3233

Ultimate PC \"Shit\" Edition
GÉPIGÉNY (KATTINT)
  • zitababa5
    #3233
    sziasztok

    felraktam az eredeti swfu2 játékot.
    leszedtem a netről az 1,3 GB magyarítást.
    telepítem a könyvtárába mégsem magyar semmi...
    mi lehet a gond?
  • Hegyirabló #3232
    Na, akkor legalább Te tudod, hogy miről beszélek!

    Megnéztem pár HD gameplay videót, ott is látható ez, tehát biztos, hogy nem gép hiba. Ez egy látványeffekt, filmesek is alkalmazzák harci jelenetek közben, pl. a Rettenthetetlen egyik csatajelenetében, vagy a Tégla végén a lövöldözős jelenetben.

    Idegesítő, de meg lehet szokni.
  • a.carkey
    #3231
    Az utolsó három beírás kb. ugyanarról szól. :)

    Én is kíváncsi lennék, de szerintem nem lehet.
  • Hegyirabló #3230
    Sziasztok!

    Amikor megvagdosok valakit a fénykarddal, akkor meg-meg torpan a játék. Nyilvánvaló, hogy ez nem hiba, haneme egyfajta látvány effekt, de nekem nem tetszik. Nem lehet ezt valahogy kikapcsolni?
  • Petyus1994
    #3229
    Sziasztok. Nem tudom hogy a játékkal van valami baj, vagy a gépemmel, de nekem láthatóan lassan fut. Nem akadozik, hanem mintha belenne lassítva az egész játék. A gépem: amd fx 6300 3,5 ghz, 8 gb ddr3 ram, r9 270x 2gb gddr 5 vga. Az 1.2 patch is fenn van. Szerintetek mi lehet a gond ?
  • a.carkey
    #3228
    Nem tudom bejár-e ide vki, de ki lehet valahogy kezelni azt, hogy amikor a fénykardot használod és vagdosod vele az ellent v. szövetségest ne lassuljon be? A gépem nulla belassulást indokol, nem is értem. A második rész is ezt csinálja.
  • szutyi93
    #3227
    Leszedtem a játékot fel akartam pachelni de akár az 1.1 akár az 1.2-eset akarnám azt írja nem látja a játékot pedig fent van mi lehet a baj?
  • kisspepe
    #3226
    Arra nem emlékszel melyik driverel volt jó?
  • Armisael
    #3225
    Szia.

    Ilyen nálam is volt még anno. Miután a videokártya driverét frissítettem utána lett játszhatatlan... Aztán le föl tettem korábbi drivereket meg a játékot és egyszer jó lett....
  • kisspepe
    #3224
    Sziasztok!

    A Star Wars Force Unleashed első részét megvettem Steam-en, felraktam a gépemre, és lehet vele játszani, de szaggat. Olyan a játék, mintha lassított felvétel lenne.

    A gépem:
    Alaplap: Gigabyte GA-P55-UD3L
    Proci: Intel I3 3066 Mhz 4 magos
    Memória: 4 Gb
    Videókártya: Nvidia Geforce 210 1 Gb memória
    OP rendszer: Windows 7

    Tehát a rendszer szerintem az optimális követelményeket is teljesíti, de akkor mi lehet az oka, hogy a játék lassú, szaggat?

  • Hegyirabló #3223
    Hellóka!

    Felraktam a játékot, tök jó, meg minden, de csak sztereóban szól, nem 5.1-ben.

    Ez mitől lehet? Pöcst még nem raktam rá.
  • Optimus Prime
    #3222
    Steamen most akciós mindkét rész -75%.
  • Stelk0
    #3221
    egy demót nem tud valaki honnan lehetne letölteni?
  • Prof William
    #3220
    Mi lehet az oka hogy kb minden második videóban nincs hang? Az egyikben van a másikban meg csak ott tátognak a szereplők és semmit sem hallani.

    Pl az intróban nincs de amikor megtalál minket Veder nagyúr + a Junos scene akkor van. De amikor meg megyünk az első célpont ellen akkor megint nincs...

    Mi lehet a baj?
  • evil 007
    #3219
    Nekem is ugyanaz a gondom hogy bejön a menü és 5 pötty világit és sehol smemi valaki vmi megoldás? :s
  • Shiwo
    #3218
    azt írja, hogy teljesítened kell az első küldit, és a Rogue Shadow-on két küldi között tudod aktíválni az extrák alatt... így próbáltad ?
  • Skorzeny8814
    #3217
    Tudja valaki, hogy lehet Darth Vaderrel játszani a játékot? Találtam ilyen cheat-et (így néz ki: SITHLORD), de sehogy sem eszi meg. Reklamál, hogy "invalid cheat code". Van valakinek valami ötlete?
  • Günter93hehe
    #3216
    megvan:)
  • Günter93hehe
    #3215
    hali!
    azt szeretném kérdezni, hogy mikor kotát legyűröm...utána fölemelem és azt monja a játék, hogy nyomjam a bal egérgombot és ott van mellette a q w és a space...10 percig szenvedtem vele(addig kotával jól elvoltunk), de egyszerűen nem sikerült a földhöz vágnom....mit kell nyomni?
  • kiscucu
    #3214
    jah és a gépem megvan hozzá...
  • kiscucu
    #3213
    mikor belépek a gamebe hang van kép ninsc, feladatkezelő (nem kapcsolom le) és megjelenik a menü new game stb.... menne vader mögé a kamera és akk lefagy és nem megy tovább:S
    PLS Help nagyon vártam ezt a játékot !!
  • Rayden02
    #3212
    Oh,most látom csak hogy valamit félrenyomtam!
    Bocsesz érte!
  • Jano
    #3211
    ok
  • Szabi1991
    #3210
  • Rayden02
    #3209
    Test Drive Unlimited 2
  • fulcrum falcon
    #3208
    Hali! Olyan kérdésem lenne hogy hogyan lehet gamepaddal játszani? Mert rákötöttem a gépre és amikor elindítottam a játékot átállítottam a billentyűt xbox360 vezérlőre de viszont az irányítást nem tudtam átállítani a gamepad gombjaira. Ilyen gamepadom van: genius MaxFire Grandias 12V USB gamepad with turbo & macro for PC Remélem ez segít a probléma megoldásban. A segítséget előre is köszi!
  • Szabi1991
    #3207
  • grebber
    #3206
    Miután leírtam sikerült is szerencsére!
  • Makkmag
    #3205
    jobban fel kell emelni az elejét, amikor szembefordítottad, ne foglalkozz azzal, hogy lefelé mutat a nyíl, ha már látod a hajó alját, be fog zöldülni, aztán csak egy kicsit kell lefelé megrántani és már kész is.
  • grebber
    #3204
    Na szép már csak egy utolsót kéne rajta húzni,de nem tudom beállítani bárhogy görcsölök nem lesz zöld a pont :(
    + még nehezítésképpen alt+tab miatt olyan 5-6 fps-el ha pumpálja a képet.
    Szerintem ezzel elleszek olyan holnap reggelig addig ki se lépek az biztos.
  • grebber
    #3203
    Hát ez a nagy haj felkurja az agyam.Esélytelen lerántani:(
    Még be sem lőttem középre de már jönnek a kurva kishajók.
    Amugy amikor az S betüt írja meg hogy basszam szét az egeret akkor az S betüt is nyomogatni kell?
  • Szabi1991
    #3202
    hmm, miután luke elmenekül és kinyírom a wampákat továbbmegyek az ajtón, elkezd tölteni a játék majd kifagy :@
  • Szabi1991
    #3201
    ehh, felcserélődőt a magas és a hátsóhangszóró, ezért suttogott mert a magashang (meg kb minden) a vidikben a hátsóhangszóróra ment a zene meg az elsőkből szól... pfúúú :D
  • Cat 02 #3200
    Nem fülessel játszol úgy, hogy 5.1-re van állítva a hangkártya ?
  • Szabi1991
    #3199
    hmm, az átvezető videók nagy részében csak suttogás van o.0
  • Szabi1991
    #3198
    nem emlékszem hogy láttam volna valakinél ilyen hibát :S

    egy kis "nosztalgiázásra" gondoltam felrakom megint a játékot, 1órája telepít és még a felénél se jár..
  • bonier5vin
    #3197
    na mért nem irtok vissza? valaki segitsen megvettem a játékot és nem indul mi ez valaki tud segíteni leirtam mi a probléma még vidseo is van
  • midian
    #3196
    Valaki segítene ?
  • midian
    #3195
    Sziasztok
    Nálam a Játék legelején amikor indulna az első pálya,már akkor nem játszható mert össze vissza áll a kép ,elmosódva eltolódva stb
    Új driver van fenn.
    G
  • bonier5vin
    #3194