201
Years 1-4
  • tenthrodil
    #81
    Először lődd ki a jobb oldali képen a srác kezéből a labdát, utána meg a balt, de ez nem biztos.
  • nagy0716
    #80
    Bocsi hogy sokszor küldi el csak most jöttem rá hogy hogyan kell beilleszteni és a bal oldali képről van szó!
  • nagy0716
    #79
  • nagy0716
    #78

    Nah én itt járok és nem tudom h mit kell csinálni mivel a képre kell varázsolni de hiába teszem nem csinál semmit!!
  • nagy0716
    #77
  • Fuzzy
    #76
    Köszi. Tényleg becsapós és tuti nem jöttem volna rá egyedül. Tetszik a játék pedig kinőttem már ezekből. Legalábbis mások szerint. Köszi mégegyszer.
  • tenthrodil
    #75
    Becsapós, mert nem akkor kell trükközni:)
    Meg kell várni míg visszamegy a tankba, olyankor kilövi azt golyót, amit egyszer már visszareptettél és újra vissza kell lőni, ami már megsebzi.
  • Fuzzy
    #74
    Sziasztok! Elakadtam picit a játékban. A 3. évben mikor lent vagyunk a városban és Malfoy-al kell hógolyózni akkor csinál magának egy ágyús jégkunyhót vagy mit. A probléma az, hogy a lebegtetős varázslattal vissza tudom repíteni az ágyúcsőbe a kilőtt nagy golyót, és ezek után ő kinyitja fent a kunyhó tetejét. Gondolom ekkor kellene valahogy elkapni de sehogy sem sikerül mert csak pár másodpercre van kint a feje. Mi lehet a megoldás?
    Köszi előre is.
  • gszp
    #73
    Agybajt kapok. Nekem is hasonló problémám van, ugyanis a Dark Tower pályán a szobornál lefagy. Próbáltam az általad említett cselt bevetni, de azzal sem működik. VGA driver, DirectX frissítés megvolt, mégis mindig lefagy. Nincs valakinek más ötlete?
  • koj
    #72
    Sziasztok! Az miért van hogy a menüben 2 esével ugrik lefelé a kijelölés. Az options előtt ugye a load game van de azt átugorja és csak a new gamere enged kattintani. Ha mwg a játék közben megnyomom az F2-őt akkor meg a pausét semmilyen gombbal nem tudom eltüntetni mintha a játék megfagyna.
  • adios
    #71
    Hello!
    Lehet én vagyok a vak,de egyszerűen nem tudok továbbjutni a Tiltott Rengeteg első részén,nem látom a kiutat. Ott van egy mozgó fa, gondolom azzal kell vmit cseszni,de azon kívűl h az esőfelhőkkel eláztatom,nemtok vele semmit kezdeni. Merre kell mennem?
    Előre is köszi!
  • MadHatter
    #70
    Nekem két kérdésem lenne...
    1) - A "Jinxed broom" nevű pályán a Slyhterin pajzsot hogy lehet leszedni abból a felső részből ahol van? >.<
    2) - A tóban úszósnál pedig hol van a Hufflepuff pajzs? Hiába van az a detektorizém, nem találom...
    Köszi a segítséget :D
  • laladani
    #69
    Tudna valaki segíteni, hogy hogyan kell legyőzni voldemortot a temetőben?
  • fonya
    #68
    nekem is hasonlóan a bejelentkezéskor újraindul a gépem(6600gt). elég régi, de eddig nem volt gond. az legújabb driver van fenn. múltkor a fallout 3 -ban is újraindult a vaultból kilépéskor.
    valószínű win újrarakás jön, mert mindegyik lego gammát szerettem.
  • tenthrodil
    #67
    Egyértelműen az eddig alkotott legjobb LEGO játék!
    Eszméletlen sok tartalom van benne, még pályaszerkesztőt is tettek bele. Egyedül azt sajnálom, hogy nem lehet úgy karaktereket cserélni, mint a régebbiekben, gombnyomásra.
  • nagy0716
    #66
    Nekem 4. év a sárkánnyal való küzdelem mikor megszerezném a tojást összekell rakni 3 legodarabot kék és zöldet helyére teszem ellenben mikor a pirosat elveszem a manótól az leesik a földre és elnyeli a föld!Megoldás?
  • JackSparrow88
    #65
    Ok azóta már sikerült. Valami bug lehetett mert újratelepítettem + elölről kezdtem az egész játékot és aztán mikor megint eljutottam oda akkor már meg tudtam csinálni érdekes módon.(jelzett lilán)
  • tenthrodil
    #64
    Esc-drop out
  • saxicola
    #63
    Hi!

    Véletlen kétjátékos módra váltottam. Hogyan lehet visszaváltani egy karakteres módba?
  • Carloska
    #62
    lenyomom az f2-t és lefagy nekem a game nagyon állat :D
  • MadHatter
    #61
    Domcsika! Nálam is ugyanez volt a probléma, de találtam rá megoldást.
    Menj oda a szökőkúthoz, majd nyomj F2-t és Hermionét vezesd oda a zárt ajtóhoz és hagyd ott. Majd Harryvel nyírd ki a dementort. Állj be olyan pozícióba, hogy a jégtéglákat ne lásd, csak a szobrot és úgy varázsolj rá. A jobb és bal oldalira is.
    Így sikerülnie kell (=
  • Domcsika
    #60
    Segítség! a The Dark Tower nevű szinten amikor van az a nagy jégszobor és rálövök arra a fáklyatartó szoborra akkor lefagy a játék.Mindent próbáltam már,de mindig lefagy a játék.Mit csináljak hogy ne fagyjon le a játék?
  • Domcsika
    #59
    Két eset lehetséges.

    1.Nincs ott minden LEGO darabka

    2.A képen a Lumos van beállítva varászlatként.
  • bodo01
    #58
    Nekem a karaktereket nem jeleníti meg. Geforce 6600Gt. A legújabb nvidia driverrel újraindul a gép. Feltettem egy omega drivert azzal sem jelenítette meg az emberkéket :-( legalább az újraindulás megszűnt.
    Tud valaki valamilyen megoldást, mert a fiam a fülemet rágja?
    Előre is köszi.
  • tenthrodil
    #57
    Ahogy korábban egyszer a kisebb repkedő bigyókat kellett.

    A sötétebb pókokat meg lehet fogni lebegtetéssel, nyomvatartva a special gombot. Ezután elengeded a gombot, majd ismét lenyomod és nyomvatartod, ilyenkor forogni kezd a pók. Egy idő után elengeded a gombot és berepül.
  • laladani
    #56

    Tudna valaki segíteni, hogy hogyan kell kinyírni a follow the spiders nevű pályán a nagy pókot? Van ott egy kisebb pók, amit fel tudunk emelni, de hogyan kell hozzádobni?
  • paj01
    #55
    hat egyik sem segitett... legujabb catalyst es legujabb dx. De egyedi lehet a problemam mert nem talalok neten hasonlo panaszokat...egyelore.
  • tenthrodil
    #54
    ugorj fel a bal felső sarokba a sárga izéhez és lökd bele a nyíl feletti szoborba.
  • Kongy
    #53
    Valaki megmondaná hogy itt hogy lehet továbbjutni?? :

  • JackSparrow88
    #52
    Próbáltam már mindenhogy de akkor sem tok mit kezdeni velük :S
  • tenthrodil
    #51
    próbáld azt, hogy rácélzol, nyomva tartod a célzás gombot, és közben lenyomod a special gombot is.
  • Narxis
    #50
    Frissítsd a videokártya drivert és a DirectX-et.
  • JackSparrow88
    #49
    Vki segítsen már please mér csinál ilyen hibát mert így nemtok benne haladni.(eddig egyik lego játéknál sem fordult elő ilyen hiba)
    Tehát a lényeg hogy annál a résznél amit lefényképeztem nem tudok Wingardium Leviosa-t varázsolni a földön heverő ketyerékre - pedig biztos azt kéne. Nem létezik hogyha másnak, aki szintén nem az eredetivel tolja annak nem jött volna elő ilyen vagy hasonló hiba. Nagyon kár lenne érte ha le kéne törölni, annyira vártam már, erre tessék ilyet csinál, pff :(
  • paj01
    #48
    Hat nekem durva texturahibak vannak...villodzik ossze vissza meg a karaktereket meg sem jeleniti. Erre valami gyogyir van? ati 3650en van. azzal menni kene. Mar vegig probaltam a videobeallitasokat.
  • Kongy
    #47
    Nyomj 'F2'-t.
  • JackSparrow88
    #46
    Akkor gondolom csak nálam van a hiba mivel én nem eredetivel játszom.(ilyenkor lilásan kéne villogni annak amivel lehet vmit csinálni de nekem sehol sem jelez ilyet ezen a részen)
  • vukocska
    #45
    De nekem mi az isten***-ért írja ki a hibaüzenetet????????:S:@:@
  • bon
    #44
    Szerinted miért van a földön az a sok lego darab? Össze kellene rakni, majd használni a gépet.
  • Domcsika
    #43
    Hogyan lehet ketten játszani?
  • JackSparrow88
    #42
    Hali, vki tudja itt mit kell csinálni, mert nemtok az elzárt részbe bemenni sehogyse.(veszek abból az erősítő löttyből de akkor sem tom áttörni, a földön heverő ketyerékkel meg nem lehet csinálni semmit se)