19747
  • lac coo
    #19747
  • lac coo
    #19746
    Astra :D


  • lac coo
    #19745
    vicces, hogy a pálya elején a kameramanok részegek, mert rendre lekésnek az autóról ! :D
  • lac coo
    #19744
    Nálam ez volt instant buy... RF2 régen nem volt ilyen fasza ... :)

    Most az . Végre egy elsőkereskes ami nem égeti el a gumit ha kell ha nem, 150-nél kipörögve mint az állat :)

  • lac coo
    #19743
    En ezt a "gyors" gumit imádom ,meg hogy az FFB is győzi szuflával....

  • lac coo
    #19742
    Hát szerintem ez olyan optimalizált nem lesz soha.... Bár az Unreal engine szerintem elég szar ...
    De ez s e egy mai gyerek, grafikailag egy toldozott régi játék .Viszont nekem gumiban mindent visz .
  • b-type
    #19741
    Raktam az ACC topikba esős videót az új Nordschleife DLC-ből, az én gépem egy elég karesz sárkány, de olyasmivel már elégedett lennék, optimalizáltságban és megvalósításban is. Az általában beszaratós ACC vízátfolyást most nem tapasztaltam, de lehet többet kellett volna várni a pályán.
  • lac coo
    #19740
  • lac coo
    #19739
    Rengeteg sok mindenen kell még dolgzniuk :) Remélem a teljesítmény is javul még, mert ha nem csak kell gépet fejlesztenem idén már... :) Bár mindig elköltöm nyaralásra azt a pénzt is :)
  • lac coo
    #19738
    Flat Spot :

  • b-type
    #19737
    Valszeg később teszik bele, ahogy az esőcsepp fizikát is, meg úgy egyáltalán, mert jelenleg csak grafika, a tócsának sincs semmi érezhető hatása ha belemész, nem számolja.
    Töltési időn kell dolgozni, többször elgondolkodtam amíg tölti a pályát hogy inkább valami mást csinálok. :)
  • lac coo
    #19736
    A felszarado ívet én nem nagyon látom, régen rf2 ben pedig az tok jó volt....
  • lac coo
    #19735
    Ugyanez kicsit laposabb fénnyel, délután, felszaradassal...
  • lac coo
    #19734
    Vizes aszfalt napsütésben .Szerintem adja ...

  • lac coo
    #19733
    végre működik offline az eső, megnéztem milyen.Jó . :D

  • simcompany
    #19732
    Ha valakit érdekel, GT3 bajnokság indul nálunk két hét múlva

    Info >

  • lac coo
    #19731
    Jah, és nem is emlékszem mikor éreztem utoljára szimben pure túlkormányzott autót !! Túlfordítom a kormányt és azonnal megy a hátulja a francba ... Nem csak tolja az orrát ha kell ha nem :D
  • lac coo
    #19730
    Én nagy AC-s voltam ,de valahogy az ACC nem jöt be soha ....
    ebben sokkal jobban érzem magam alatt az autót mint ACC ben ...Imádom, ahogy visszanézve semmit nem lát az ember ,de tudom hogy itt már nem vettem levegőt mert annyira erezhető, hogy még egy hajszál és megy ki a hátulja ...Nem tudom elmondani, de biztos tudod miről beszélek .FFB is sokkal dögösebb , már amiatt is ittragad az ember.
    Meghát ez egy összetákolt EA kiadás. ahhoz képest máris rögtön a legjobak közé emelte a játékot .
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2024.03.03. 18:23:07
  • b-type
    #19729
    Azért hogy ne vigyen el az újdonság varázsa, elindítottam az ACC-t. ..és most qva igazságtalan lesz amit írok, mert az ACC egy rakás sz@r volt amikor kijött (saját vélemény!!), pocsékul futott, pocsék multiképesség, és pocsék AI.
    Viszont most elindítva nagyon nem egy polc a kettő, jelenleg. Az ACC vajsimán fut és brutálisan jól néz ki. Vezetni nagyon munkás, a rázókövek ütése, úgy egésszében a futóműérzet az nagyon magas szint, hangulatilag is más polc szerintem.
    A gumifizika....ez nehéz ügy, lehet hogy jobb a Le Mans ultimate-ben, mert tényleg elég jól működik a felülkormányzás, az ellenkormányzás és jól fogható az autó.
    Viszont néha kicsit játékos, Monza második Lesmo, azt a Ferrari-val nagyon brahisan lehet venni ha kicsit lejebb vesszük a hátsó merevítést, kicsit fura,...jól esik így átmenni rajta, nem kell annyira pontosan menni mint az ACC-ben, simán rárántom a belső rázóra ahogy kijön.
    Viszont pl. az Ascari az nagyon óvatoskodós, ott kicsit olyan érzésem vna mintha a régi görgős egeremmel mennék, elég hülye hasonlít.
    Jelenleg nagyon más a két játék, sokkal kisimultabb az ACC és sztem összességében is jobb (annyira hogy meg is vettem egyből a 2023-s GT pack-t).
    De figyelemreméltó a Le Mans Ultimate az biztos, és ha nem cseszik el, akkor f@sza jó játék lehet.
    A vélemény nem egy 'versus' akart lenni, azt nagyon utálom. A GT vonalon összehasonlíthatóak, de nyilván igazságtalan.
  • lac coo
    #19728
    Jah, az tuti, nagyon kezdetleges az egész. De a fizika , az ffb reszletessege, a gumik, engem megvettek.....
    Az egy nagyon jó döntésem volt tavaly , hogy beruhaztam egy jó DD kormányra....
    Iden egy új gép kell, mert ez szegény már veterán:(
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2024.03.03. 10:32:02
  • b-type
    #19727
    ..és az online recseg-ropg. Az autó vezetése nem rossz, offline verseny is elég jó, kicsit nyers még.
    ..és a multi az munkás még.
  • lac coo
    #19726
    Jah, értem ,igen azt én is felhúztam.
    Mondjuk Sebring az kemény, utolsó kanyart még egyszer nem sikerült normálisan bevennem, olyan görönygyös ....
  • b-type
    #19725
    nyilván nem a csicsára gondolok, hanem a legmagasabb élsimításra.
  • lac coo
    #19724
    Max garf nélkül nem tudod jól vezetni ?,?
  • b-type
    #19723
    Sebring a prototípus autókkal még necces, az nagyon ráz, és kell a magas FPS mellé a maxos grafika hogy jól tudjam vezetni.
  • lac coo
    #19722
    Hud nélkül. Replay még nincs ( vagyis van de csak piszkálva lehet lejátszani ...)

    Én is attól félek, hogy egyszer csak sínautós lesz :)
  • macleody
    #19721
    Replayből vetted fel a videót? Vagy HUD nélkül mentél? Baromi élvezetes vezetni a verdákat, remélem nem cseszik el a srácok.
  • lac coo
    #19720
    Pár kör verseny, elég alacsony grafika, de szerintem így is jól néz ki. 98 % -AI.Végén egy kis low downforce próba :D


    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2024.03.02. 19:44:09
  • b-type
    #19719
    éppen csak belenyaltam, de valóban nem rossz.
  • lac coo
    #19718
    Én így 200 kor verseny után azt kondom zseni. Állatok a hangok, ffb osztályon feljoi, gumi zseni, ai remek. Van tétje az ember mit csinál de mégse nehéz, nagyon intuitív vezetni. A beton extra részletesen van szkennekve-modellezve. Nálam ez simán top sim.
  • lac coo
    #19717
    Most már nálam is jól fut, a gépemhez mérten , természetesen .. :)
  • Danecay
    #19716
    Nos ránéztem én is és igaz nem volt túl sok időm körözni vele, de Ferrari 488 GTE EVO-val tettem meg egy pár gyakorlókört, majd egy versenyt aminek az első pár körét teljesítettem csak, de az eddig látottak alapján teljesen jónak érződik. Érezni a telitankolt autót, a súlypont átterhelődéseket, a hideg és a bemelegített gumik közti különbséget, meg biztosan egy csomó mást is, amit a relatíve rövid próba során nem sikerült megtapasztalnom. Jók a HUD elemek és még jó hogy nem állítottam el T300 alapbeállításait, mert a próba alatt teljesen jónak éreztem azt a konfigurációt amit erre a kormányra kitaláltak. Először keveseltem a pályákat, de nem vagyok otthon a szériában, szóval ez az én szegénységi bizonyítványom :) Nem tudom milyen volt akkor a játék amikor azt írtad, hogy "kipróbáltam, rohadtul szarul fut nálam, meg elég sok mindenkinél" de nálam az alapbeállítások után, végül ULTRA preset-en is teljesen folyamatos volt a játékélmény. Igaz, az óta kijött a játékhoz vagy 3db. HOTFIX, vagy javítás, vagy nevezzük aminek akarjuk. Pontos FPS számot nem tudok írni, mert az nVidia GeForce Experience FPS értéket nem tudott olvasni a játékból, MSI Afterburner-t pedig szándékosan nem akartam futtatni, mert az olvastam valahol, hogy nem barátok a játékkal. Nyilván a sebesség függvénye a minőség mellett a felbontás és a frissítési frekvencia is, de nekem csak egy 27"-os, FHD, 75Hz-es Freesync monitorom van, 75HZ-re korlátozott képfrissítéssel, de az én mértékemmel egy teljesen folyamatos játékélményt kaptam. Majd még próbálgatom :) Ja a gépem nagyvonalakban, AMD Ryzen 5600, RTX 3070, 16GB 3200MHz RAM.
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2024.02.29. 21:19:17
  • lac coo
    #19715
    Jah, sokat javult. De agépem is szar ,valami elromlott az alaplapon csak egy slotba tudok memoriát rakni, most 8 gigával kinklódok :)

    De agme jó, ha bemelgszik a gumi nagyon jó, nem takony mint AMS de csúszkál azért , és gyorsan megcsúszik, de tök jól fogható, élvezetes csapatni vele .Hangok jók, ffb is. Tetszik .
  • Danecay
    #19714
    Most jött hozzá valami HOTFIX
  • lac coo
    #19713
    Megvettem. Amúgy vezetni nagggyon jó....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2024.02.21. 12:09:23
  • Danecay
    #19712
    Közben megvilágosodtam már én is. Először azt hittem valami gyári tartalom a játékhoz, arról már meg is feledkeztem, hogy érkezik egy hivatalos Le Mans játék is a Studio 397-től :) Megvetted egyébként? Csak azért kérdezem, mert DEMO-t nem láttam. Vagy esetleg bevásároltál a virágboltban? :D
  • lac coo
    #19711
    kipróbáltam, rohadtul szarul fut nálam, meg elég sok mindenkinél. Hangok, ffb, fizika, gumi aprólékos minden szart leszimuláltak benne, abszolut HC szim... Ha sikerül gyorsítani rajta szerintem remek játék lesz, Nyilvan korai kiadás, kurva sok minden nem működik még jól. De vezetni toppos...
    RF2 szerintem is egyik legjobb, csak én már öreg vagyok modokkal szopni. :) ez jó lesz ha jó fut majd, ( vagy jobb gép kell fene tudja, elvileg megvan agépígény ...), mert teljes értékű játék ...
  • Danecay
    #19710
    Mi van, vagy mi volt ma? Bocs de nem vagyok képben! :) Én is bírom a rF2-t, még ha mostanában nem is nagyon toltam, de az egyik legjobb SIM-nek gondolom érzésre, miközben meg kell jegyeznem, hogy sem az iRacing-el, sem pedig a RaceRoom Racing Experience-el nem toltam túl sokat, előbbivel, az iRacin-el egyáltalán nem, de ettől függetlenül nekem az rF2 korábban is bejött.
  • lac coo
    #19709
    Ma jin, kíváncsi vagyok. Várom. Egyelőre elegem lett az AMS2 takonygumibol .... :)
  • lac coo
    #19708


    8.30 -nál--- Na az a gumifizika ! :D