159
Code of Honor 3. - Desperate Measures
  • sparrow35
    #159
    A City Interactive munkatársai miből élnek meg?
  • JIRZSI
    #158
    Rendben, köszönöm!
    Közlöm az illetővel, mivel én nem ismerem a játékot, nem tudtam neki segíteni, remélem így sikerül neki megoldania.
  • pethogabor
    #157
    Tudod ezen én is meglepöttem de ojan funkció nincsen hogy lopakodás.
    menjél el az ablakhoz gugolva menjél el alatta. nyist ki az ajtót és lépjél EGYET és várd meg amíg a két fickó bemegy az épülatbe ha ez megvan menjél el a második ajtohoz és lépj EGYET aztán vissza. menjél el a ventillátor mögé szorosan. és várjál egy két percet és menjél gugolva ugyanoda vissza és a harmadik ajtón be és jobra és ott a szellőző.
  • JIRZSI
    #156
    Üdv!

    Szeretnék kérni egy segítséget, megkértek, hogy kérdezzem meg a következőt.

    Van egy pálya (Repülj el), ahol elvileg egy szellőzőbe kellene bejutni a
    lopakodó funkció használatával,de ezt az opciót a
    a billentyűzetkiosztásban sehol sem találni.
    Mit kellene azon a pályán csinálni, hogy a szellőzőbe jusson a játékos, ha egyáltalán oda kell hogy bejusson. Ha nem akkor, mit kellene ott csinálni?

    Válaszokat előre is köszönöm!
  • pethogabor
    #155
    csá balázs van még halálosabb.....hi......hi
  • pethogabor
    #154
    csá balázs igen van még halálosabb... hi......
  • pethogabor
    #153
    szia csaba A code of honor 3 ba is biszots ot is a pisztoly a leghalálosab fegyver

  • pethogabor
    #152
    A code of honor 3 játékban nem tudom kiválasztani a fegyvereket. A választ előre is köszönöm.
  • szedlakl
    #151
    sziasztok tudnátok a csatornás pályánál segíteni mert a fegyverkereskedőt elfogtuk és utána nem tudok tovább menni a demo résznél megáll és csak az megy előre is kőszőnőm.
  • pethogabor
    #150
    Lemész a negyedik szintre és a szemben lévő szobában lesz a kártya az utolsó asztalon.
  • pethogabor
    #149
    Tudnátok segíteni? a code of honor3 játégban nem találom a hálózati játékot aki tudja hol van segítsen.
  • Salacious Crumb
    #148
    üdv,
    két kérdésem lenne:
    - elakadtam a 4. pályán amikor elindul a játék az alagútban ugye elkapjuk az embert, kikérdezzük, és mikor elmondja a fegyverek helyét, utána még van egy videó, de nekem itt "leakad". látom, hogy a rab a széken ül, és mozgatja a fejét, a társam mellette áll és jobbra-balra lépked, de én nem tudok megmozdulni.
    aki tud please segítsen.
    - megvettem a játékot, feltelepítettem, de nem találom az online módot a főmenüben. egyáltalán itt van? vagy külön kell fel instalálni?
    aki tud kérem segítsen, előre is köszönöm.
  • pethogabor
    #147
    Tudnátok segíteni? Hogy tudom a fegyvereket kiválasztani? Amit beállítok a fegyverek sorrendjénél az nem jelenik meg a játékban.

    Köszi
  • pethogabor
    #146
    A repülőteres pályán a bomba egy kinyitható ládában van elrejtve.
  • pethogabor
    #145
    Próbáld úgy lelőni őket, hogy ne vegyenek észre.
  • pethogabor
    #144
    Mikor meghal a társad, egyedül kell megcsinálnod a pályát.
  • pethogabor
    #143
    A Code of Honor 3-ban hogyan lehet az opcióknál kiválasztani a fegyvereket? A választ előre is köszönöm.
  • Samanoske
    #142
    Felmész a lépcsőn és a falnál lesz az első bomba!
  • gyuri68
    #141
    hogyan tudom a code of honor3 bonuszpályályát letölteni
  • ad72
    #140
    Sziasztok!
    Mikor az 5 bombát kell megtalálni és hatástalanítani, akkor hol keressem a bombákat? Tud ebben valaki segíteni?
  • kalee
    #139
    Hali mindenkinek!
    Kérdés: Mikor a Geiger számlálóval kell keresni a bombát a reptéren, utána mit is kell csinálni pontosan??Elvileg jelez a kütyü, "meg van a bomba", de mit kell csinálni vele??
    Köszi...
  • hiper KOCKA
    #138
    Jó hogy nem a Crysis-t tették oda.
  • Bokafix2
    #137
    Megyek a játék egyik pályáján, majd bekukkantok az egyik irodába és mit látok...?
    A jó öreg city-seknek van humoruk is... odacsempézni a Terrorist Takedown 2-t a polcra bátor vállalkozás volt... :PP
    Lehet a terroristák tolják az irodai gépeken két túsz lelövése közben. Vagy multiznak hálóba...



  • AbFriend97
    #136
    Hálásan köszönöm!
  • vipimi
    #135
    Létra az EXIT mellett balra.
  • vipimi
    #134
    Létrán fel, körbe, iroda, szemben szgép.Csak vigyázz, mert az EXIT ajtón 5 ellenség jön be!!!
  • AbFriend97
    #133
    ??
  • AbFriend97
    #132
    Hol találom meg az Exit feliratú ajtóhoz a "kulcsot"??
    Tudod a Fly Away Pályán...
  • grebber
    #131
    Mondanom sem kell ez is megfog magyar felirattal jelenni a seven-m jóvoltából!!
  • AbFriend97
    #130
    köszi így már érthetőbb lett.
  • Dj Tommy
    #129
    Akkor megpróbálom leírni még egyszer(remélem így érthetőbb):

    - Szóval, amikor kezded a pályát, akkor a kezedben egy épületben kezdesz, miután kimész az ajtón, a szemben lévő épület 2. ajtaján bemész (az ablak melletti ajtó jobbra), de az ablak előtt guggolva menjél.

    - Ha bejutottál az épületbe, látni fogsz 2 őrt kimenni a szobából, menj el az ajtóig, amin ők kimentek és várj türelemmel, míg nem jön egy őr(ha jön az őr, búj el a fal mellé) és bemegy a szobával (amiben te vagy) szemben lévő duplaajtós helyre.

    - Ha bement, indulhatsz, guggolva menjél a fal mellett bal oldalt és a 2 ajtón, az irodahelységbe menjél be (az 1 ajtón bemenve, csak egy kis sötét szoba van).

    - Szóval, ha bent vagy a szobába (irodahelységbe), akkor látni fogsz egy őrt az ablaknál veled szemben, de te a tőled jobbra lévő ajtó felé indulj.
    Amikor elindultál, akkor látni fogsz egy őrt előtűnni tőled balra, ekkor egy kicsit állj meg és utána rögtön indulj el jobbra, majd menj be az ajtón, ha bejutottál az ajtón a szobába, akkor nincs más dolgod, mint odamenni a jobb sarokhoz és várni, hogy a szellőzőbe való bejutásos animáció következzen (a tőled jobbra sarkot, úgy értem, ha állsz az ajtóba és úgy jobbra ;) )
  • AbFriend97
    #128
    Szia!
    nem nagyon értettem amit leírtál...
    Hogy húztad be az embert? Vagy most mi van?
  • csandas
    #127
    Segitene valaki?? A cstornás rész nekem se müxik..már ezerszer újraindítottam de semmi ....
  • csandas
    #126
    szia! Nekem is ez a problémám a csatornás rész...Ha van megoldás akkor kérlek szólj..Köszi
  • sQr
    #125
    Aztán mindenképp tölts le még egy Magyar helyesírás szabályai ebookot.
  • Dj Tommy
    #124
    Töltsd be még egyszer a mentésed, utána már jó lesz, nekem így megoldodott ;)
  • enosz101
    #123
    hali túd nekem valaki megoldást elakkatam a játékba amikor a csatornába a fószert elkapjuk és leütöm a székröl utánna nem reagál a játék se a billentyüre se az egérre se pedig már háromszor tellepitetem újar és csak aszt csinálja elöre is köszi.
  • Lacee86
    #122
    Igen, a beállításokban van 1-2 árulkodó jel, h szántak multit, csak aztán nem jött össze...
  • Dj Tommy
    #121
    Én is végigvittem a játékot, nekem azért megfelelt, az 1 után, ez sokkal jobb volt.
    Csak én 2 dolgot nem értek a játékkal kapcsolatban
    Úgye a hivatalos leírás szerint, 3Gb szabad hely kell a játéknak, ehelyett 7,5Gb-t foglal.
    A másik, ahogy néztem a menübe a bill kiosztást és ott szerepet a Talk és a Team say, úgye ezt játék közben nem sok értelme van használni, viszont a multihoz jó lenne
  • Lacee86
    #120
    Igen, volt párszor h csak villant egyet a felirat. 3000 Ft végül is nem sok egy PC játékért, de egy ilyenért még az sem éri meg. Sztem kizárólag egy jó multi miatt érdemes megvenni egy FPS-t. Talán 1-2 elvetemült azért lesz, aki megveszi.