17
  • Cleawer
    #17
    Igen,többen vannak,de a kínaiak nagyrésze falvakban él ahol az áram is luxus cikk.
  • Kryon
    #16
    Azt is nézzétek, hogy a kínaiak 90% csóró, kizárt hogy BR-t meg tudnák venni, még CBHD is drága a többségnek sztem...
  • MacropusRufus
    #15
    mennyien vannak? 1.3 -1.4milliárdan....
    USA + EU együtt nincsnek ennyien. Ennek a formátumnak poteciálisan nagyobb a piaca mint a BR-nek. És ugye a Kínaiak meg támogatják a hazai ipart. BR-nek sztem sanyi lesz Kínában. Mert tmajd lesznek konvertáló progik amik a BR-ről CBHD-t csinálnak.

    Sokkal inkább valószínű az, hogy a BR lejátszók támogatni fogják ezt a formátumot. LEhet, hogy csak Kínában lehet majd ezeket kapni, de nem hinném, hogy a BR gyártók veszni hagynak egy milliárdos piacot.
  • Sir Ny
    #14
    azthittem Magyarországon készül a legtöbb film...
  • atomkrumpli
    #13
    az egy dolog hogy lopott (wikip szerint nem az) azt írják a dvd gyártó sorokat is olcsón át tudják állítani szóval nem csoda hogy olcsó
  • kadar1
    #12
    Engem aztán hidegen hagy , hogy be jön Európába (legalább leverné az árakat )vagy nem.Azt is tudod , hogy Blu-ray lejátszót se fogok venni, nem csak az ára miatt, egyszerűen nem láttok benne fantáziát....
  • fade2black
    #11
    Az egész lopott: Szabadalom alatt álló technikák sorait használja. Lehet Kína engedélyezi, hogy bármit el lehet lopni a NYtól, de Kínán kívül ez nem áll meg.
  • fade2black
    #10
    Rosszul.... Indiában. Persze a minőségük is olyan...
  • Bith
    #9
    Ráadásul, ha jól emléxem, akkor Kínában készül a legtöbb film, bár a legtöbben azt hiszik, hogy Hollywoodban, mivel csak azokat ismerik.
  • gkalcso
    #8
    Tehát a HD DVD teljes visszaszorulása ennek köszönhető, így van meg a két nagy konkurens a piacon.

    Temetni meg nem kell a CBHD formátumot, mert az új "kiadó" le fog szerződni velük, ha olcsóbb lesz, ami egy ismérve a kínai termékeknek.
  • NEXUS6
    #7
    Tényleg nem!

    Igazából én is csak féligmeddig írtam poénból.
  • zola2000
    #6
    Miért? Nem rosszak az ázsiai filmek sem.
  • B0nFire
    #5
    Náluk működhet a dolog. Vannak elegen.
  • fade2black
    #4
    Kínaiak eddig se fizettek semmi szellemi termékért ezután se fognak ennyi. Ennyi.
  • ffxi
    #3
    Ez a formátum csak hazai pályán játszik. De bőven termel nyereséget a befektetőinek. Azt, hogy miert utkozik a tovabbiakban a vilaggal. Azt nem ertem, max amikor olcsok lesznek a BR lejatszok, akkor megveszik ez melle. Gondolom ez a "sajatos formatumuk" meg mindig olcsobb mint a BR.
  • NEXUS6
    #2
    Jó de milyen tartalom jelenik meg hozzá?! Max kínai filmek.
    Hát izé, hagyjuk.

    Bár a Szem az kiba jó kis horror film, meg a Recycling is.
    Halivúdnak sanyi, Tájkovúd lenyomja!
  • who am I 7
    #1
    csak nehogy a terr...