26
  • Zoliz
    #26
    Szerintem Uwe Boll rendezze a T5-öt!!!
    Christian Bale meg ne járassa le magát ilyen trashekben!
  • Stefling
    #25
    Na nehogy máár megint időutazás, azthittem ezt a korszakot elfelejtik ennél a filmnél, legalábbis a Megváltás-nál úgy láttam, de ezek szerint mégse.. :S
  • zoltannemeth
    #23
    A jogot eladta az csak annyit jelent, hogy közvetlen nem az övé!Executive producer a filmbe, keményen kellet a pénzmagot szórnia!És Pixx attól még hogy eladta és új stúdió készíti a filmet nincs kizárva hogy producer is lehessen!
  • sandor8206
    #22
    nem tudom ki mit vetett fel először, a lényeg T4-hez Vajnának semmi köze sincs, talán a jogok miatt szerepel a stáblistán (ha jól emlékszem), a sorozatot meg ő indította el, de eladta és azóta nem foglalkozik vele
  • pixx
    #21
    Na mégegyszer, legalább fellapozhatnál régebbi cikkeket innen-onnan...Új stúdió készíti a T4-et
  • Aldo Moro
    #20
    Mivel ez a mekkgájver gyerek csúnyán megbukott, talán vissza kellene térni Cameron bácsihoz.
  • darkmall
    #19
    Azt hiszem a legtöbben itt azt a véleményt osztják, hogy nem kéne a jelenbe visszahozni a történetet. Nos ezzel én is teljesen eygetértek. Én is várom az Unrated Uncut Director's Giga Mega Edition-t egyébként.
  • codiac
    #18
    Nagyon is jó volt ez a 4. rész, amolyan felvezető filmnek.Mégse ugorhattak bele mindjárt a háború közepébe.Ahoz anyagi háttér is kell.
    De hogy a folytatásban úrja jelenkort hoznák előtérbe, ez több a soknál.
  • zoltannemeth
    #17
    Ez is a linkbe van:Vajna helped his longtime partner (Mario Kassar) form Carolco Pictures in 1976 and was notably associated with the 'Terminator' franchise in the 1980s. In 1989, Vajna resigned from his position at Carolco to start his own production company, Cinergi Pictures, but that company eventually failed in the late 1990s. Vajna eventually re teamed with Kassar in 2003 to form C-2 Pictures, solely to bring back the 'Terminator' franchise once again.
    Hogy a felsorolásba miért nincs benne én se értem, de ha a t1-2 elejét megnézzük a neve ott szerepel a producerek között!
  • hardstyler
    #16
    ezen a linken csak a sorozat meg a 3-4 köthető hozzá. Pedig ugy tudom benne volt a Carolcoban, bár ott Mario Kassar volt a huzónév.
  • zoltannemeth
    #15
    Te nézz utána:Vajna
  • smaszi
    #14
    Részemről én is megvárom inkább a Blu-Ray -t, és ha lesz a a Dir Cut -ot, mert a Ridick-nél is tök értelmetlen volt néhány jelenet a mozisban a kivágott részek miatt...
  • csomi
    #13
    Ez az en szemelyes velemenyem is. Talan annyi szoljon a mentsegere a negyedik resznek, hogy azert lenyegesen jobb lett mint a harmadik, de meg mindig klasszissal szarabb a masodik resznel. Talan el kellene gondolkodniuk azon, hogy mitol jo egy film, vajon nem a jo forgatokonyvtol es egy jo rendezotol? De beprobalni ujra ezt a miatokometcsinalteddig rendezot, hat nem tudom. Megerdemeltek volna egy joval nagyobb pofont, mondjuk egy 'csak' 100 millas bevetelt ami meg a koltsegeiket sem fedezi.
  • Andrew01
    #12
    A Terminator 4 az év filmje kb. Attól meg csak feláll a szőr a hátamon, ha olyan szintűre akarják leredukálni mint a sorozatot, abba is hagytam inkább mert nagyon felhúzott. Úgy nőttek ki a terminátorok mindenhonnan...
    Hagyjuk már a jelenkort. A poszt-apokaliptikus világ ezerszer jobban üt.
  • pixx
    #11
    NEm mert eladta a jogokat, így lett a sorozat, és az film játék. Nézz utána tévedésben leledzel.

    Ez a film a 2. rész után véget ért számomra, a többi már csak bőr lecibálás, semmi más. És minden résznél csak rosszabb, és rosszabb lett...
  • chase
    #10
    Ha bevételt akarnak akkor talán nem kellett volna kivágni belőle ~40 percet, amit a rendező nyilván nem véletlenül rakott bele.
    Én például ezért nem néztem meg moziban, inkább megvárom a DVD-s uncut unrated változatot - ha lesz ilyen. Ha meg nem lesz, akkor így jártak/jártam.
  • FoodLFG
    #9
    Ha a sorozatból indulok ki, akkor látok logikát az időutazásban.

    És a T4 nekem is tetszett, jól folytatták a történetet. Connor karaktere érdekes.
  • Neton
    #8
    Csak szólok, hogy már a második is az volt meg a sorozat is. :)
  • zoltannemeth
    #7
    a 4. is Vajna-féle terminátor!
  • edios
    #6
    "egy teljesen új oldaláról mutassuk meg az eddig látottakat"

    +

    "lecseréljük a jelenkorra"

    =

  • Andrews2007
    #5
    369 millió az a 341!
  • sandor8206
    #4
    McGburnya, idióta pöcs
  • Skyline
    #3
    Szerintem azért ez a 4 sokkal jobbra sikerült mint a Zsidrák Vajna féle szennyszemét 3. rész..
    Mindenesetre ha az 5-ben tényleg ideoda időutazgatnak meg John Connor is időutazik...Na az borít mindent...
  • Blasta
    #2
    "Szóval alig várom, hogy újra nekikezdjünk a munkának és egy teljesen új oldaláról mutassuk meg az eddig látottakat. És szakítunk a poszt-apokaliptikus világgal és lecseréljük a jelenkorra"

    Neeeeeeeee!!!!!! Valaki szóljon ennek a pöcsnek, hogy vissza ne merje hozni a Termoszokat napjainkba!!!!

    Kurva nagyot fogok csalódni, ha megint egy időutazós-öljük meg/mentsük meg XY Connort sztorit tolnak a pofánkba.
  • immovable
    #1
    Épp valamelyik nap néztem meg a T4-et. Hát, ha nem tudom, hogy terminátort nézek, vagy a Connor név nincs emlegetve, simán egy B kategóriás poszt-apokaliptikus, egyszer nézhetős, marhaságnak mondtam volna.