zsúfolt lenne. Ez végül is így most művészi utalás
  • U995
    #340
    Összeszámoltam az embereket a kapitánnyal együtt 28, ha jól számoltam, bár azt nem nem tudom, hogy most a toronyban vannak-e. Megnéztem a gyári adatok szerint a VII-re 44-47fő a kapacitás.

    A hajó tér kidolgozása nagyon szép, de az emberek hát nekem nagyon "robotosak", kíváncsi leszek hogy ha valamit javítani kell szerelnek-e, és eléggé némák az emberek a videóban.
  • Karabiner
    #339
    Milyen jól nevelt egy társaság Mindenki úgy csinál mintha dolgozna. És a kapitány is illedelmesen becsukja maga után a rekesz ajtót. Amit egyébként nem szokás becsukni, mert riadó estén idő veszteség újra kinyitni, meg a szélőzesnek se használ.
  • zoltang
    #338
  • Thanatos
    #337
    igen, és jobban is teszik mert ez többet árt mint használ...
  • crossy104
    #336
    Rendben.Igazad van, csak vannak akik erre is lusták.
  • bgabor
    #335
    Szerintem inkább ne erőltesd ezt a fordítás dolgot. Ha tudnál angolul, lefordítanád és bemásolnád, azt még megérteném, de ezt a Google fordítós szendvedést még nézni is rossz.