19753
  • simcompany
    #19026
    Annak, aki szilveszter előtt fun-olna egyet.

  • zolee145
    #19025
    Az ilyeneknek én neki sem merek állni. :D
  • bardocz
    #19024
    https://www.isrtv.com/forums/topic/13189-diy-g25-shifter-interface-with-h-pattern-sequential-and-handbrake-modes/

    Feleannyiból ez megvan, igaz van egy kis munka vele, de egyáltalán nem vészes.
  • zolee145
    #19023
    Üdv. Van valakinek eladó LeoBodnar usb adaptere manuális váltóhoz, vagy esetleg tervez mostanában onnan rendelni bármit?

    Ez lenne az: USB adapter
  • Adebayor
    #19022
    Remélgetőleg már menni fog mindenkinek.

    Steam Public Beta Branch
    Latest Chaneglog
    - Fixed sporadic crash on start up
    - Removed old logo on start up
    Build ID
    Client: 4512910
  • Danecay
    #19021
    Na mit mondtam?
  • sertrex
    #19020
    Köszi. Így már elindult. Tényleg jobban fog kinézni, de van még munka vele, dögivel. Főleg, mire optimalizálják.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2019.12.20. 10:03:59
  • Adebayor
    #19019
    Nekem másodszorra elindult. Másnak sokadszorra..
  • bottleopener
    #19018
    Nekem kifejezetten tetszik. Egy kicsit szokni kell még 1-2 dolgot, de pl. a kereső funkció nagyon kényelmes kocsi választásnál.
    Az oldalak tetején lehet választani 3 dizájn között. Ezt érdemes megtenni, mert a háromból csak egy az igazán jó, a másik kettő mintha mobilra lenne optimalizálva és túl sok minden el van rejtve.

    #19016, sertrex: A régi shader fájlok és grafikai beállítások bezavarnak. Nevezd át a Userdata mappát, és akkor tiszta lappal indul, úgy tudod tesztelni.
    Utoljára szerkesztette: bottleopener, 2019.12.20. 09:11:25
  • simcompany
    #19017
    itt mutatják

    még beta, szerintem nem érdemes erőltetni még
  • sertrex
    #19016
    Neked hogy sikerült elindítani? Nálam bejelentkezik a régi ISI rF2 logó, majd kilép.
  • Adebayor
    #19015
    Van mit dolgozni még az UI-n. de legalább ezt is megéltük.. :D Már az indításnál hibák vannak. De tetszetős maga a kinézet, bár sok dolgot átrendeznék.
  • simcompany
    #19014
    Hát itt azért van minden, győzzem végig nézni. Bíztató
  • Joex22
    #19013
    + 3 fizetős gokart pályát
    új audi gt3-at ingyen (akinek megvolt a régi)
    új tatuus kocsit ingyen
    Highlands, Teretonga, Pukekohe, Manfeild and Hampton Downs pályákat ingyen

    + új ui beta
    + winter sales
  • bardocz
    #19012
    Kiadtak egy modern Monacot kamunéven, legalább már nem csak a régin lehet próbálkozni.
  • Joex22
    #19011
    https://www.studio-397.com/2019/12/roadmap-update-december-2019/
  • Adebayor
    #19010
    Igen. Ui miatt. Discordon írták. Ez a nap is eljött. :)
  • simcompany
    #19009
    mindent frissítenek? ez már az új UI-hoz kellhet
  • bottleopener
    #19008
    Ligák figyelmébe: inkompatibilitás miatt érdemes lesz erre ügyelni!

    https://forum.studio-397.com/index.php?threads/incoming-all-cars-will-be-updated.64776/



    Emerico: igen, tudom, csak régen nyúltam már mod járgányhoz, és megütött. :)

    Utoljára szerkesztette: bottleopener, 2019.12.18. 17:43:14
  • simcompany
    #19007
    Beszéld meg a mod fejlesztőjével. Rossz fizikát is lehet írni, sőt könnyebb is
  • bottleopener
    #19006
    Tegnap kipróbáltam a workshopban található RUF-ot.

    rF2 ide, fejlett fizikai motor oda, ez a kocsi 60-nal vett, nagyívű kanyarban tolja az orrát.
    Esküszöm, bármelyik utcai autó, téli úton nyárigumival jobban tapad mint ez a mod.
    Utoljára szerkesztette: bottleopener, 2019.12.17. 10:38:49
  • zolee145
    #19005
    Köszi. Most 2 hétig nem tudom kipróbálni, de majd otthon ránézek a dologra.
  • b-type
    #19004
    Na, felül kell írjam magam, tud működni a motor Fanatec kormány nélkül is. Kipróbáltam.
    Állítólag az rF2 tudta kezelni, de valami frissítésnél ez elveszett...nem tudom mennyire pontos rálátással bír aki írta, de valami optimalizációnál 'elveszett' ez kivezetés.
    Holnap kitesztelem, mert nálam most olyan mintha fordítva vezérelné a motort, és így azon kívül hogy bizsergeti a lábam hát nem tesz hozzá az élményhez.
    Viszont jól konfigolható, autóra szabható, tehát össze lehet lőni és össze is kell lőni a pedál felkeményedésével és a progi lehetőségeivel.
    Én rád bízom, mert még nem tudom hogy általam ajánlható-e, csak melóban olvasgattam, aztán némi lelkiismeretfurdalástól vezérelve hogy téves infót adtam, lehúztam fetettem kipróbáltam....nincs mögötte tapasztalat.
    http://fanaleds.com/downloads

  • Szabi #19003
  • zolee145
    #19002
    Na ez baj. Akkor ez egy ideig nem fog rezegni. :D
  • b-type
    #19001
    ehhez ha jól tudom Fanatec szett kell, mert a pedál csak Fanatec kormánnyal hozza az effektet. Nekem Thrustmaster kormány van Fanatec V3 inv. pedállal és nem rezeg.
  • zolee145
    #19000
    Jut eszembe, egy kérdés, hátha tudja valaki: rF2 alatt működik a Fanatec fékpedál abs motorja?
  • JokeRS500
    #18999
    Ez tényleg érdekes. Az viszont jó hír, hogy benne vagy nyakig.
  • zolee145
    #18998
    90%-ban. A kormányzást nem. Azért érdekes az rFactor. Nálam jól működött, Tommynál jól működött, aztán jött pár ember, hogy összevissza rángat egyenesben, és majdhogynem eltöri a kezét. Ezek rendszerint Trustmaster, Fanatec, vagy Simcube kormányok voltak. Belőttük ahhoz a kormányt, akkor Logitech mellett döglött meg a történet. Jelenleg ott a tartunk, hogy van vagy 7-8 opció újabb kormányokhoz, meg 7-8 opció régebbi kormányhoz upgradesben. :D
  • JokeRS500
    #18997
    Zoli, nem vagyok képben a wtcr moddal, még nem próbáltam. Te csinálod hozzá a fizikát?
  • zolee145
    #18996
    Na mégegy videó, ez úgyis aktuális most. Ezt az nVidia saját felvevőjével csináltam, 60fps, nem is akadozik úgy.



    Ez meg a telemetria:
  • zolee145
    #18995
    Igazából az utcai autó sem csúszik mászik, csak határon. Sok szimes autó viszont slicken utcai tempóban is nyikorog, meg csúszkál. Nem attól lesz valami reális, hogy vezethetetlen. Sőt, ami manapság nagy divat, az ügyfél alapú versenyzés, ott aztán pláne a minél jobb vezethetőségre törekszenek a gyárak, hogy a leghülyébb pénzes fazon is elkaristoljon vele a pályán.
  • sertrex
    #18994
    Esetleg meg lehetne fordítani a dolgot. Hogy pl. megpróbáltam hétköznapi módon menni vele és úgy volt fura az egész. Nem tudom, hogy mért tart itt még mindig a szimes közfelfogás, hogy az autók csúsznak-másznak, meg minden egyes fűszáltól elszállnak?
    Mellesleg már voltam vele pályán is. Nem is egyszer. Egyébként is csak azt mondom, hogy ez még félkész. Ezért hoztam fel a Porschét, mert az is eleinte ilyen volt és már sokkal jobb.
  • tonio2006
    #18993
    Nem az autóval van a baj. Hanem a sofőrjével. :D Valószínű állandóan versenypályán vezeted, időre, keresve a határokat. De mindegy, ha te így gondolod az egy dolog. Csak ne terjeszd. :D
  • sertrex
    #18992
    Nekem most ez a harmadik BMW-n már, de holnap betolom a szakadékba, mert sehogy se olyan vezetni, még csak nem is hasonlít, mint itt az rF-ben.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2019.12.06. 23:12:41
  • tonio2006
    #18991
    Nincs ennek az autónak semmi baja. Úgy kell vezetni, mint egy utcait. Ez egy utcai sportautó néhány verseny alkatrésszel felszerelve. A GT4-es autó is hasonló érzésre, csak ott több lehetőséged van setupolni. Jó pár kör után hozzá lehet szokni. Én is úgy indultam neki, hogy ez egy komolyabb verseny autó. De nem az. Tényleg belépő kategória. A Porsche-t meg felesleges hasonlítani hozzá. Tök más kategória. Elméletileg a kupás Porsche jobb időt tud menni, mint egy GT4-es a Nordschleifen.
  • macleody
    #18990
    A kilométerórát nézd, ne azt, hogy ránézésre mennyi a sebesség. Nagyon csalóka a látvány.
  • zolee145
    #18989
    Nem tudom feltölti-e a képet, majd kiderül. Lényeg, hogy nem vagyok egy nagy videós, a lentebbi most készült, mindenféle beállítás nélkül. Szerintem a windowsban valahogy állítani kellene, hogy 60 fps-t vegyen fel, mert most kicsit diavetítés.

  • zolee145
    #18988
  • sertrex
    #18987
    A videón is látszik, hogy a sebesség nem indokolja ezt a sok gépészkedést.