201
Years 1-4
  • punkers
    #201
    várom én de nem látom fent sehol pedig már megjelent
  • Domcsika
    #200
    Megjelent a demó!
    Itt lehet letölteni:
    http://videogames.lego.com/en-us/harrypotter57/DEMODownload/Content/Default.aspx
  • Domcsika
    #199
    Egyébként a játék november 11-én jelenik meg az USA-van
    Magyarországon pedig november 18-án.
    A játékról képek és videók:
    http://www.mugglenet.com/videogames/legopotter2.shtml
  • Domcsika
    #198
    Godnoltam,tekintve hogy hamarosan megjelenik a LEGO Harry Potter Years 5-7,ezért szerintm ez a topik foglalkozzon a másik játékkal is.Kezdetnek itt egy trailer:

    http://www.youtube.com/watch?v=LduogZY9Qe0&feature=player_embedded
  • zev
    #197
    #3 pedig azon a részen van 1 gold
    #4 növényház előtti udvaron a repülés oktatás van... ott emlékeim szerint nincs lánc....
  • HerrKiss
    #196
    Köszönöm! A kulcsot azóta már megtaláltam (#2). A #1-re adott választ megpróbálom, lehet hogy tényleg nem mentem el a gombig, mert idegesített, hogy mögöttem idegeskedik a kollega :).
    #3 - nem emlékszem, hogy találtam volna ott Gold Brick-et, de nem jelez a detektor
    #4 - szerintem nem az a pálya, azt szerintem megismerem - onnét lehet a növényházba vagy hova menni, nem?. Igyekszem majd egy képernyőfotót csinálni.
  • zev
    #195
    4# szerintem az a kviddics gyakolról pálya amire gondolsz (onnan lehet feljutni a jós terembe is) az nem ajtó, meghúzás esetén kinyílik a fa rész és egy rakat karika kerül a levegőbe... repülj át minden és jön a jutalom... remélem tudtam segíteni
  • zev
    #194
    3# kutyás festménytől feljebb nincs lépcső, ott a gold brick helyét mutatja a játék.... azt sikerült megszerezned? mert addig nem írom le hogyan kell
  • zev
    #193
    2# a kulcsokat általában ládában találod meg, ridiculus varázslattal kicsinálod a mumust és megkapod a kulcsot... ha esetleg nem volna ott láda, akkor küldd át a képet ,hogy melyik terem az és megnézem
  • zev
    #192
    kérdéseidre válasz
    1#
    ne foglalkozz azzal, hogy mit csinál a kollégád.... ugrálj szépen el a gombig.. ha rajta leszel, akkor megfordul és elvágtat a saját gombjához... csak türelem :D
  • zev
    #191
    az elakadást? újrakezdtem... :D és legközelebb mikor arra jártam vigyáztam, hogy hova esem....

  • HerrKiss
    #190
    Gratulálok! Hogy sikerült végül megoldani?
    Lentebb volt pár kérdésem, nem találok pár dolgot - azokban nem tudsz esetleg segíteni?
  • zev
    #189
    kééész! 100%
  • zev
    #188
    sziasztok, segítsetek pls

    Most játszom, egyelőre nagyon tetszik. De van egy problémám

    A második évben, Denem naplója résznél (4. pálya) beestem egy szekrény mögé és nem bírtam kijönni, kikapcsoltam a játékot.
    Mikor újraindítottam, akkor a story továbbment, és nem rakott vissza a pályára. most végeztem a 2. évaddal, kezdeném a harmadikat... de ez a hiány zavar... nem került fel a pálya az Leaky Cauldronban a falra... ott van a két tábla, amit a pályák vannak, de ez. a 2./4 hiányzik...

    hogy tudnám újrajátszani csak az évadot, vagy ezt a pályát, hogy felkerüljön a listára?

    köszi
  • zsp95
    #187
    Segítsetek! 93%nál járok (két gold brick és négy karakter hiányzik). A sötét varázslatok kivédése teremben vagyok, ahol a detektor arany kockát és karaktert is jelez az ajtó melletti kisszekrénynél. De ott egyszerűen nincs semmi. Mit kéne tennem?
  • HerrKiss
    #186
    A LEGO Star Wars I. és a LEGO Indiana Jones 1-2 stabilabbak voltak, azoknál sosem találkoztam sem fagyással, sem a "kivág a desktopra" jelenséggel. Pedig 100%-ra végigtoltam mindhármat. Ja, és a LEGO Batman-nel sem volt gond. LEGO SW 2 és a HP problémásabb ilyen szempontból.
  • HerrKiss
    #185
    Nincs mit :) feltételezem, nem ilyen válaszra vártál, de én az eredeti szoftverek nagy élharcosa vagyok... most már :)
    Egyébként nekem eredetiben van meg, ilyen jellegű problémával, hogy egy konkrét helyen kilép (állandóan), még nem találkoztam. Előfordult 1-2x, hogy itt-ott kidobott, de ha újrapróbáltam, mindig továbbment, tehát csak eseti (véletlenszerű) hibáról volt szó, nem állandóról. Ami állandó sajnos, hogy amikor a második játékossal megpróbálok belépni, akkor lefagy... pedig eredeti win7 + eredeti LEGO Harry Potter Years 1-4...
  • DeMolay
    #184
    Köszi válaszodat. Majd gyüjtök rá. Különben télleg jó játék, és ezért voltam olyan ideges miatta.Különben máshol is láttam már h ennél az átvezetönél másnak is kikapcsolt. Remélem az eredetinél nem kapcsol ki kül potyára vettem meg.
  • HerrKiss
    #183
    Vedd meg eredetiben. Jó játék, megéri. 5.990 Ft-tól kapható.
  • DeMolay
    #182
    Letöltöttem még1x máshonnan és ugyan az a hiba:( basszus. Valaki tudna nekem segíteni?
  • DeMolay
    #181
    Hali nekem az lenne a problémám hogy az 1. évben a karácsonyos átvezető után kikapcsol a játék. Ha valaki tudja mi a megoldás akkor az segítsen. Köszi.
  • HerrKiss
    #180
    Sziasztok!
    Én valahol 95% körül járok, de kezd egyre idegesítőbb lenni a játék. Nem kérdezem, hol találok meg dolgokat (majd ha már csak 1 vagy 2 hiányzik), de van 1-2 dolog, amit nem bírok megfejteni.
    1.) a Gringotts-ban a 8. széfben hogy tudnám megszerezni az arany kockát? A gondom az, hogy szimplán hülye a gép által irányított karakter. Végigmegyek a pályán, ott vagyok a legvégén, ahol középen egy ajtó mögött ott a kocka, jobbra és balra pedig elágazik az út, ilyen piros gombákon kell átugráni, és mindkettőnek a végén ott van egy gomb, amire rá kéne állni, egyik karakternek az egyik, másiknak a másik irányba... a gond csak az, hogy a gép egyszerűen hülye, a másik karakter arra megy, amerre én vezetem a sajátomat. Próbáltam azt is, hogy belépek a 2. játékossal, és odaevickélek, de akkor meg szimplán kifagy. Mit lehet ez ellen tenni?
    2.) a Roxfortban van egy terem (a nevét nem tudom), aminek a jobb felső sarkában van egy ajtó, amin zöld lakat van. Ahhoz honnét lehetne kulcsot szerezni? Már bejártam a fél világot, de nem sikerült.
    3.) szintén a Roxfortban van egy hely, ahol felfele lehet menni a lépcsőn... azon a részen, ahol Dumbledore irodája is van. Ott még feljebb megyek, aztán egy olyan képhez érek, amin egy kutya ugra-bugrál. A grafika alapján ott lehetne még feljebb menni (olyan a korlát, mint ami mozdulni tud), de én nem tudok, semmire nem fordul át a lépcső...
    4.) a Roxfort egyik udvarán van egy olyan láncos valami, amit erős emberrel (pl. Hagrid, vagy valaki, aki erősítő főzetet ivott) meg kéne húzni. De nem lehet! Tőle jobbra van egy nagy fa ajtó, ami nem nyílik. Hiába megyek oda a lánchoz, és nyomkodok mindent össze, nem reagál. Az udvaron van egy üst százfűlé-főzettel (azt hiszem, az a zöld), van két seprű, és úgy emlékszem, röpködve a kéményben találtam már valamit korábban.
    Elsőre ennyi. Ha valakinek van tippje bármelyik elakadásomhoz, köszönöm, ha válaszol.
    Üdv:
    Herr
  • bandras97
    #179
    Sziasztok! Az a problémám, hogy a játékban több pályán is rendszeresen fekete lesz a háttér. Próbálkoztam már az újratelepíréssel is, de az sem oldotta meg a problémát.
    Mi lehet a baj vele?
  • punkers
    #178
    És itt van amitről írtam!
  • punkers
    #177
    közben találtam még egyet!
  • punkers
    #176
    Sziasztok.98%-nál járok de nem tudok tovább lépni.Egy nyilat mutat a detektor ott ahol a 4 klubházba lehet bemenni de eddig nem sikerült megfejteni hogy mit kell csinálni.Tud valaki segíteni?Másfelé nem jelzett a detektor
  • sdsdsds
    #175
    Hello
    Ott kezdődik a baj, hogy ha 2 playerbe váltok, lefagy, így a Hermione-elrakós módszer sajna nekem nem megy...
    Ha van valami tippetek a Dark Tower-szobor-stb. problémára, vagy a 2 player-re, megköszönném, ha elmondanátok...
    (köszi)
  • zsp95
    #174
    Sziasztok, most kezdtem a héten a játékot és mivel nem sikerült, azt szeretném megtudni, hogy lehet e rendes játékmódban( NEM free play) csak spontán menteni a játékállást vagy csak a pályánkénti automatikus mentés létezik??? Ha igen, hogyan?
  • mrzed001
    #173
    Azt sötét varázslóval tudod, általában csak a szabadjátékban.
  • YoShoA
    #172
    Helló!
    Az lenne a problémám, hogy a játékban sok helyen van olyan dolog (fekete gömb stb)ami pirosan csillog és ezeket nem tudom kinyitni pedig sokszor e mögött van a piros vagy az arany kocka is. Tehát az lenne a kérdésen, hogy ezeket hogyan lehetnek kinyitni? Van hozzá valamilyen varázslat? És ha igen akkor azt hol lehet megvenni vagy megszerezni?
  • Ádám 95
    #171
    mármint é csak azért kérdeztem mert ugye a harry potter nek nagyon sok rsze van (7 vagy 8) komoly nemtudom. és a lego harry potter csak az elsö 4 részt veszi magába.csak gondoltam hogy lesz folytatása.hát remélem lesz :D
  • davdison996
    #170
    -To Ádám 95-

    "A történet, ami gyerekek millióit vette rá az olvasásra, most ugyanezeket a kölyköket próbálja könyveik mellől a monitorok elé csábítani. Ha ez a LEGO-varázspálcás Harry Potternek elég parádésan sikerül, az 5. évfolyam első tanóráján újra találkozunk." PC Guru, Midnite_
  • davdison996
    #169
    -To misafeco-

    Tudod az a bosszantó, hogy apukám gépén meg simán megy! Tehát ott nincsenek azok a hibák mint az én gépemen, és ott teljesen jól működik, (egy hibát leszámítva: néha a player2 menü meghívásakor a game lefagy, ez lehet attól, h nem szólok a player2nek és ő is nyom közbe valamit, na de azért ez már durva hiba), de legalább megy az idő-visszapörgetős rész (ami nálam effekt hibákat ad), nincsenek pályahibák (3.epizód jeges pálya dementorokkal -> ajtókiolvasztás az elejénél), na meg hogy rendesen fel tudta nála tenni a telepítő, ami azért a legfontosabb, mert ebből adódhatnak a hibák. Na újrahúzom a gépet, aztán meglátjuk mi lesz
  • Ádám 95
    #168
    Hello.nem tudja hogy lesz e lego harry potter 2? :D
  • misafeco
    #167
    helló davidson! Mennyire komoly hibák ezek? Mert sokan panaszkodtak, hogy néha lefagy meg hasonlók, szóval kisebb hibák biztos hogy vannak benne.
  • misafeco
    #166
    amúgy ha jól tudom ott még csak a vingardium leviosát ismerik, tehát nem is kell választani
  • misafeco
    #165
    Jaaa... Igen a vingardium leviosával kell visszaröptetni a feléd dobott tárgyat, majd a troll bunkóját lebegtetve a fejére kell ejteni (ez lehet hogy nem sikerül elsőre, próbálkozni kell)
  • davdison996
    #164
    Jaj! Azthiszem tudom mi a bajod. Válts a rózsaszín "Wingardium Leviosa" varázslatra! Ha ez van kiválasztva magától beméri a lebegtethető tárgyakat. Az TROLL mellé leesik egy kis lila izé, amit felvesz és rád dob. Ezt lövés (cselekvés) gombbal gyorsan visszavarázsolhatod a fejére. Ha már szédül felemeled a bunkóját és a fejére ejted. Ennyi.
  • imilee
    #163
    Szia!
    Az első rész eleje amikor be megyünk az étkezőbe, majd beszalad egy turbános fickó, hogy jön egy Ogre. Ez után egy hosszú folyosó jön, majd ezután jön a mellék helyiség. És ez ott van.
  • davdison996
    #162
    Sziasztok! Megvan a játék, de a telepítés végén a "status: DirektX"-nél kiírja hibaüzenetbe hogy:
    "There is a problem with this Windows Installer packege. A program run as part of the setup did not finish as expected. Contact your support personnel or package vendor"
    Felraktam másik Windows Installert(ha sikerült rátelepítenie), meg minden szart de nem sikerült. Végülis rákopiztam én a fájlokat a mappába meg crack-et meg mindent, el is indult, de full tele hibákkal. Több Lego Harry Potter-t is letöltöttem, de mindegyiknek ez a baja. Mit lehet itt tenni?