1458

18 Wheels of Steel Extreme Trucker
  • madarászmárkhun
    #1458
    Ha valakinek Kéne hozzá 100%-os save annak itt a link: http://www.farukca.com/18-wos-extreme-trucker-2-save-game
  • Tarajos Sül
    #1457
    Médiában most láttam a játék második részét 3 papírtért.
    Lehet, hogy meg kéne venni. :)
    Esetleg multi is van benne? :)
    Köszi.
  • attila49
    #1456
    Sziasztok!!! Az a gondom a játékkal hogy fel telepítettem és a játék hihetetlen gyors amikor megyek a kamionnal... irányítani is alig lehet.. mi a probléma?
  • w77d
    #1455
    nincsenek, nem moddolható a játék, mint a legtöbb 18wos, ez egy ilyen árkád mellékhajtás
  • ekepista
    #1454
    sziasztok az extreme truckerhez vannak letölthető kamionok ha vannak adnátok egy oldalt előre is köszönöm
  • ztajti
    #1453
    Sziasztok!

    Az a kérdésem lenne, hogy ha készítek egy modellt a játékhoz, akkor hol találok róla leírást, hogy miként kell beilleszteni?

    Illetve, ha kamiont szeretnék csinálni, akkor ahhoz milyen helperek/dummy-k szükségesek?

    Előre is köszönöm!

    További kellemes napot!
  • Brad33
    #1452
    Üdv. Meg tudnátok mondani, hogy zenét hogy tudok betenni a játékba?
  • maxpayne94
    #1451
    Üdv mindenkinek!!
    Egy kis segítséget kérnék, vki biztos tudja mi a megoldás:)
    A helyzet az, hogy a társát az american long haul-t el tudom indítani és megy is, mert a játék elején a beállításoknál be tudom állítani, hogy a game Ati raedon 8500+effect-tel menjen. De ennél a játéknál nincs meg ez a beállítási felület. Tud vki tanácsolni vmit?
  • Levente93
    #1450
    Üdv!
    Tudnátok nekem segíteni az extreme trucker 2 telepítésében, mert amikor indítom a telepítést kiadja a kis ablakot hogy a játék telepítése rákattintok hogy install és utána nem történik semmi. Windows 7-em van.
    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • DIESEL DOG #1449
    Op. rendszered milyen, és hány bites?
  • v4
    #1448
    Sziasztok!
    Tudnátok nekem segíteni?
    Olyan gondom van hogy a játékot megvettem a boltba de amikor elakarom inditani ki hoz egy ablakot és nem megy.
    Tud vki vmi értelmeset mondani??
  • Vlala #1447
    Normális, élethű játék edig csak a Teletubbikról készült. Kell valami akciót belevinni a játszhatóság jegyében, különben a legtürelmesebb járékos is uninstallt nyomna egy három órás elakadás és vontatóra várás közben.
  • w77d
    #1446
    nah jo, de ez a game nem szimulátor hanem egy nagyon könnyed arcade...
  • DIESEL DOG #1445
    Ez a játék csak mese szinten igaz... :)
  • Hunter of Deer
    #1444
    Egyébként szerintem nagyon gáz ahogy megcsiálták ezt a játékot. nemtudom közületek látta e a Jéglovagok (Ice Road Truckers) sorozatot, de ott teljesen másképp ment minden. civil járművek egyáltalán nem mentek a jégúton, csak azok akik mérték a sebességet illetve a jégvastagságot. akkor a kamionok nem előzgették magukat orrba szájba, nem is mehettek ilyen gyorsan, ha egy kamion elakadt levolt zárva az út stb. szal ha legalább csinálnak valamit akkor normálisan is lehetne.
  • Brain00
    #1443
    Bocs LINK még egyszer bocs :D
  • Brain00
    #1442
    <object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/-lZtDtYjUjQ?fs=1&hl=hu_HU"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/-lZtDtYjUjQ?fs=1&hl=hu_HU" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>Első videóm pls nem fikázni.Szar a kormányzás mert csak 90°-os kormánnyal készült de remélem tetszik majd.
  • w77d
    #1441
    mit nem értesz ezen? gyakorlatilag nincs se sztori se semmi, csak nyomni kell a nyilakat oszt kész... nem szükséges angol tudás hozzá..
  • tamas0713
    #1440
    Üdv! Én most kaptam kézhez a játékot, de olyan ügyes voltam, hogy az angol verziósat szereztem be :( És nem találom sehol sem a magyarosítást a neten, így nem tudná valaki átküldeni a szükséges fájlokat?
  • w77d
    #1439
    a gép kikapcsolása a táp szarakodását jelzi. vagy elromlott, vagy kevés a tép a konfighoz..
  • ChaosTeam
    #1438
    Hát a gép kikapcsolása pedig CPU vagy GPU túlmelegedésre utal. Ellenőrizd a CPU hőmérsékleteket is pl az Everest programmal... mást nem tudok ami kikapcsolná a gépet, max újraindítaná...
  • ximo
    #1437
    Minap el kezdtem játszani a játékot csak az a gondom vele hogy egy idő után kikapcsol magától a gép.. nem tudom mitől lehet videó kártya nem melegedhet túl mert jobb grafikájú játékokkal is játszok és semmi probléma. próbáltam újra telepíteni.. grafikát állítani de semmi változás egy idő után kikapcsol.. valaki tud segíteni? nagyon megköszönném Üdv.
  • Vlala #1436
    Lehet.
  • ChaosTeam
    #1435
    Szerintem inkább az 1-2 hozzászólásba beillesztett - a hiba miatt meg nem jelenő - kép a hibás, nem a banner.
  • leho94
    #1434
    de a helyesírás az alapelvárás...
  • Vlala #1433
    Nem tudhat mindenki mindent, én pl. főzni nem tudok. :)

    Más jellegű kérdés: A topic mindig kiírja az "Failed to change directory" hibaüzenetet belépésénél. Ez a banner bugja lehet?
  • w77d
    #1432
    "Jónap el keztem jáccani a játékot csak az a gondolm vele hogy egy idő útán kikapcsol magától a gép"

    kezd el számolni egy mondaton belül hány hiba van...
  • w77d
    #1431
    nem kell full helyesen írni, de azért egy minimum szint az van...
  • Vlala #1430
    Na ne, már itt is helyesíró fórum van. :(
  • DIESEL DOG #1429
    sajnos mint látod nem minden embert lehet megtanítani helyes, szépen, Magyarul írni... :D
    pedig... hát... ez hozzátartozik az általános műveltséghez...
  • w77d
    #1428
    az is a géped miatt van, hogy nem tudsz rendesen írni?
  • ximo
    #1427
    Jónap el keztem jáccani a játékot csak az a gondolm vele hogy egy idő útán kikapcsol magától a gép.. nemtudom mitől lehet videókártya nem melegedhet túl mert jobb grafikájú játékokkal is jáccok és semmi probléma. próbáltam újratelepiteni.. grafikát állitani de semmi változás egy idő után kikapcsol.. valaki tud segíteni? nagyon megköszönném Üdv.
  • w77d
    #1426
    csak ezek
  • ChaosTeam
    #1425
    Elnézést, lehet már írta valaki... de ebben a játékban összesen 3 helyszín van? vagy van több is?

    Jelenleg Észak-Amerika ( talán Alaszka ), Ausztrália és Brazilia van nekem... van még más is vagy csak ezek?
  • timexxx
    #1424
    hali srácok!


    Valaki segitene nekem? a gondom az lenne, hogy most jutottam át Ausztráliába. és az első fuvart nemtudom megcsinálni. amikor oda fel a canton creekbe kell fuvarozni.. mer megyek oda és kb félúton az autópályáról mutat lefelé egy nyil hogy nem lehet tovább menni.. és csak vissza fordulni lehet. mi lehet a probléma?
  • tibi08
    #1423
    Köszi szépen már meg is csináltam.Ja és még 1 help kéne nekem 1.00 verzió van meg és mikor berakom a Scania R580 Combot akk rákattintok a fuvarra és kilép a gameből lehet hogy kéne a 1.1-es patch ha igen plz valaki linket tudna adni hiába àtam be a gúgli-ba nem keresi ki PLZ HELP
  • leho94
    #1422
    save-ben
  • tibi08
    #1421
    Császtok!megmondaná valaki hogy kell pontot növelni valaki mondott valamit átt kel írni plz help !!előre is köszi
  • liveset
    #1420
    na itt vannak a setting képei...

    http://www.luna.hu/kheops/1.JPG
    http://www.luna.hu/kheops/2.JPG
    http://www.luna.hu/kheops/3.JPG

    remélem helpful.:)

    Byebye!
  • w77d
    #1419
    még van más szarság is a játékban. Pl hogy nem lehet ablaktörlőzni, mert az ablaktörlő gombja mindig hozzárendelődik a motor leállító gombjához...