14
Robbantsd fel magad! - Splosion Man
  • Lunatic83
    #14
    Splosion Man Trophy , szeptember 6-12
    3-8-as pályán (single) , minél gyorsabban kell végigmenni majd a pályán...



    a video a 3/ 7-8-9 pályát tartalmazza...
  • Lunatic83
    #13
    nem, tudtommal csak xboxos game
    az xbox live "Summer of arcade" első játéka...

    Summer Of Arcade:

    Július 22.: Splosion Man - 800 Microsoft Pont

    Július 29.: Marvel Vs. Capcom 2 - 1200 Microsoft Pont

    Augusztus 5.: TMNT: Turtles In Time Re-Shelled - 1200 Microsoft Pont

    Augusztus 12.: Trials HD - 1200 Microsoft Pont

    Augusztus 19.: Shadow Complex - 1200 Microsoft Pont
  • Benny04
    #12
    pc-re nincs? :D
  • Lunatic83
    #11

    Ha elakadsz és elég sokszor meghalsz, kapsz egy felajánlást, hogy válaszd "Way of the Coward"-ot (a Gyávák Útját), így átugorhatsz a következő szintre...
  • Lunatic83
    #10
    összesen 12 Achievement van, 200 pontért,
    de a többsége csak olyan kamu jutalompont...
    pl.: fel kell robbantani 10 tudóst, végig kell nézni (~szenvedni) a készítők listáját...stb..

    de ad 10 pontot ha békén hagyod a tudósokat... érdemes ezzel élni az 1-1 pályán...
  • Lunatic83
    #9
    ezek szerint...
    nagyon keveset tudtam játszani, én hülye úgy voltam vele, h na jó , evvel a xarral is játszok egy kicsit... de már az első pálya végén ment rá az unlock... meg is bántam, h miért csak tegnap este hirtelen felindulásból töltöttem le, pedig mióta kint van.....


    a kedvencem amikor mint az #1 hsz. egyik képén úgy megy mint egy repülő ... XD
  • TommyC
    #8
    Nem :)
    Portal kimaradt?
  • Lunatic83
    #7
    "Oh, míg el nem felejtem, torták itt is vannak…"

    gondolom erre gondoltál...
    mert a multit még nem tudtam kipróbálni, időhiány miatt...


    ezek szerint ott nincs, na bumm...
  • TommyC
    #6
    the cake is a lie !
  • Lunatic83
    #5
    én is így voltam vele, de megvettem, jó lesz vele bohóckodni, ha nincs sok időm játszani...
  • Tyler1
    #4
    jézusom ilyeneket még csinálnak?? :D régen szerettem ezeket az idétlen ügyességi játékokat, de ma már egy ilyen a startlap játékokon is elférne.
  • Lunatic83
    #3
  • Lunatic83
    #2
    én tegnap kezdtem el vele játszani, eddig kicsit ellene voltam, h biztos ez egy olyan kis hülye ugrálós játék, és az is, de a hangulata, valami fantasztikus...

    és mint a leírásban, tényleg , néha szívesen szétbaxtam volna az egész xboxot, mert csak egy hajszál választott el a továbbjutástól, aztán újra, nekiestem, és újra, és újra.... s csak meglett...;)

    a 800 m$ pontot bőven megéri, hosszú idők óta ez a legjobb arcade játék...
  • Lunatic83
    #1

    Splosion Man, egy rosszul sikerült kísérlet végeredménye, kinek legfőbb (egyetlen) képessége az, hogy bármikor képes magát felrobbantani. A projectnek lett egy kis mellékhatása, hősünk ugyanis folyamatos koffein-rush hatása alatt áll, tessék a hat éves öcsikébe belenyomni három doboz energiaitalt illetve ugyanennyi kávét és már láthatjuk is, mit jelent ez. Természetesen hősünk rosszul tűri, hogy innentől életét egy jól lezárt laborban kellene töltenie, ezért inkább megszökik (képletesen szólva, igazából kirobbantja magát), majd segítségünkkel kell ötven pályán keresztül a szabad levegő felé menekülnie.

    Az ötven pálya pedig igazán emberes kihívást fog jelenteni. Szerencsére a játék irányítása tökéletes és egyszerű – sőt, tökéletesen egyszerű, hiszen az összes gombnak ugyanaz a funkciója: felrobbantja hősünket. Ennyi, nincs semmi túlkomplikálva , gyakorlatilag bárki megfogja a kontrollert az nagyjából fél percen belül érteni fogja, mit-hova-merre-hogyan. Egyetlen megkötés van: hősünknek három robbanás után kis energiát kell gyűjteni, szilárd talajon ez egy pillanat alatt megvan, falakon csúszva lefelé kicsit több idő. A pályákon tehát ezt a képességet kell kihasználni, mindenhol van egy logikai / ügyességi feladvány, melyet pusztán robbantással lehet megoldani. Míg a The Maw igazából egy rendkívül könnyed játék volt, itt bizony már az első fejezet közepén vért fogunk néhol izzadni. A készítők tökéletesen keverték a gondolkodós részeket az olyan helyzetekkel, mikor szinte emberfeletti reflexek és a másodperc törtrésze alatt meghozott döntések jelentik a továbbjutást. Ez pedig néha a jól ismert és sokak által utált “trial and error” hozzáállást igényli, azaz próbálkozni kell újra és újra. Volt olyan pillanat, mikor a TV közepébe vágtam volna az irányítót, azonban mikor sikerült az olyan sikerélmény volt, amit csak kevés játék képes adni – gyakorlatilag akkora lökés, ami azonnal továbbviszi az embert a következő pályára, csak hogy kezdődhessen újra a szívatás. Ha pedig mind az ötven pálya megvolt, akkor jöhet az extra kihívás: a főellenfelek kivételével minden pályán van egy torta, melyet be lehet gyűjteni, illetve van egy cél idő, amire lehet hajtani. Csakis mazochistáknak ajánlott.

    Ha pedig ezeket is letudná valaki, akkor ideje összeszedni a havert, ugyanis a Splosion Man szintúgy 50 pályát kínál online vagy helyi coop módban! És ezek nem az egyjátékos mód pályái, mindegyik teljesen új, és mindegyik úgy van beállítva, hogy tökéletes együttműködéssel lehet csak sikerünk. Ilyenkor ugyanis az egyik játékos robbanása tud lökést adni a másik játékosnak is, így együtt kell működni, különben már az első pályán sem tudunk túljutni. Ebben a játékmódban egyébként be lett építve egy visszaszámláló, egy gombnyomásra a játék háromról visszaszámol, így tudunk “ugrásokat” időzíteni. Oh, míg el nem felejtem, torták itt is vannak…



    Július 22.: Splosion Man - 800 Microsoft Pont