6177
flat,1000x1000,075,f.u1.jpg
  • Kicsikiraly
    #201
    a wowban azért elég szép grafot lehet elérni ha maxra raksz mident
  • Solid Snake
    #202
    Jó lenne ez a játék! Csak kár hogy majd meg kell venni
  • vzajcev
    #203
    A minőségért fizetni kell
  • vzajcev
    #204
    Ez elvileg fee play
  • Solid Snake
    #205
    Hát ja csak kár hogy u.a mint a dota csak a hősök máshogy néznek meg kicsit jobb a graf majd a league of legend-re leszek kiváncsi még nincs béta kulcsom arra
  • donatus13
    #206
    Nekem van,1 meccs után uninstall lett hihetetlenül szar.SEhol sincs sem a dotához képest sem a honhoz képest.
  • Solid Snake
    #207
    ment privi!
  • Hegi90
    #208
    majd énis kipróbálnám, kíváncsi vagyok rá.
  • ToCsEk
    #209
    http://beta.heroesofnewerth.com/H829BYwa3z/facebook.php
    hajrá
    már csak 36,109 Keys Available!
    1 ipről csak egyet lehet de modem rr csodákra képes ;)
  • Solid Snake
    #210
    Köszi! Ebből meddig lesz béta és mikor jelenik meg a teljes? Ja és még egy kérdés lesz ebből bolti verzió?
  • donatus13
    #211
    Nekem is kéne még béta csak nem tudok reggelni :( mert fix ip s vagyok
  • donatus13
    #212
    Nah sikerült szerezni, am csak egyszer vevős lesz a játék se micro se havi mert írják mikor előrendelnéd ,hogy későbbiekben nem lesz miért fizetni.
  • ToCsEk
    #213
    béta, jókérdés, majd egyszer vége lesz :)
    én csak annyit tudok hogy decemberig lehet megvenni 30dodoért, (nekem is úgy mondták, nem hivatalos, mármint a dátum) azután meg 50dollárért lehet megvenni, de ezt ne vegye senki készpénznek :)
    annyi biztos ha most megveszed a béta alatt akkor 30dollár és ezt kapod cserébe:

    #211 ha kell akkor adok egy kulcsot, pirvizz ha kell.
  • ToCsEk
    #214
    kép
  • RaSzTaH
    #215
    priv ment
  • Solid Snake
    #216
  • RaSzTaH
    #217
    Nah este rá is mozdulok majd.. Azt lehet tudni mekkora a kliens?
  • ToCsEk
    #218
    249mb a kliens a játék meg 279mbt foglal mindenestül :)
  • ToCsEk
    #219

    i'm rock
    szoros volt de 70% damage reductionommal nem tudtak mit kezdeni :D
    még kellett volna egy lifesteel de nem volt hely a gem miatt :S
    sok alma nem vett gemet, ezért muszáj volt nekem :/
  • werkfilm
    #220
    kérdés hogy ezt ki fogja ennyiért megvenni ha a lehetséges táborának nagy része a wc3ra ennél kevesebbet is sajnált éveken át
    magyarországon halálra van ítélve sajnos :(
  • Hegi90
    #221
    aki nem bír kiadni 30 dollárt egy fasza játékért az egy fasz
  • donatus13
    #222
    szerintem se egy nagyon nagy összeg, megéri az árát mert nagyon jó játék a legrosszabb a sok segghülye állat akik a statodat is tönkre tehetik meg a játék élményedet.
  • Hegi90
    #223
    de azok nagyrésze úgyis eltakarodik szvsz
  • donatus13
    #224
    Mondjuk én bolti verziónak örülnék akkor inkább megvenném:) de szerintem majd előrendelek.
  • RaSzTaH
    #225
    Nos, tegnap este volt időm játszani 5 meccset, nekem nagyon tetszett. Ráfért a dotára már egy újítás grafikailag (wc3 motor)...
    A herok egy két kivétellel ugyanaz, mint a dotában, a set itemeket sokkal egyszerűbb összerakni, bár az elején azért sokat kellett keresgélni mire rájöttem melyik micsoda is :)
    A menü különösen tetszett, a rank rendszer is és volt benne egy nagyon de nagyon jó dolog, ha esetleg DC van vagy Crash vissza tudsz lépni az éppen folyó játékba is!!! + game kereső szűrővel, player meghívása a játékba, autobalance (rating alapján), programozható billentyűk (megkímél egy külső program használatától).
    Összegészében eltalálták grafikaliag(szépek az animok, bár míg nem szoktam meg addig néha kavalkád volt a sok effect-től), játszhatóságilag meg úgy mindenhogy méltó utódja a dotának szvsz.
    Nem tudom meddig tart a béta, de biztos, hogy benevezek rá.
  • RaSzTaH
    #226
    "hun" csatit nem igazán találtam létezik valami hasonló?
  • ToCsEk
    #227
    hát hun-on meg clan hun-on szokott lenni a jó nép :)
  • RaSzTaH
    #228
    akkor valamit benéztem, nah majd ma este :)
  • ToCsEk
    #229
    Exclusive Debut Trailer
    Game Rank: 11 of 8,057
    hmhmhm :)
  • RaSzTaH
    #230

    lehet tudni amúgy, hogy meddig tart a béta?
    amúgy néztem a hun csatit, meg hungary-t meg egy pár fajtát elvétve találkoztam 1-1 magyarral sajnos... 3-4-en játszunk haverok kb. de azért jó lenne több magyarral játszani, mert némelyik külföldi csak a száját jártatja a játék helyett és nem minősíteném a játékukat (nem csak dotából szabadult emberek játszanak ugye)...
    Bár gondolom itthon nem lesz nagy tábora ennek a játéknak se mert hát ezért FIZETNI kell és miért fizetne a sok magyar ha ingyen is dotázhat!? :P szomorú ...
  • ToCsEk
    #231
    új rekord :D tegnap 10kor

    elvileg decemberig tart a béta de ez nem hivatalos, nekem is úgy mondták
    tess, innen válogathatsz :D igaz van haverok között egy kb 5-10 értelmesebb külföldi is:

  • RaSzTaH
    #232
    kösz, ez egyértelmű válasz volt a kérdésemre:D
  • ToCsEk
    #233
    $30 a reasonable price?
  • Pio
    #234
    Gondolom nem leszek túl népszerű ezzel a poszttal, de azért valahol megérthető az ő gondolatmenetük is.
    Most nem azokra gondolok, akik warezon dotáznak, de aki megvesz egy eredeti warcraft 3-at kieggel az ingyen kapja mellé a dotát, ami többé-kevésbé ugyan ez a játék gyengébb grafikával és még kismillió másik hasonlóan színvonalas játékmódot (amik között rengeteg dota variáció is van) nem beszélve arról, hogy az alapjáték is baromi szórakoztató multiban és kapunk két igencsak epikus single player kampányt ami mellé ugyancsak ingyen letölthető több száz fanmade hadjárat is.
    Persze aki csak dotázik a warcraft 3-mal annak a részéről teljesen érthető a csere, de amúgy ár/teljesítmény tekintetében a warcraft sokszorosan felülmúlja ezt a játékot.
  • D4v3
    #235
    Hi!
    Nekem ugyan van már accom, de 2 régi dotás haverom is jönne, de sehonnan nem tudunk szerezni. Ha valaki lenne olyan rendes és küldnene 1 vagy 2 kulcsot, azt megköszönném.
  • [Jakuza]
    #236
    Hozza lehet meg valahol jutni betakulcshoz ? A facebooknal mar elertek a limitet sajnos.
  • Pio
    #237
    Ha van egy ismerősötök aki elővételben megvette a játékot ő meg tud hívni titeket. Nem hiszem, hogy túl sok lehetőség lesz még ezen kívül bétakulcs szerzésre, az rontaná az üzletet :)
  • donatus13
    #238
    EZ is egy nagyon jó játék de más stílus :D hiába is a warcraft 3 az warcraft 3 és kész dota egy mod ez meg egy önálló játék , de tény hogy war 3 nagyon jó de akkor sem sorolom egy kategóriába hiába zúztam sokat.
  • Hegi90
    #239
    bazmeg :D
  • RaSzTaH
    #240
    5 évig dotáztam kb. kisebb kihagyásokkal, nekem ez a játék felüdülés azután, korábbban leírtam miért...
    "akik warezon dotáznak" <- ők azok akik sose fogják megvenni ezt a játékot (tisztelet a kivételnek), merthát ingyéé is tudunk dotázni
    Anno wc3+FT-t csak a dota miatt vettem meg a PG-k, scenario-k egyáltalán nem érdekelnek, nem is tudnak lekötni, sokkal jobban szeretem a csapatjátékot ahol nem kell építkezni etc... ettől függetlenül igazad van, hogy ha úgy nézzük a wc3-akkal az ember mennyi féle játékmódot kap, de az olyanok mint én akik a dotán kívül nem nagyon használták másra a játékot azoknak szerintem nem pénz 30$-ért a game...
    Sokan mondják, hogy a grafika nem minden, ez igaz, de ha van rá lehetőség miért ne játszak egy sokkal de sokkal szebb játékkal, ami alapjaiban ugyanaz, ám hiába ír néha 70ms-t itt semmi skillkésést nem tapasztalok ami fura :) (sajnos bnetről ez nem mondható el)
    Ám ha elolvasod a lentebb lévő postomat felsoroltam benne jópár dolgot szerintem miért jó a játék, de ez teljesen szubjektív, lehet kontrázni :)
    U.I.: Ráfért már valami újítás a DOTA-ra, a Demigod, LoL meg hát olyan amilyen, közelébe se ér ennek,csak az elején szokni kell :)