15
  • Silenzio
    #15
    Nem látom sokkal érettebbnek a kardokkal meg fallikus fegyverekkel hadonászó pumped up fénybenjáró történetét sem. :) A Blade-filmek nem jöttek be, max emészthetőek voltak.
  • Icewind
    #14
    egyetértek! olvastam a könyvet, és elő is jegyeztem a műsodik részre. azt hiszem szeptemberben jelenik meg. A 2. évada a sorinak meg novemberben lesz hbo-n :P
  • Wittgen
    #13
    Heh, ez a True Blood irtó jó kis sorozat. Van sztorija, bírom a karaktereket és a színészeket, nem gyerekeknek szól, van benne sok vér és szex, nem csak vámpírok tűnnek fel benne. Ja, meg a környezet is nagyon tetszik, ahol játszódik.
  • winnie
    #12
    azért tarthatnád annyira bladesoft-ot, hogy hagyd válaszolni. (ez mostanában divat, hogy ha valaki szól valakihez, akkor jön egy harmadik és beleköt?:)

    egy true blood-hírnél nyilván nem félmondatra reagál az ember - a blade begins említése miatt egyértelmű volt, hogy filmre, vagyis a twilightra gondo.
  • Csak77
    #11
    érdekes, pedig ti is megírtátok...
  • winnie
    #10
    nagyon nagyon ritka, hogyvan olyan ostoba és költségkímélő egy csatorna, hogy egyszerre két évadot rendel be. itt szó sem volt plusz két évadról.
  • nessboth
    #9
    Tini vámpírfilm? Biztos így beszélnek benne:"Ez nem szupcsi, hogy vámpcsi vagy! Nem szeri! Cupp!Cupp! Este csöri a mesin!"
  • Csak77
    #8
    Számomra megdöbbentő, hogy ezt a hírt hozza minden oldal/blog, amikor már az első évad első pár része után jelezte a HBO, hogy máris berendelte a második és harmadik évadot... és ezek az oldalak meg is írták, akkor is.
  • slickboy
    #7
    Én is megkóstolnám azt a kiscsajt. :)
  • Zombee
    #6
    Fright Night-nak lesz remake-je.
    Az Addams Family ellen pedig követtek már el merényletet, 1998-ban volt 3. rész. Én még nem láttam, de van egy sejtésem a minőséget illetően. Se Raul Julia (rip), se Christopher Lloyd, se Angelica Huston...
    Az Alkonyatnak viszont van egy jó pontja is: a vámpíros téma miatt ugrott ugyanis a Near Dark remake, mivel az is szerelmes-vámpíros. Csak nyilván egy "kicsit" jobb, romantikus és horror vonalon is. És a kötelező főgonosz sem egy kis buzi, hanem Lance Henriksen. És most ez a film megúszta a gyalázatot.
  • bladesoft
    #5
    Hát valojában tényleg az új sorira meg arra hihetetlenül unalmas és tényleg agysorvasztó Twilightra gondoltam.... emberek hogy az milyen egy elcs***t film volt. Pedig mint minden hollywoodi produkcióban ott volt a lehetőség. De a gyenge sztori erőtlen főszáll... buta beszédek megölik.
    Remélem nem jutt eszükbe a horrorkomédiákhoz nyúlni mert épp ma néztem meg az Addams family 1-2-t és még mindig jó xD
  • JungleGeorge
    #4
    "Bár nemsokára egy tiniknek szánt vámpíros sorozat is bemutatásra kerül"
    Elhiszem, hogy szakerto vagy, es mindig mindent jobban tudsz, de azert most tevedtel, nem olvastad el a cikket.
  • AZTA
    #3
    Szerintem ő a nemsokára bemutatásra kerülő új vámpíros sorozatra mondta.
  • winnie
    #2
    ez? tiniknek? akkor miért nincs benne egy tiniszereplő sem. szerintem kevered.
  • bladesoft
    #1
    Tiniknek való vámpirok.... gratula.
    Inkább jönne egy Blade Begins :d Na az igen.