85
Men of War: Red Tide a Men of War alkotóitól
  • Stief
    #85
    Van egy steames man of war vietnam giftem! Elcserélem más játékra!

    Stief83 a steam profilom

    üdv Stief
  • PanzerRommel
    #84
    sziasztok

    vietnamhoz vki serial és unlock code
    előre is köszi
  • juno
    #83
    estére irok neked fredam akkor megnézem azokat a repülőket....:)
  • fredam
    #82
    Senki nincs vaze errrrrreeeee help!
  • fredam
    #81
    Egy repteret kell elfoglalni ott van blra 3 repsci jobra 2 a jobboldalit nem lehet szétszedni anyil is rá mutat.
  • fredam
    #80
    Az lehet de nekem nemlehet leszedni őket. El sem indulnak a repcsik
  • juno
    #79
    Minek magyarítás?
    Mit nem értesz?..:)
  • juno
    #78
    Milyen repülőket? Csak nem az időközben az orosz csapatokra támadó német ME 109-es vadászokat kérdezed? Mert azokat a kisebb táborhelynél lévő és gránátokkal elfoglalt 13,2 mm-s iker légvédelmi nehézgáppuskákkal tudod egyedül legyalulni, de csak amikor feléd szállnak akkor kell kicsivel eléjük lőve leszedni...
    Ha nem lövöd le őket, akkor pikk pakk szétszedik a támadó orosz hadosztályt...:)
  • fredam
    #77
    Hali elakatam Behind Enemy Lines páján ahol a repülőket kell lezuzni de az utolsó kettőt nem lehet zuzni help
  • garfield5001
    #76
    Magyarítást valaki tudna?
  • BAk3R
    #75
    Hi!

    Steam-en most egész jó árban van a játék, gondolkodóba estem. Kérdezném, hogy multi mennyire jó és mekkora élet van? Bár ítélve abból, hogy itt mekkora az aktivitás... :P
  • pepe3214
    #74
    Sziasztok!

    Remélem tud valaki segíteni.
    Megvettem a MEN OF WAR-t.Kérdésem az lenne ha elindítom az internetes oldalon,hogy játszak ott,hogyan tudok más ellenfélhez csatlakozni?
    Egyszer már sikerült máshoz mikor a szerver oldalaknál bezöldült akkor lehetőségem volt a csatlakozás szóra rá klikkel nem.A kis könyv amit kaptam a játékhoz az annyit ír,hogy a sárga felkiáltó jeles ikonnal megjelöltre ne menjek rá mert a kiszolgálónak nincs fizika IP-címe így a kapcsolódás nem lesz közvetlen.
    Viszont a szerver oldalakon ami mellett nincs felkiáltó jel nem tudok csatlakozni mert az meg nem zöldül be.Ez miért lehet mert más a szervere mint nekem?
  • koliz
    #73
    és csatlakozni hogy lehet ?
  • mrzoltan
    #72
    Sziasztok!
    Akit érdekel a MoW folytatása az jelentkezzen steamen ezen a linken!
  • juno
    #71
    egészen pontosan ird le kocsmáros melyik mission az, mi a pontos mission név, mert nem is egyben kell a dokumenteket összeszedni a teljes játékban és ha leírtad, akkor segitek...
  • Kocsmáros
    #70
    a crime offensive ben amikor megkell szerezni az iratokat meg megolni a tisztet ott hogy kell elfoglalom a kutyát(AA s kocsit) meg az agyut baloldalon és sosem tudom kiloni az AA agyut mindig csak megsebzem:(
  • bgabor
    #69
    Nincs, bár nincs is nagyon szükség rá. Az elvégzendő feladatok egyszerűek.
  • DONGUBA
    #68
    Sziasztok Men Of War Red Tide van magyarositas?
  • juno
    #67
    Freemailre ki tudná elküldeni nekem a mentéseit? Megköszönném.
  • bajsz
    #66
    folyamatosan oldódnak fel a missziók,ha jól emléxem.
  • juno
    #65
    Sziasztok,miért van az, hogy csak az orosz missiot engedi játszani, semmi mást? még csak választani sem tudok hadjáratot...
    segítsetek.
  • bgabor
    #64
    A FOW tényleg elég gáz volt, de annak a hibáit már a MOW-ban is kijavították, így a Red Tide mellett az alap MOW-ot is érdemes lenne kipróbálnod.
  • m1garand
    #63
    igen, különálló game
  • dadario
    #62
    Meg azt tennem hozza hogy single-ben az AI "okosabbnak" tunt a Soldiers-ben a FOW-hoz kepest. (MOW-al nem jatszottam). A Soldiers-ben az AI azonnal reagal, ha "meglat" vagy tamadas eri, a jarmuvek mocorognak, a gyalogok is megprobalnak bekeriteni/elbujni, fedezekbol lovoldozni. A serules modellezes is kivalo volt. Ehhez kepest a FOW nagy visszalepes. Passziv AI, butitott serules modell. Ja es egy egerrel tenyleg nem igazan lehet egy hadsereget iranyitani :-) Par ember/jarmu meg ok, es ugy 1-1 emberbol tenyleg lehet host csinalani :-) Ezert volt Heroes of ... a neve, nem igaz? :-)
    No akkor talan ez a Red Tide kell nekem :-) Ez a kieg. megy az alap MOW nelkul?
  • Shep
    #61
    Hoppá az utolsó tényleg csak 1 pályából állna? Akkor ezek szerint én is a végére értem? Pont mikor már egész jó küldetések voltak? :(
  • Shep
    #60
    Utolsó fejezetben hány pálya van?
  • bgabor
    #59
    Szerintem pont azért volt egyedi ez a játék, mert a fekete tenger vidékén játszódott. Érezhető volt, hogy ez itt egy lényegtelen hadszíntér, ahol harmadosztályú, kiöregedett fegyvereket használnak a felek. Ebben a játékban, különösen az első felében még egy 37 milliméteres ágyúval szerelt francia/cseh gyártmányú tank is királynak számít. Emlékszem az első három hadjárat folyamán végig azon gondolkodtam, mikor tehetem majd rá végre a kezemet egy német Panzer III-asra, merthogy ilyen viszonyok között igazi király lenne még az is.

    Azért ez elég egyedi hangulatot teremtett. Persze azért jó érzés volt, amikor az ötödik hadjárat egyik pályáján végre szereztem egy IS-2est. :D
  • bgabor
    #58
    Én az utolsó hadjáratnál járok, de komolyan nagyon élveztem ezt a játékot, mert szerintem ez áll stílusában legközelebb az eredeti Soldiershez. Sokkal jobb mint a FoW vagy a MoW volt.

    Ugyanis ugyanaz az alapkoncepció, mint a soldiersben: van néhány embered kézifegyverekkel, és elsőre kivitelezhetetlennek látszó küldetéseket kapsz, nehézfegyverzet nélkül. Így végre igazi kihívás játszani. A küldetések tempóját is te döntöd el többnyire, szépen, lassan, megfontoltan is lehet játszani, mint annó a soldiersben. Különösen a fowra volt jellemző, hogy többszáz ember rohangált a pályán, és egy pillanatra se volt megállás, ráadásul ott még a nehézségi szint is el volt rontva.(sebzésrendszer)
    A MoW már javult valamit, de ott is sokszor mega tankcsatákat akartak a fejlesztők többszáz emberrel, ami nem jó.

    Persze itt is sokszor előfordul, hogy kapunk harminc embert, de én ezeket a pályákat még is sokkal élvezetesebbnek érzem, mint amikor például a MoW-ban 100 emberrel, 10 löveggel meg 10 tankal kellett védeni három irányból egy helyet a sivatagban. Na az marha rossz volt.


    Szóval szerintem szép lezárása ez a sorozatnak, de én is úgy érzem hogy ideje nyugdíjba küldeni a jó öreg soldiers motort, és nem újabb bőröket lehúzni róla.
  • bajsz
    #57
    jah kb ennyi.Igazán azzal van a baj,hogy gylogosokra van orientálódva a játék.Nem harcolhatsz komolyabb csatákat,mivel ugye rajtaütés volt a cél.Ezért miden küldi ugyan az ,ahogy mondtad.
  • Shep
    #56
    Jó hát nem is nehézséggel van gond hanem, hogy gyakorlatilag ugyanaz megy minden pályán és nem tudok egy ültőhelyben még 1 pályát sem megcsinálni, mert beleunok. Pedig a Soldiers-nél nem így volt, de még a Faces of Warnál sem. A Men of War -ban is hangulatos küldetések voltak, de itt valahogy már kipukkant a lufi.
  • bajsz
    #55
    Soldiers-óta játszom ilyen fajta játékkal.Multiban is hülyére játszottam már magam és tudok mindent ahoz,hogy könnyen menjen.Szóval nekem kevés:D 3 nap alatt végig játszottam.
    Játékban az a szar ,hogy komolyabb nehéz tankokat nem kapunk.Végülis a tengerészgyalogság nem erről volt híres úgy tudom.
  • Shep
    #54
    30 pálya neked kevés? ráadásul szinte mind legalább 1 óra de inkább több.
  • bajsz
    #53
    nekem pont az hiányzott ,hogy kevés a pálya.:D
    Mikor kezdett végre izgalmas lenni vége lett.
  • Shep
    #52
    Már az 5. fejezetnél vagyok, de már kezdem unni, elég sok ez a 30 pálya vagy mennyi van benne, ez a 20 amit eddig megcsináltam elég lett volna bele.
    Egyébként végül mesterlövésszel kellett lelőnöm őket, máshogy nem pusztultak meg :)
  • bgabor
    #51
    Én nem találkoztam ilyennel. A magaslaton vannak, vagy már a faluban?

    Amúgy az a pálya csak addig gáz, amíg partra nem tudjátok tenni a Stuart tankokat, és azokkal kerülővel be tudod venni a magaslatot. A magaslaton lévő német felszereléssel (88-as, aknavetők) meg már a falut könnyen be lehet venni.
  • bgabor
    #50
    Addig próbálgattam, amíg az utolsót is ki tudtam lőni a hajóágyúval(a bal oldalit nem akarta eltalálni semmi pénzért). Tényleg elég hülyén megcsinált rész volt.
  • Shep
    #49
    Hát mit ne mondja érdekes a játék a halhatatlan német katonákkal. 4 küldetéssorozat kikötős pályáján van egy pár német és egyszerűen nem lehet megölni őket, telibe kapják a gránátot, tank lövedéket akármit és csak vigyorognak és lőnek tovább. Komolytalan.
  • Shep
    #48
    4 küldetéssorozat első pályáját, hogy csináltad meg? A hajóról ezek a bénák nem bírják szétlőni a 3 88-ast, próbáltam manuálisan is, de mindig pont ugyanúgy lő el mellettük, valami hihetetlen az egész.
  • Shep
    #47
    Na megint elkezdte amit az alap játéknál az orosz verzióban ,hogy csak úgy minden ok nélkül egyszerűen kifagy a játék (3 küldetéssorozatnál kezdte el). Mondjuk kicsit unalmasak már a küldetések is, gyakorlatilag a korábbi 3 játékban, már mindent ellőttek amit lehetett :(
  • m1garand
    #46
    STEAM LEÁRAZÁS

    LINK