7
  • NEXUS6
    #7
    Hááát a magam részéről sem Jacksonból, sem a Halo univerzumból nem nézek ki egy igazán ütős filmet.

    Amikor az Alien/Terminator sorozatot ilyen szinten le tudták amortizálni, akkor egy ilyen videójátékból, amiknek azért mindig lájtosabb a keretsztorija, vajon mit hoztak volna ki!?
  • Wittgen
    #6
    Ide csak annyi kell, hogy az MS fog egy zsák pénzt, megdobja vele pl az egyik francia filmes csapatot, fog egy európai rendezőt (pl Danny Boyle), leszerződik +ban az ILM-mel, aztán kemény kézzel irányítva létrehozat velük egy űberfasza HALO-mozit. Persze azért amcsi arcokat is be kell tenni húzónévnek, hogy az usában is kaszáljon.
  • Inquisitor
    #5
    Egészen biztosan jobban jártunk. ;)
    Viszont ha nem lett volna tervben a Halo projekt akkor Blomkamp lehet még 2020-ban is rövidfilmeket meg reklámokat csinálna csak. Így meg már tervezi a következő filmjét, ami szintén sci-fi. Én azt várom mikor lesz egész estés filmje a Yellow alapján, vagy kezébe adnám az élőszereplős Ghost in The Shell projektet ...
  • Blasta
    #4
    "Nem lesz Halo mozifilm Peter Jackson számára"

    Ez milyen szép, értelmes cím lett, gratula érte Tibor!
  • pepe792
    #3
    Viszont ha Halo lenne akkor nem lenne District 9. Lehet így jobban jártunk.
  • bobi64
    #2
    ekkora marhákat! a legjobb scifit hozhatták volna ki ebből a témából! még én is megnéztem volna.
  • Etinger
    #1
    Majd jön a Warner és kaszál.