442
  • SHADOWEYES7
    #281
    pontosan,másodlagos funkció: Tripla tüzelés be/ki
  • Pepsi Twist
    #280
    ez burst fire-s? :D
  • TheRock18
    #279
    az enyémmel is az a baj,hogy jobb kézben elsütve,mustáj a balkezemmel befogni a jobb fülemet...mert nagyon hangos :S cseng a fülem,ha nem takarom el kézzel,vagy vmi...
  • 0Fritz0
    #278
    Ez függ a lőszer típusától is.
    A Fiocchi-nak semmi extra hangja nincs, de a kék Umarex már szól rendesen.
    (Kár, hogy megszűnik)
    Amikor legelőször durrogtattam vele, olyan 70-80 lövés után egy napig nem hallottam tőle a jobb fülemre.
    Mivel előtte Fiocchi-val lőttem, ezért még füldugót sem vittem. :)
  • SHADOWEYES7
    #277
    jó hát én meg erre :)

  • SHADOWEYES7
    #276
    dehogynem hangos hisz 9mm-es a hüvely tele lőporral
  • Pepsi Twist
    #275
    én erre szavazok #207
  • TheRock18
    #274
    tied nem hangos?
    én azt tapasztaltam,hogy az éles fegyverek nem olyan hangosan,mint egy gázpisztoly...még a sörétes is halkabb,mint egy sima gázpisztoly.
  • Beers
    #273
    Ez legalább néz ki valahogy !

  • PuskasOcsi
    #272
    Johat az ilyen gagyi torok cucc. Nem csoda hogy szeteseik... :D
  • PuskasOcsi
    #271
    Uma P99 elegge megbizhato, csak az a baj, hogy nagyon rovid az elettartama...

    Az nem velemeny kerdese, hogy a forgotarasak a legmegbizhatobbak. ;)

    ME 38 Magnummal:

    1. Tul nagy.
    2. Kicsit sok erte szerintem 25-30 ezer. :/

    Amugy mar vagy 2x mondtam konkret tipusokat/gyartokat, amilyent erdemes ennyibol venni. :)
  • geo91
    #270
    ez nagyon megtetszett: ME 38 Magnum



    ára 25-30 ezer között van. elgondolkodtam rajta... bár most nincs ennyim... :S
  • SHADOWEYES7
    #269
    http://www.gazpisztoly.hu/gazpisztoly/gazpisztolyok.25.php
  • geo91
    #268
    á, használtat semmiképpen sem szeretnék venni...
  • SHADOWEYES7
    #267
    Itt keresgélj...
  • geo91
    #266
    ja, az már biztos hogy én is forgótárasat fogok venni. tudsz esetleg ajánlani konkrét típust? (20 ezerig.)
  • SHADOWEYES7
    #265
    P 99-el rakétáztam szilveszterkor és kb:20-ik lövés után a kivetőnyilásba ragadt 1 hüvely,de szerintem csak azért mert függőlegesen löttem felfelé vele
    amúgy mikor csak lövöldöztem vele kinn a határban (vadakat riasztottam el a földemről) soha nem akadt el

    egyébként a véleményem az,hogy a forgótárasak a legmegbízhatóbbak
  • geo91
    #264


    megbízható típus?
  • SHADOWEYES7
    #263
    Nekm van 1 Walter P99 és Walter P22

  • VRSDM
    #262
    ez már eszembejutott nekem is a postom után :)
  • Carloska
    #261
    lekell adni bejáratnál és kifelé visszakapod pénztárból vagy bejáratnál nem viccből kérdezik meg sose van e valami nálatok
  • VRSDM
    #260
    a kocsmákat kivéve, minden igényesebb helyen alaposan megmotoznak mielőtt bemész.
  • TheRock18
    #259
    az attól függ,hogy lemeszelnek-e a kidobók...
  • VRSDM
    #258
    nem a kérdésre válaszoltál.
    ha balhé van általában nem a vasárnapi ebéd utáni kutyasétáltatás közbe fognak megtámadni a mezőn, hanem éjszaka, aluljárókban kötekedős ittas társaságok.

    de mivel éjszaka viccből nem sétálgatok, csak ha megyek szórakozni így megint fölös a pisztoly.
  • TheRock18
    #257
    oda haverokat vigyél jó sokat...vagy 1 olyan embert,aki éjszakai ember...
    van olyan ismerősöm,aki mindenkit ismer,ingyen pia minden van...:) nyílván oda nem kell fegyver,kard...páncélököl stb. xD
  • VRSDM
    #256
    felmerült bennem egy kérdés.
    a legtöbb problémám eddig ami veszélyhelyzet volt az vagy buliba menet, vagy jövet, vagy a szórakozóhelyen történt.

    namost szórakozóhelyre be nem vihetem a pisztolyt.
    akkor ?! :D
  • Olcsóvér
    #255
    én lőttem egy keserű inspector-al és szétesett
  • PuskasOcsi
    #254
    Most jut eszembe: Ha eltorod a labat, akkor talan meg nem is baj. :D
    Persze attol is fugg hogy micsinlat.
  • TheRock18
    #253
    házban/kocsiban,nincs szükség előrántásra,meg "meglepetés erejére"...kiveszem a fiókból...lesétálok,és megkérem,hogy fáradjon ki...ha nem,akkor megszívja...mert,ha pofán lövöm,ő bekönnyezik,és van rá 5-10 percem,hogy szarrá rugdossan a földön,megkötözzem és rendőrt hívjak... xD
  • PuskasOcsi
    #252
    En azt halottam rola, hogy kimondottan jo az arahoz kepest (meg hogy torok). :)
    Kis meret, tuzkeszen csoretoltve viseles, meg a megbizhatosaga is viszonylag jo a tapasztalatok alapjan.

    Az "onvedelemre forgot" elv alapja tokeletesen jo masodlagosnak. :)
  • TheRock18
    #251
    zoraki 914-esem van
    annyira nem szar,mint amennyire fikázzák...
  • PuskasOcsi
    #250
    Azt azert mond mar el, hogy milyen gazpisztolyod van! :D
  • PuskasOcsi
    #249
    Nahjo, lehet nem volt a legjobb pelda... :D

    Szoval kozterulet, mert az okosok azt talaltak ki hogy mostantol legyen az...
    De szerintem is furcsa dolog...
  • TheRock18
    #248
    igen...a gázpisztoly lényege,hogy NE HALÁLOS legyen az ártalmatlanná tétel...
    ha lelövöd...legalább 5 perc időd van elszaladni,vagy valakiért,vagy valamiért elszaladni...
    pl. kötél,és megkötözni
    persze,mivel korlátoztad a betörőt a saját személyi szabadságában..így felelősségre leszel vonva...mert ez abszurdisztán...

    (mellesleg átmegyek read only módba,mert én úgyis "rasszistafasisztacsőcselék" vagyok :D )
  • TheRock18
    #247
    de...amit a közterületen kint felejtesz felügyelet nélkül..az köztulajdon
    mi egyszer felújítottunk...és pár cuccot kiraktunk a lépcsőházban...másnapra szépen ellopták,és nem tudtunk vele mit csinálni,mert végülis mi hagytunk kint közterületen(pl. lépcsőház) így elvihették...és hiába pampognánk érte...haszontalan és felesleges
  • Csuhai G
    #246
    Éles fegyver nem arra való. Ezért is beszélünk itt gázpisztolyokról.
    ON
  • PuskasOcsi
    #245
    En nem latom hogy azt irta volna, hogy megolne, csak azt hogy elsutne a fegyvert...

    Amugy onevdelem nem feltetlenul az, hogy megolni a tamadot, hanem hogy harckeptelenne tenni.
  • PuskasOcsi
    #244
    Nem ertem miert nem lehet erteni amit mondok...

    A most hatalyos magyar torvenyek szerint a gepjarmu belseje kozterulet. pont.
    Kiveve ha az elmult kb fel-egy evben valtozot, de nem hinnem...

    "ami én benne hagyok,beleteszek azaz enyém és nem másé.."

    Ha a mobilodat leteszed a padra egy parkban, akkor sem lesz koztulajdon (vagy hogyan hivjak), hanem a tied marad. :)

    Az egy masik dolog, hogy a rendor mit tesz. En a torvenyben leirtakat mondom.

    A lakokocsi/autonal nem tudom, hogy hogyan van ez a dolog. Szerintem masik kategoria lehet, de ez nagyon nem biztos.

    Amugy milyen GP-d van? :)
  • Csuhai G
    #243
    Átolvasva rájöttem, nem utcára, hanem otthoni értékekre gondoltál. Akkor is nagyon erős túlzásnak tartom az emberölést..
  • Csuhai G
    #242
    Tehát ha valaki el akarja lopni a karkötőd vagy a mobilod, akkor simán megölnéd miatta. És még te nem adnál vérpistikéknek fegyvert?? Gondolkozz már..