468
Valakinek sok van, valakinek kevés. Érezhető egyébként, hogy lelkileg vagy agyilag valaki lefáraszt, vagy pedig energiát ad át.... Mit gondoltok erről Ti?
  • 5c0rp330n
    #66
    energia elszívás? egyre jobb. tehát ha egy energiavámpír elszívja az energiámat, akkor nekem kevesebb lesz. vagyis kevesebb lesz az energiám, a tömegem. új módszer fogyásra, vagy mi a f@sz? :)
    norbi már alkalmazza a módszert?
  • Petka
    #65
    Egy informatikai fórumon mégis mit vársz? Kezdjen el mindenki lelkizni?...
  • Hajnalcat
    #64
    Látom, olvastad a mai Nők Lapja Cafe-t
  • TheRock18
    #63
    ajj :S ne idézgessetek már pls!
    gúgliban kicsit nézelődjetek,hátha találtok valahol valami részletes leírást erről
  • triplet
    #62
    "tudom,hogy ez hülyeségnek hangzik,de gondolkozz el rajta...hogy a gondterhelt napjaidon,minden sokkal szarabb...az étvágyad,a kedved..stb."
    Mondjuk ebben van igazság!
  • TheRock18
    #61
    képzeld el,ha pl. olyan helyre mennél,ahol van 30 ember veled együtt és abból 28-29 ember kinem állhatja a pofádat,és a szemedbe megmerik mondani esetleg,hogy xy tulajdonságod miatt nem bírnak...jóó nyílván nem mész ilyen helyre,vagy ha mégis..lelépnél onnan
    de 1 tuti...ha ezt komolyan veszed,a lelkedre/szivedre stb.
    bizony hamarosan testi/fizikai tünetei lesznek...pl. megbetegszel
    akinek lelki betegsége van az hajlamosabb a betegségekre mert felborult a fizikai/testi- lelki/szellemi egyensúly :S
    tudom,hogy ez hülyeségnek hangzik,de gondolkozz el rajta...hogy a gondterhelt napjaidon,minden sokkal szarabb...az étvágyad,a kedved..stb.
  • tigeroo
    #60
    látom elteórizázgattok
    ahogy az alcímben is van, energia átadás/"csapolás"ról van szó...

    ez miért ne létezhetne? miért baromság?

    informálódj, én eléggé szkeptikus vagyok/voltam ilyen téren, de elég sokmindennek utánaolvastam...
    ahelyett hogy tiis fröcsögtök
  • tigeroo
    #59
    iett?

    gratulálok:) a nyelvtanórákat azért nem kelett volna telibeszarnod
  • Calver
    #58
    hát pedig elég szépen félreértelmezted azt amit valaki poénból írt be.
    de ha már a topic "komolyságánál" tartunk: szép dolog ha pár pénzhajhász/elmebeteg természetgyógyász kitalálja, hogy ha pistike elbassza józsika napját azzal h kis patkánynak nevezi az "negatív lelki energia", de ettől ez még baromság.
  • Emmegki
    #57
    Tisztára mint az OSI modell 7 réteg, protokollok :)
  • tigeroo
    #56
    nem negatív energia, inkább energia-elszívás (ahogy 2#-ben is van).
  • TheRock18
    #55
    nem a humorral van bajom!
    mert szeretem,hanem azzal,hogy komoly témákat feszegető topikokat,mindig megszállják egyesek,és tönkrevágják!
  • TheRock18
    #54
    igazad van,tényleg newton mondta...
  • F1re
    #53
    már mondtam olyan szemébe aki oksokodot nekem h ő fotozza az iett :D de annyira fájt neki az igazság h majdnem szétrobbant a feje
  • Calver
    #52
    jajj de aranyosak a humort nem ismerő emberek.
    bár folytonos kockázás alapján jó kis párt fogtok ti alkotni gabikával.
  • TheRock18
    #51
    ezt találtam nektek: olvassátok el... fogalmam sincs,mi ez xD
  • Garga Pitic #50
    "einstein mondta épp,hogy minden erőnek van,egy ugyanolyan nagyságú ellenereje is..."
    Ezt nem valami angol fazon mondta?
    A Török a Blöff-ben.
    >)
  • 5c0rp330n
    #49
    einstein ilyet soha nem mondott. newton mondott hasonlót, azt sem egészen így, és azt is mechanikához kapcsolódóan, és itt sincs mégcsak szó sem negatív energiáról.
    amennyiben egy objektum negatív energiával rendelkezne, akkor taszítana minden tömeggel rendelkező objektumot, a föld tömege pillanatok alatt eltaszítaná magától.
    az aurásra már tényleg nem mondok inkább semmit, nem akarom hogy miattam lődd le magad.
  • TheRock18
    #48
    azaz érzésem,hogy nem kellett volna pötyögnöd most xD
    "Istent is fotózták már, meg néha könnyezni is szokott, vagy mi a fene. :)))"
    -ez a best of láma beírásokhoz mehet xD xD ez jó volt..megnevettettél xD
  • kemszi2
    #47
    akkor csak van még aki emlékszik rá
  • Aspyrin
    #46
    az már tényleg,nem olyan,mint az Isten képzet,amit szintén nem hisztek el
    az aurát tudják fotózni...tehát létezik...MÉGSEM LÁTJUK

    Istent is fotózták már, meg néha könnyezni is szokott, vagy mi a fene. :)))
    Nem gond, hogy hiszel benne, de azért nem érdemes sütinek nézned azt, aki csak nevet rajta! ;)
  • TheRock18
    #45
    meg ne mond,hogy "jajj a bibliából olvastad"
    nem...ezt a tudósok bizonyították be...de,aki sem a bibliának,sem a tudósoknak nem hisz,annak baj van a fejével...mert ennyi erővel,akkor ő nem is létezik...
    csak a mátrixban lebeg xD xD nah jó..kezdek már én is a hülyeségre áttérni MIATTATOK xD xD
  • TheRock18
    #44
    ezt mond annak a szemébe,akik sajátszemükkel is látják az aurát...:S
  • F1re
    #43
    ez a fotozás is 1 qrva nagy vicc annyira fassag h hihetetlen megorulok az ientol :D
  • F1re
    #42
    ezt ugye tesem gondolod komolyan :D:D:DDDDDD
  • TheRock18
    #41
    forog bizony! mi az,hogy olyan nincsen?
    einstein mondta épp,hogy minden erőnek van,egy ugyanolyan nagyságú ellenereje is...

    és ne mondjátok,hogy az aura-t kitalálták...mert lelövöm magam! :S
    az már tényleg,nem olyan,mint az Isten képzet,amit szintén nem hisztek el
    az aurát tudják fotózni...tehát létezik...MÉGSEM LÁTJUK
  • 5c0rp330n
    #40
    "az egész világ energiából áll:)"
    ok, fogjuk rá hogy stimmel.

    "kerüld a negatív embereket,mert azok negatív energiát sugároznak ki"

    maaaaaaaaargit! hát noormális?? negatív energia? oaan nincsen!!
    einstein forog a sírjában.
  • TheRock18
    #39
    tudjátok mi a ti bajotok?
    az,hogy hülye kis,tudatlan koczkák vagytok!
    semmi nem érdekel titeket basszátok meg,és aki okosat mer mondani,vagy olyasmit,ami fényt kapcsol a sötét elmétekben,akkor leszóljátok!
    TISZTELET A KIVÉTELNEK
    látom tigeroo értelmes köztetek...a többi meg....hagyjuk
    koczkaság határtalan: "Energiaitalt kell innod, különben meghalsz, és a legközelebbi kórházban fogsz respawnolni" - ehhez már nem lehet mit hozzáfűzni
  • byzhouse
    #38

    Ennek is van Aurája
  • triplet
    #37
    Szóval már ilyeneket is tanítanak? Nem semmi. Olyan tanfolyam nincs, ahol megtanítanak a halottakkal beszélni?:)
    Vagy ott még nem tart az ezotéria? Viccet félretéve én egy dologban hiszek: a jóslásban. A kártyával való jóslásban. Nem mindenki képes rá, vannak csalók, de vannak olyanok akik igen és meg is valósul az amit mondanak.
  • zyppy
    #36
    van auralátó szemüvegem 20ezerért odaadom
  • tigeroo
    #35
    vannak tanfolyamok
  • Calver
    #34
    így
  • Falcon87
    #33
    Ja
    Energiaitalt kell innod, különben meghalsz, és a legközelebbi kórházban fogsz respawnolni :S
  • kocsisgabor9999
    #32
    Akkor most szarjál be. :)
  • Petka
    #31
    :D
  • móóózes
    #30
    fingtam egy nagyot, az most gond? elszállt az energiám?
  • kocsisgabor9999
    #29
    Örülök, hogy te is tudod miről beszélek!
  • OrioN the S
    #28
    Amugy a negativ emberek engem is idegesitenek... De azert ,mert semmiben nem latjak a jot es negativ hullamokkal bombaznak amitol en is negativ dolgokon kezdek el gondolkodni. Nem jo.
  • triplet
    #27
    "Amúgy az auralátás elsajátítható."
    Igen, és hogy, kedves Tigeroo?:)