6177
flat,1000x1000,075,f.u1.jpg
  • Nightwish006
    #6097
    De aprobléma, hogy mire összeszedek 1500öt vagy nem lesz 1 deka hp-m se, vagy az 50.percben lesz... Kell cipő, wardok, és nem tok vele farmolni, mert sitelek ugye :D
  • sonic syndicate
    #6096
    az WUBWUWBWUBWUB

    amúgy a zene meg egyéni szociális probléma, nem lehet mindenkit lenyűgőzni

    [igVan amelyiket már quake3-as fragmoviekba is hallottam vagy 3x, a többi játékról nem beszélve.[/i]
    erről meg nem ő tehet
  • Zomil
    #6095
    még mindig jobb mint a manapság annyira divatos dubstep és duc-duc...
  • Inv1sus
    #6094
    Egész jó videó, de ezeket a zenéket kicserélhette volna másra. Van amelyiket már quake3-as fragmoviekba is hallottam vagy 3x, a többi játékról nem beszélve.
  • sonic syndicate
    #6093
  • Zomil
    #6092
    pedig, ha vj vagy és van rampage akkor a void talisman simán a legjobb választás :)
  • Nightwish006
    #6091
    Jojo ezeket énis tudom, de most jesterként team fight kellős közepén nem sok mindent tudok csinálni,farmom meg ugye nincs :D
  • Santata
    #6090
    Nem:D Teljesen egyet értek. Hihetetlenül idegesítő amennyi ideig ki tud venni egy embert a csatából (plusz a sebzése)
  • Zomil
    #6089
    idegestiö igen...noobbarát igen :)
    és 1500körüli és az alatta mmr-en nagyon aranyos kis pubstomp hös :)
    pedig annyira nem nehéz ellene játszani, elöszöris wardolni kell a fontosabb helyekre és egy tpkavicsot(ami amugy is nem árt ha van nálad) kell magadnál tartani, lehet venni ellene nullstone-t és akkor nem sokat ér a charge, vagy még ott a void talizmán és akkor hozzád sem tud érni. Meg ugye disjoint-olni is lehet a charge-ot, mikor már ott van melletted és elkezd rádugrani akkor már lehet disjointolni(pl. valkyre ugrás)
  • Nightwish006
    #6088
    Én vagyok az egyetlen amúgy aki szerint rampage egy kibaszottúl idegesítő csicska hős?
  • Nightwish006
    #6087
    Én meglesem a last gémeiket és ez alapján javaslom kimenjen középre:D
  • sonic syndicate
    #6086
    inkább a kd, nem? lehet kék is 0.3-as kdval, vagy egy narancs 3.xx-szel
  • Inv1sus
    #6085
    Úgy látszik, hogy van valami abban, hogy ne engedjük a barna meg narancs színű playereket midre. Ha mentek, akkor vesztettünk. Utolsóba csak azért se hagytam gladiátort menni midre (kula színű volt ő is) és nyertünk. Próbáljátok ki ti is és számoljatok be a tapasztalatokról :D!
  • sonic syndicate
    #6084
    lehet az elején érdemes lenne mondjuk egy hónapra kipróbálni egy last hit assistot, csak hogy érezd
  • Zomil
    #6083
    Kezdöknek talán az Aoe és a Cast range indicator hasznos.
  • Sáska
    #6082
    hello,

    az lenne a kerdesem, hogy erdemes-e addon-okat/ custom ui-t hasznalni?
    elegge kezdo vagyok, es az alap ui szamomra megfelelo, de mivel eleg lama vagyok meg, azon gondolkoztam, hogy lehet, hogy masok addonokat hasznalnak, amikkel hatekonyabbak.

    ha van valami, amit javasolnatok, megkoszonnem!
    thx
  • Nightwish006
    #6081
    Én örülök hogy nincs meg midnen, legalább rávagyok kényszerítve hogy gyakoroljak mindegyikkel, mert amúgy 25%pm 25%cd 25%torturer 25%hag lenne:D
  • ToCsEk
    #6080
    épp ezért veszik meg mert minden hero közül tud pickelni
  • Nightwish006
    #6079
    De mi értelme accot venni? Oké megvannak a hősök, de faszom dolgozzon meg az mmr-ért roflmao
  • RaSzTaH
    #6078
    akkor csak szimplán szopás, mert az ilyenek hiába vesznek "normális" ratingű accot, hamar lesüllyednek ahova valók, de közben kibasznak egy pár játékossal akikkel összeakadnak -.-
  • Zomil
    #6077
    Sztem is egy csomoan vesznek magas mmr-ü acc-ot, nem egyszer láttam én is 1700+-os játékosokat teljesen kezdö modon játszani...amivel nem is lenne bajom, mert valahol el kell kezdeni, csak akkor ne 1700-as acc-al tegye és tegye tönkre mások játékát :S
  • penge25
    #6076
    Szerintem, aki veletek volt SS-sel az tuti vette az accountját, mert 1740-be nem akarom elhinni, hogy olyan cuccokat vesz valaki neki :). Erre példa: én 1680+ ba voltam mikor eladtam kb 1 hónapja az accomat, és a gyerek aki megvette rákerestem a statos oldalon most 1200+-ban van :)
  • Nightwish006
    #6075
    És tényleg így van :D
  • Santata
    #6074
    1650-1720 az a rész, ahonnan a legnehezebb kitörni, rendszerint kaptam vagy egy leavert, vagy egy feedert, de normális supportot alig-alig. Supportként elértem az 1720-t onnantól megint haladhatsz felfele.
  • Inv1sus
    #6073
    Szerintem jelenleg elég könnyű feljönni 1500-ból 1650+ba. 1650-től kezdődnek a nehéz esetek.
  • RaSzTaH
    #6072
    1740+-os volt, azt elfelejtettem^^
  • RaSzTaH
    #6071
    csak hogy reagáljak a random emberes témára, általában 3-an szoktunk tmm-et játszani sajnos az a maradék random 2 hülye igencsak meg tudja keseríteni a játékot, pl. tegnapi gameben 0.6kd instant pick Soulstealer -> kezdő item: HATCHET!!!444!! 5ös szintig csak a Nuke-ra adott és a -armorra :))))) komolyan agyfaszt kapok az ilyenektől:)
  • Nightwish006
    #6070
    Véletlen összeakadtam 4 értelmes játékossal, miután nyertünk toltunk még 6gémet, a vége 7/7 győzelem. Azthiszem ezzel sikerült is jellemezni a szinvonalat :D
  • Nightwish006
    #6069
    Johát engem felidegelni mondjuk nagyon nem fognak, 6évnyi CS-zés után már nemigazán húznak fel a játékok. Egeret meg ilyesmit biztosan nem zúzom le, drága volt az ahhoz:D
  • sonic syndicate
    #6068
    mellesleg a ward nincs limitálva supportra, ha kell vedd meg, most az a két ck nem a világ vége - és még így még mindig gazdaságosabb, mintha ward nélkül begankelnének, és akkor ott úszott el 250+ gold

    (szerintem)
  • sonic syndicate
    #6067
    de minek játszol ilyen játékkal, ha a játékot "élvezni" akarod, nem pedig dühöngeni? már többen is leírták sok helyen, hogy ez a játékstílus ilyen, még a legszelídebb emberből is ki tudja hozni az elmebeteg sorozatgyilkost - aztán sokan meg billentyűzeteket, monitorokat törnek játék közben

    (amúgy ilyen szempontból még akár stresszoldóként is műkődne, engedd ki a düht :D)
  • Zomil
    #6066
    1700-ig szinte csak idioták vannak :D
    Egyszerüen képtelen vgyok 1700fölé menni, mert mindig olyan 1650körül jön egy durva losing streak és akkor folyamatosan csak szivok...pl. multkori meccsben van witch slayerünk(egyetlen supportunk), és akkor a meccs közepénél megszolal, h vki más is vegyen már wardot, mert ö már vett 4-et... :DDDD
  • Nightwish006
    #6065
    És tényleg csak az idegesít fel, hogy hülyék :D Az hogy bénák egy dolog, az ügyes játékos mindenhol ritka... De pl. CS-ben negyed ennyi retard nincs, pedig az aztán vonzotta az idiótákat:D Az ilyen ranged kéne, kiszednek 4meleet, van 2 hardcarry akiknek lanelni kéne, erre rápickelnek egy harmadikat, soha senki nem lenne képes supportolni,mindig nekem kell, kiszedi slithert de ő carryzni akar vele, etc... Ezek égetnek ki :D
  • Nightwish006
    #6064
    Hát én nem panaszkodhatom a f2p-re, mert énse vettem meg, de az azért borzasztó mennyit esett a szinvonal béta óta... Akkoriban azé 1600 fölött elvárható volt az alap szintű gondolkodás, emlékszem mit leszenvedtem mire 1700fölé sikerült jutni :D De itt basszus az 1700 = béta 1000-el D:
  • penge25
    #6063
    Én pár hónapja sikeresen eladtam az accom, azóta mondanom sem kell sokkal jobb. Én már untam a hon-t amiatt, hogy már nem kikapcsolt a játék, hanem inkább felidegesített. Szerintem az ember azért játszik játékokkal, hogy kellemesen kikapcsolódjon, nem pedig azért, hogy az idegosztályra kerüljön :) Másik a Hon is nagyon élvezetes, ha fix csapatban tolod, sajnos nekem két év alatt 2-3 hónapig volt ebben részem, no akkor tényleg élvezetes volt a játék. Szerintem amióta free lett, teljesen tönkre vágta ezzel az S2 a játékot.
  • Nightwish006
    #6062
    Kezdem unni... Minden gémben van 1 dc a pickeknél, ha nincs akkor hülyeséget pickelnek, foggalmuk sincs egyáltalán a használható setuprol nemhogy a jóról. Kiégek
  • ToCsEk
    #6061
    zsír videó
    de ez a legbuzibb hero a gémben
  • Zomil
    #6060
  • sonic syndicate
    #6059
    http://i.imgur.com/sHgcY.png

    http://adf.ly/879713/foreveralone
  • sonic syndicate
    #6058
    http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=344860