468
Valakinek sok van, valakinek kevés. Érezhető egyébként, hogy lelkileg vagy agyilag valaki lefáraszt, vagy pedig energiát ad át.... Mit gondoltok erről Ti?
  • byzhouse
    #106
    látják az aurájukat?... van látható bizonyíték? szemük lefényképezte és kinyomtatták,hogy Ő látja omg.... Ennyi erőből én átláttok a ruhán és látom meztelen picsákat
  • kocsisgabor9999
    #105
    Te nézel túl sok TV-t, én csak sokat gondolkodok, tudod azt is kell valakinek.
  • sz4bolcs
    #104
    "south park arról szól,hogy az embereket figurázzák ki,az életüket,felfogásukat" - hát ez fantasztikus. Bezzeg amikor itt kezdi el valaki, akkor egyből ő a gonosz és tudatlan. :D
  • Ben C
    #103
    Ezzel a hozzászólásoddal viszont egyet kell hogy értsek
  • TheRock18
    #102
    hagyjuk...te is "vak" vagy...
    nem azt mondtam,hogy higyjen benne bárki is
    hanem azt,hogy nem kell valamit egyből leszólni,mert nem hiszel benne,vagy nem is hallottál még róla :S
  • Ben C
    #101
    Ajjaj.
  • uwu
    #100
    Aha, szóval szerinted az az értelmes, aki ilyen őrültségekben hisz?
    Túl sok drogot fogyasztotok, az a baj. Különben nem haluznátok ennyit.
  • TheRock18
    #99
    amúgy nem tudom ki hozta fel...de pl. imádom a south parkot,de fogadjunk akik nézik se értik a lényegét...az oktató mese amúgy...:S bár ezért is én leszek a hülye ugye,hogy ilyet mondtam
    az egész south park arról szól,hogy az embereket figurázzák ki,az életüket,felfogásukat
    egyesek meg abban is annyit látnak,hogy "ez szar,csúnyán beszélnek benne,oszt cső"
  • kocsisgabor9999
    #98
    Véletlenek nem léteznek.
  • TheRock18
    #97
    igen..én vagyok a hülye amúgy...,vagy legalábbis voltam,amíg rá nem jöttem,hogy INFÓS FÓRUMON..kockáknak nyitni ilyen témájú dolgokat felesleges! a sok vérkocka úgyis darabokra szedi az illetőt...
    ezért nem kell ide politikai topikok sem,mert a sok hozzá nem értő öntené a faszságait olyanoknak,akik jó pár éve ezzel foglalkoznak és figyelik a híreket,meg utána néznek a dolgoknak.
    nem szeretem az olyan embereket,akik hallanak valami és leszólják egyből...ahelyett,hogy utánanéznének
    az a felfogásuk,hogy "nem,nincs ilyen,mert én még nem láttam,hallottam,éreztem stb."
    hát ez nagyszerű
  • Ben C
    #96
    ha kicseréljük az "ezotérikus" szót a hozzászólásodban "szcientológiai"-ra, akkor is egy teljesen korrekt hozzászólást kapunk, amelyet valószínűleg egy szcientológus is írna.

    Ezt gondold át azért. Megesett már nem egy emberrel, ha jól esik akkor tömd be ezzel a kis lyukakat, és hidd el őket válaszoknak, de könyörgöm ne megcáfolhatatlan bizonyítékokként hozzátok már fel, mert nem azok.
  • qetuol
    #95
    mire?
  • Hajnalcat
    #94
    Oké, akkor lehet szavazni....
  • qetuol
    #93
    hehe LOL. aki nem ért a hókuszpókuszokkal egyet az "hülyebaromsötételméjűkocka", aki meg egyet ért veled, "értelmes". látom nálad is megvan az agyiszint. legalább mondhatnál 1-2 bizonyítékot ha már tudományos topikban vagy. (jó, tudom h nem tudsz ilyeneket, mert nincsenek)
  • Hajnalcat
    #92
    De vicces.... Olvasom csak úgy a napi lapot és rápillantok a horoszkópomra. Erre ezt írja mai napra:
    "Ha optimistán tekint a jövőbe, akkor bizonyára még a borongós esős napok sem tudják elvenni a kedvét. Örök igazság: ha derűsen indítja a napjait, akkor azok sikeresen folytatódnak."
    Micsoda véletlen, pont ma nyitotta meg kocsisgabor9999 ezt a topikot, amikor pont mai újságba írja a horoszkóp ezt. Ja és az újságot a topik elolvasása után vettem a kezembe, gondoltam, nézek valami olvasnivalót.
  • 5c0rp330n
    #91
    nem verem magam semmire veled ellentétben.
    olyan dolgokról beszélsz, amik nem léteznek, csak bebeszéled magadnak, mert hinni akarsz valamiben. nézd csak meg azt a south park részt, tényleg tanulságos.
  • Ben C
    #90
    Én tényleg nem értem, miért jó nektek hogy erre is ráhúzzátok ezt a "hú-de-nagyokat-mondok" áltudományos parasztvakítást.

    Ha jó egy emberrel beszélgetni, jó kedvem lesz. Ha nem jó vele beszélgetni, mert a fájdalmait ecseteli, nekem is elromlik a kedvem, mert hallgatom a sok rossz dolgot.

    Arra meg, hogy "nem hiszünk a tudósoknak se": Csak egyetlenegy empirikusan igazolt tanulmányt linkelj be arról kérlek, hogy létezik aura, csakra, vagy akármelyik ezotérikus kulcsszó. Köszönöm.
  • qetuol
    #89
    érdekes érvelés, mivel tele van szemetelve ez a fórum, ezért tessék még több baromsáágal telerakni? szerintem meg éppenhogy nem kéne.
  • kocsisgabor9999
    #88
    Én nem mondok semmit, várható volt, hogy a buták és a lelkiszegények is idetévednek... :)
  • Hajnalcat
    #87
    Ez nem filmes fórum.....ez csak egy példa volt. Sajnálom, ha annak okoztam bajt vele, aki pont ebben a pillanatban akarja megnézni a filmet és pont most olvasgatja ezt a topikot.
  • tigeroo
    #86
    te mire vered magad most komolyan? húzzál már el.
    jóvan nézegess csak south parkot, én már elolvastam több könyvet ezoterikus témával kapcsolatban, először azért mert szkeptikus voltam (és nem azt mondtam hogy fasság!!) úgy az egésszel kapcsolatban, aztán mert érdekelni kezdett... de te biztos jobban tudod.

    teszed itt a janit és olyan dologról alkotsz véleményt amiről fogalmad sincs
  • 5c0rp330n
    #85
    aki nagyon hisz az ilyen fasságokban, mondjuk tudnám javasolni a south park egy valamennyire idevágó részét: 615
    (popup blocker jóeséllyel blokkolja)
  • Calver
    #84
    köszi a spoilert, csak az egész filmet lőtted el végülis
  • Hajnalcat
    #83
    De nyugdtan elfér itt, hisz megannyi hasonló téma van a tudományosban:
    pl:ez
    ez
    ez
    sőt még ez is bizonyos mértékig
    ez
    ez
    és ezek még csak az első oldalon....folytassam? földönkívüliekről vagy paranormális jelensékes topikról nem is beszélve....szóval maradhat.
  • Terensz
    #82
    Egyszer én is találkoztam egy nénivel, aki szerintem hisz az ilyesmiben.

    Vonaton történt az eset, a fülkében egy néni Nyíregyházára tartott, ami mindegy a történet szempontjából.
    Egyszer csak odaszól a férjének: "na, má' megin' otthonhagytam az aurámat..." Szóval ez az aura-dolog nekem igaznak tűnik
  • qetuol
    #81
    jó, akkor sajátba, de semmiképpen nem ide.
  • TheRock18
    #80
    miért gumiba?
  • Hajnalcat
    #79
    De pedig ennek is köze van a topik címéhez, mert ha pl. vegyük Jim Carrey-t, aki a végén beleőrül a számmisztikába, és szinte mindenben a rosszat látja, tehát azt hiszi, hogy vele csak rossz történhet és ezért a rosszért a 23-as szám a felelős. Úgymond vonza magához a 23-as számot és a vele járó dolgokat, ami a végén az őrületbe kergeti, ami eléggé rossz dolog, tehát ő is bebeszéli magának a 23-as szám-ot, mint ahogy az emberek a betegségeket. Szóval ez van a 66-os számmal meg a 666-os számmal is...
  • qetuol
    #78
    wow egy újabb nagyon tudományos topik...
    ilyen mehetne a sajátba vagy gumiba. de most tényleg.
  • kemszi2
    #77
    akik meg a lelki energia kiszopkodásában hisznek,azok csak kibúvót keresnek a valós problémáik alól.
  • kemszi2
    #76
    +személyiség
  • TheRock18
    #75
    ilyenről még nem hallottam,hogy "energiavámpír"... ez valami új kifejezés? :)
    én nem mondtam,hogy a jó energiákat el lehet szívni,de apám gyakran mondja,hogy ne legyek már mindig negatív gondolkodású,mert az egész családra ez vetül ki...és rossz dolgok történnek
    azt mondta,hogy nézzek minden opitimistán,próbáljam mindennek a jó oldalát nézni,és pozitív energiát sugározni,ezzel nem csak magamnak teszek jót,hanem a körülettem lévőknek is jobb lesz
  • kemszi2
    #74
    lelki energia....magyarul közérzet
  • tigeroo
    #73
    lelki energián van a hangsúly, nem #66-os kalóriamatekon...

    de offolhattok is nyugodtan
  • Hajnalcat
    #72
    :))
    Jó film, csak kicsit túlbonyolítja a dolgokat Jim.
  • Calver
    #71
    nézz az első hozzászólásra.
  • 5c0rp330n
    #70
    micsoda véletlen egybeesés. gondolom ezért is a negatív energiák okolhatók. ne őrjíts meg, nemrég néztem meg a "23-as szám"-ot, az épp elég volt :)
  • Calver
    #69
    állj. a rossz hangulat és stressz élettani hatásait senki nem vitatta. az energiavámpírokat már annál inkább.
  • tigeroo
    #68
    nézd meg a topic címét, értelmez, örül.
  • Hajnalcat
    #67
    Jó a hozzászólás számod, passzol a lógódhoz. + még hozzáadjuk a 16-ból (16 óra 31 perc) a 6-ost, akkor már össze is állt a 666.