6177
flat,1000x1000,075,f.u1.jpg
  • Zomil
    #6057
    - When night to day or day to night transitions occur in game, the game will now play a sound to indicate the transition
    * A rooster crows for the night to day transition, and a wolf howls for the day to night transition


    Szeretnek dota2-özni az s2-esek :)
  • ToCsEk
    #6056
    rush

  • Inv1sus
    #6055
    Panic!
  • Zomil
    #6054
    nah miaz, jön dota2 és kell egy kunkka skin? :D
  • sonic syndicate
    #6053
    ja, és új gladi skin

  • sonic syndicate
    #6052
    hon 3.0 leaked kepek

  • Zomil
    #6051
    törölni kell a játékot és akkor eltünik -.-
  • sonic syndicate
    #6050
    #6048
    játszanod kell, hogy lemenjen a küszöbérték alá...ha van 100 játékod, akkor addig csak pubolhatsz, amíg le nem megy 5%-ra
  • ToCsEk
    #6049


  • Roy4l
    #6048
    Sziasztok! az a kérdésem lenne hogy a leave % mennyi idő után törlődik? mert nekem most 7,7% és nem enged semmilyen féle matchre , ilyenkor mit lehet csinálni?
  • Zomil
    #6047
    ez gagyi a barack-ok mindkét oldalon még megvannak...nekünk tegnap volt egy kb. 1,5 orás meccsünk amikor már egyik oldalon se volt barack mindenkinek mega creep ment(vagy hogy hivják a legerösebbet) és végül azért vesztettünk, mert 1embernek mennie kellett és eröltette a pusholást... :(
  • sonic syndicate
    #6046
  • ToCsEk
    #6045
  • pimpmystyle
    #6044
    sziasztok! a napokban találtam meg egy S2 dolgozó blogját, amiben tesztereket keres! szerintem érdemes jelentkezni, én már megtettem, bár eddig nem kaptam választ :(

    http://s2pudding.blogspot.com
  • Akuman
    #6043
    Köszi szépen, megnézem
  • donatus13
    #6042
    nálam ezt tűzfal miatt csinálta, aztán rendszergazdaként indítottam és jó lett.
  • Akuman
    #6041
    Hello Mindenki.Egy kis segítségre lenne szükségem.

    Játszok a játékkal egy ideje de minden egyes update-nél ujra le kell szednem mert az update 100% kiírása után kivág és írja hogy "szétment" és akarom e jelenteni vagy sem. MInd1 mire megyek. Ujra leszedegedni meg már fáraszt.
    Tudna valaki ezen az update problémán segíteni, vagy halott már erről valaki?

    Választ előre is köszönöm
  • sonic syndicate
    #6040
    új magebane




  • ToCsEk
    #6039
    nagy balance patch
  • Inv1sus
    #6038
    Mi az, már nem jön be annyi pénz? :D

    Lesz ebből 75% is.
  • ToCsEk
    #6037
  • penge25
    #6036
    A mai napon eladtam az accountomat, élmény volt gyerekek titeket supportolni :) Mindenkinek további jó játékot, valószínű a DOTA 2-ben azért találkozok pár emberrel majd innen
  • zsakosfrodo2
    #6035
    Segítek:

  • Sáska
    #6034
    T.Hanks
  • RaSzTaH
    #6033
    jobb klikk a hősre
  • Sáska
    #6032
    sracok, egy noob kerdes, sry :-)
    Amikor a hosoket valasztjuk ki a jatek elejen, sokszor latom, hogy a csapattarsak mit fognak valasztani (szurken mutatja a hos avatarjat). Hogy tudom en is mutatni igy a tobbieknek? Csak raviszem az egeret egy avatarra, es ott hagyom rajta, vagy van valami specko gomb erre?

    thx.
  • NinjaAssassin
    #6031
    kiprobáltam,hát jónak jó játék,de a league of legendsnél maradok inkább:D
  • zsakosfrodo2
    #6030
    nyom-felek -> fekvőtámasz (fekvenyomás :| )
    ül-felek -> felülés

    Remélem én már segítettem. :D
  • ToCsEk
    #6029
    :D
    nem lettem okosabb
  • Viktor99
    #6028
    and a little training, who feel like it

    Minden halál: 5 nyom-felek 20 ül-felek
    Minden veszteség: 10 nyom-felek 40 ül-felek
    Minden alkalommal, amikor ellenséges megöli Kongor: 15 nyom-felek 60 ül-felek
    PRÉMIUM: Minden alkalommal, amikor ellenséges nindzsák tokent mi Kongor: 20 nyom-felek 80 ül-felek

    Remélem segítettem, idén megyek nyelvvizsgázni.
  • ToCsEk
    #6027
    most magyarul
  • sonic syndicate
    #6026
    és egy kis edzés, akinek úgy van kedve

    Every death: 5 push-ups 20 sit-ups
    Every loss: 10 push-ups 40 sit-ups
    Every time enemy kills Kongor: 15 push-ups 60 sit-ups
    BONUS: Every time enemy ninjas token from our Kongor: 20 push-ups 80 sit-ups

  • sonic syndicate
    #6025
    köv balance patch valószínű tartalma
  • sonic syndicate
    #6024
  • ToCsEk
    #6023
    immortal immortal immortal immortal immortal

  • ToCsEk
    #6022


    chipper alt! :D
  • Inv1sus
    #6021
    Én azért beraknék mondjuk egy madárijesztőt. Szerintem lehetne jó skilleket is adni hozzá.
  • sonic syndicate
    #6020
    http://www.cad-comic.com/cad/20110916/#n2210
  • Viktor99
    #6019
    Nekem tetszik :D
  • Zomil
    #6018
    Ez egy pályázat volt és lehetett beküldeni 5leteket, majd végül ezt szavazták meg az emberek :)
    Szoval ez is a community által készitett hös, csak a skilleket most nem a community csinálta.