2454
Silent Hunter 5
  • Karabiner
    #454
    Perpillanat nem vagyunk valami sokan. Elmondhatjuk magunkról hogy az országban az összes játékos ismeri egymást.
  • U995
    #453
    Már 3an vagyunk SH fanok
  • crossy104
    #452
    Pent a privi, hivj fel.Ekkora mákot! Egy városban lakunk.
  • Kotomicuki
    #451


    Azért méltóztathattak volna befejezni a fejlesztő és kiadótulajdonos urak a munkát - ezt talán még nem követelőzés irányukba, csupán egy valós és igazán dühítő hiányosságra való rámutatás. (Ha belegondolok, hogy a IV-en is de sokat kellett (volna) még csiszolni a már elfogadható szinthez - stabilitás, küldetések, stb. - , akkor végül is erre lehetett számítani...)
    Az nem mentség, hogy kegyeskedtek a modderek jövőbeni munkáját, amire emígyen kötelezően szükség is lesz, megkönnyíteni. (Számomra az igazi kihívás, a KÜZDELEM az 1943-1944-es évben kezdődött az előző - a III-as - részben...)
    Ha ezen tendencia folytatódik, akkor 2-3 év múlva azért fog lelkesen éljenezni a sorozat - az ilyen jelenségek miatt - egyre csökkenő számú vásárlója(?), mert végig lehet vinni az 1939-es évet egy II-es tengóval és csak 1 hajót és a kiadó által meghatározott "kicsiny" részfeladatot - a fejlesztésből - kell minden egyes vásárlónak kötelezően megcsinálnia és feltöltenie a kiadó szerverére, hogy az azt a játékhoz illeszthesse és a vásárlás után játszhassanak is vele a vevők...

    Elhiszem, hogy a grafikai fejlesztéseken kívül már nem sok - igazi - újdonságot lehet kitalálni a SH III + GWX 3.0 pároshoz (bár ki tudja, azért mégiscsak volna 1-2 ötletem...), de a kiadó hozzáállása így eléggé kiábrándító és ha ezt "polkorrekt" (el)hallga(tta)tással tűri az addigi vásárlóréteg, akkor előbb-utóbb moddolni-való sem fog akadni a piacon - érdeklődés és VISSZAJELZÉS hiányában minek is fejleszteni, nem igaz?!

    .PONT.

    Jó merülést és sikeres vadászatot!
  • U995
    #450
    Ment a pü.
  • crossy104
    #449
    Aki esetleg Somogy,Tolna,Baranya megyében lakik, és kell neki a játék pénteken, az irjon privit.
  • Karabiner
    #448
    Azt hozzá fűzném azért hogy valószínűleg, nem volt kedvük több hajó típus belsejét megcsinálni. De szerintem a móderek ezen igen gyorsan segíteni fognak. Valószínűleg fölsorakoztattak néhány érvet meg ellenérvet és a könnyebbik utat választották. Igazuk is van meg nem is.
    Egyébként olvastam valahol olyat hogy egyes emberek aszt pecegetik hogy egyszerűn át lehetne hozni a SH4 a hajókat és működnének az 5-ben is de nem teljesen értetem mit írogatnak.
  • U995
    #447
    http://www.youtube.com/user/ShipHunter#p/a/u/0/xIwqv9FYfS0

    nem movie
  • U995
    #446
    AN-TECH KFT még mindig néma, regisztráltam náluk de a hitelesítő email sem jön meg
  • Karabiner
    #445
    Ez így igaz! Valószínűleg olyan inditatás is volt a dologba hogy ne vegyék el a játékos kedvét. Valóságban 44-töl a vichy-öböl gyakorlatilag járhatatlanná vált. Nem lehet úgy kihajózni hogy az angol repcsik ne vadásznának le. Egyébként róhat jó feladat lenne. De valószínűleg az átlag játékos 3 újra indulás után maga süllyesztené el a hajóját és örökre dezertálna. Róhat jók lennének az ilyen küldetések egyébként, amiket mondasz
  • crossy104
    #444
    Pl. ahogy volt.Egyre kevesebb siker.l944-ben a németeknek még mindig 449 tengója volt.A kudarcok miatt a parancsnokok önállóan is tevékenykedtek.Később újra akarták éleszteni a farkasfalkát, ráadásul Amerika partjainál is, kis sikerekkel.A háború végén Kriegsmarine még rendelkezett 393 tengeralattjáróval, amiből 126 volt működőképes, és 43 a tengeren volt.1945-től lehetnének titkos küldetések, egyebek mellett menekülés Argentinába, vagy máshová.
  • Karabiner
    #443
    1943 végnek azért nagyon komoly rációja van. Lehet azzal indokolni hogy eddig volt kedvük pénzük csinálni a kampányt, de valóban 1943-tol az atlanti akcióknak vége lett. És a hajókat Dönic vissza hívta, ki se mentek a tengerre. Itt most milyen kampányt csináljanak?
  • crossy104
    #442
    Igy van! A fórumból lopom a következő szavakat egy moddertől:" Sokan még fel sem fogják, hogy mekkora ajándékot kaptak, tehát mindenki örüljön, mert a lehetőségek immár korlátlanok."
  • Karabiner
    #441
    Így is föl lehet fogni! De melyik játék támogatja azt hogy a közönség kénye kedve szerint programozhatja át. Termesztésen vannak ilyenek, de általánosságban a kiadok meg vannak sértődve ha bele mernek módolni a cuccaikba. Biztos lehetne jobban is csinálni nem kétlem.
  • crossy104
    #440
    Én azon röhögtem három napig, hogy annyira összekapkodták a játékot, hogy a játék befejezési határideje miatt, náluk 1943-ban ér véget a háború.Ennyi fért bele. Indokot meg könnyű találni,pl.eddig volt fényes a csillaguk.
  • U995
    #439
    .PONT.

  • Karabiner
    #438
    aggódtak
  • Kotomicuki
    #437
    Hhmm, csinálok egy 1/2 vagy 1/3 programot, azt teljes árért eladom - + mellékesen nem kicsit kitolok a felhasználóval a program "védelmével" - , a maradékot meg majd "ingyen" befejezi, aki akarja, nem?!
    Ezt a fogyasztó-centrikus hozzáállást a kiadó részéről...
  • Karabiner
    #436
    Ja-ja. Pedig az elején nagyon aggottak. Asszem a periszkóp kinézetnek igen gyorsan neki fognak állni. Azon variálnak hogy hogyan fognak majd egyedi Scripteket futtatni. De akkor úgy nézem már felderítették a dolgokat. Mi is alkothatnánk mondjuk valamit, például honosítás nem lenne rossz, elég sok szöveget tartalmaz most a játék.
  • U995
    #435
    NA ez jó.
    Mindegy megrendelem a honlapjukon 7.990ért, meg gondolom +990 a gls vagy nem tudom mivel küldik.
  • crossy104
    #434
    Sajnos nem tudom.Reggel óta próbálom elérni őket én is, sikertelenül.
  • U995
    #433
    Az AN-TEC-et nem lehet elérni
    Se a vezetékest, sem a mobilt nem veszik fel.
    Crossy nemtudod, hogy 2játéknál mennyi náluk a posta költség?
  • crossy104
    #432
    Nagyon jó hir, hogy az SH5-ben bármit át lehet irni.Ráadásul könnyen.A románok direkt úgy csinálták a játékot, hogy a modderek bármit át tudjanak irni.Kitolni a háború végét 45-re,új műszereket betenni, új hajók,időjárás, fegyverek, és ezek viselkedése, A.I, bármi.A modderek teljesen el vannak ájulva, mert a lehetőségek korlátlanok.
  • U995
    #431
    Kösz crossy amit írtál!
    Én sem a C-re szoktam a gameket.
  • crossy104
    #430
    http://www.youtube.com/watch?v=HscHJooBflc
  • Karabiner
    #429
    Ja majd én is jelentek, a hivatalos gép igény szerint nvidia 9 sorozatból a 512mb már jónak kéne lennie. Na majd kiderül nekem is 9600 512 van igaz van hozzá 2 magos porci. A játékokat én meg alapból nem a c: teszem van független hdd erre.
  • Muttley
    #428
    Úttörők, milyen grafika összehasonlítva a jelenlegit az SH4gyel?
  • crossy104
    #427
    .A másik nagyobb hiba meg, hogy a játékos nem tud hozzáférni a UPlay jutalmakhoz. Megoldás, hogy ne telepitsd és ne futtasd rendszergazdaként, ill. még véletlenül se telepitsd a játékot a Program Files mappába.
    Tehát a játékokat általában a C meghajtó, Program Files mappába telepited vagy Te, vagy maga a játék.Itt ne oda telepitsd, hanem csak simán a C meghajtóra.Valamiért csak akkor látja a jutalom pontjaidat a UBI szerver, ha nem a Program Files könyvtárba, hanem simán a C meghajtóra telepited.
  • crossy104
    #426
    Uplay a UBI egyfajta jutalmazási fejlesztése.Az első ilyen az Assasin Creed 2-re jött ki. Ha jól csinálod a küldiket, és egyéb dolgokat pl. mellék küldetéseket, stb. akkor jutalom pontokat kapsz.Ezeket a jutalom pontokat beválthatod fejlesztésekre, stb. Az Assasin-nál pl. kaphatsz ruhákat, családi kriptát, kiképzést,fegyvert,és egyéb jutalmakat.
    A Silent-nél még nem tudom milyen jutalmakat adnak a pontokért.
    A folyamatos internet kapcsolat miatt a UPlay szerver érzékeli, ill. ott váltod be.Poén, de az egyik vidám csávó irta, hogy " Akkor 1000 pontért kaphatok majd egy hét internet kapcsolat nélküli játékot?
  • U995
    #425
    Pfff ez igen, majd kiderül.

    Crossy mit ne telepítsünk, nem értem, meg mi ez az Uplay?
  • crossy104
    #424
    Szemezgetek a forumban, és ott irják, hogy 512 mb-os vga alatt diavetités van.Másik srácnak a gépe Pentium 4 egymagos 3,4 GHz-es
    Geforce 9600 GT ,4gb ram, és közepes beállitáson szaggat.
    Tehát egymagos proci is kevés.
  • crossy104
    #423
    Pétektől szabin vagyok mind a kettő munkahelyemen. A javitás nem rossz, de poén, hogy beszorulhatsz a kapitánnyalDe a Shift+U visszatesz a parancsnoki szobába.A másik nagyobb hiba meg, hogy a játékos nem tud hozzáférni a UPlay jutalmakhoz. Megoldás, hogy ne telepitsd és ne futtasd rendszergazdaként, ill. még véletlenül se telepitsd a játékot a Program Files mappába.
  • U995
    #422
    Az első magyar Silent Hunter 5-ös barátunk talán pénteken ír már róla 1-2sort, hogy milyen...

  • Karabiner
    #421
    Az első Silent Hunter 5 patch hamarosan megjelenik
    SH5 fórumán már bejelentették
    Részletek itt
  • crossy104
    #420
    Még annyit, hogy a Pécsen lévő Media Mark-al beszéltem.
  • crossy104
    #419
    A Média Mark-ban azt mondták ma, hogy az AN-TECH forgalmazza nekik is.Csütörtökön megy hozzájuk az AN-TECH képviselője.Az viszi a játékokat is.
  • crossy104
    #418
    Ők biztos, hogy hoznak péntek reggelre.
  • PanzerWolf
    #417
    Nah most szóljak nekik,vagy várjam meg mit mond a cdgalaxis.Bár ha ők hoznak CE-t,akkor szerintem a cdgalaxis is.
  • crossy104
    #416
    Ez nekünk csak jó, mert mire mi kihajózunk, addigra sok javitás lesz.
  • Karabiner
    #415
    De a móderek már be is indultak. zászlókat már lecserélték, billentyű parancsokat