203
...az utolsó napon....
  • Looooser
    #203
    ezek szerint
  • King of Roads
    #202
    ezexerint csak én vagyok pánikolós :D
  • Looooser
    #201
    ha már nem tudok el menekülni, és úgy is tudom hogy meghalunk én szeretnék 1-2 dolgot megcsinálni..
  • King of Roads
    #200
    háát..kötve hiszem h ezen járna az agyunk miközben egy b@szott nagy meteorit épp Földünk felé közeledik,és tudjuk h game over lesz. inkább már azt várnánk h legyen már vége mert kb mindenki megőrülne. DE! sose tudjuk meg milyen
  • Looooser
    #199
    hát ha tnyle elpusztulna, akkor miért ne csinálhatnánk meg ezt?
  • King of Roads
    #198
    na persze...tudatában lennénk a Föld pusztulásának és mindenki vígan menne baszni mi? kicsit se pánikolnánk és őrülnénk meg :)
  • nan76
    #197
    keresnék egy nőt és úgy megba**nám..aztán egy vicces cigi és utánna haza a szeretteimhez......idióta egy topik ez:):)
  • nan76
    #196
    DDD:)..inkább moziba..aztán legalább lesz összehasonlítási alap:)
  • jackcsabi
    #195
    Én ezt már kiszemeltem, hogy tuti megnézem. De az is megfelel ha tényleg átéljük :D
  • nan76
    #194
    állítólag 2012 ez lesz...de Emmerich bá'erről többet tudna mondani

    erről beszélek bassz* +
  • Looooser
    #193
    hát én akkor is várnék..... azt a pár órát kihasználnám őrültségekre :D:D:D mint pl megkóstolni a sósavat XDXDXD
  • Gerbill
    #192
    Felvennék egy passzos cicanadrágot, kívülre húznám az alsógatyám, a nyakamba kötném anyám kedvenc asztalterítőjét és megmenteném a világot
  • Kinga19
    #191
    aludnék
  • Kicsikiraly
    #190
    fallout ripoff?
  • Gerbill
    #189
    Nagyon izgatott volt és nem bírta kivárni mi lesz amikor meghal
  • Looooser
    #188
    abban mi a pláne????
  • Looooser
    #187
    Csak nem ott ült hátad mögött az asszony? nem gáz... ;)
  • Tonto
    #186
    fölakasztanám magam
  • htr93
    #185
    :)
  • nan76
    #184
    DDDDD
  • jackcsabi
    #183
  • dragon11
    #182
    csak nem..xD
  • kifli
    #181
    én mennék azt duknák :D
  • Gerbill
    #180
    rage
    Érdemes elolvasni. Egy játék ami arról szól, amiről most itt írosgatunk:D
  • TheRock18
    #179
    sztem meg vicces :D xD
  • Gerbill
    #178
    Csak ott kivitelezhető ahol van víz, a gőzt általában szénnel álíították elő lásd gőzmozdony gőzhajó, de akár fával is működik, tehát az még belefér. Csak ma már se gőzhajó se gőzmozdony nem nagyon van, az előállításuk meg megint fosszilis tüzelőanyagoktól függő háttéripart követel meg.
  • sambauer
    #177
    de rühellem ezt a Fuuus szart
  • Palinko
    #176
    vagy már elkezdted? akkor azért nem halad a 4 es metró, kölcsönkérted a fúrópajzsot?
  • kastil
    #175
    Aha
  • Sanyix
    #174
    Elkezdenék építeni egy föld alatt ojjektumot :)
  • VRSDM
    #173
    amúgy meg nem mindegy?
    miután jó sokszor beledugtam az orrom a kólába nem mindegy mivel öblítek? úgyse érzem majd :]
  • EasyLife
    #172
    chivas.... az egy alap ital, akkor már inkább kék johnnie.
  • Rockynhooo
    #171
    vagy mind2 vagy + még egy korosabb Jacko :D de akkor már orgiát szerveznék nem kettesben :D
  • VRSDM
    #170
    12éves chivas ;) hamááár :)
  • Rockynhooo
    #169
    Nem sajnálnám a pénzt a 8 éves Jim Beam blackre meg egy doboz piros marlboro meg életem szerelme valahol a szabadban vmi szép helyen.
  • TheRock18
    #168
    igaz,akkoribban nem tudtak volna építeni ilyen felhőkarcolókat
    mi meg a mai "modern" technikával nem tudnánk olyat se építeni...
    és az egyiptomiaknak nem volt hidraulikus kütyüjeik...
  • dronkZero
    #167
    Épp azért nem építünk piramist, mert mostanában a 800 méter magas épülettel lehet építészetileg-mérnökileg villanatani, nem a kövek kupacba hordásával. 3000 éve az volt az építőmérnöki szakma csúcsa, hogy nagy kupacot tudtak összehordani. Ma meg a kurvamagas épületek, meg a nagy nyílású hidak. Igaz, hogy ezek nem fognak elállni 3-4000 évig csak 100-ig, de sokkal több tudás kellett a megépítésükhöz.
  • gyuri12
    #166
    Tudnánk építeni,de felesleges,nem?

    Amúgy én kb nem csinálnék semmi ordenáré dolgot,max kiönteném a lelkem,és az utolsó percekben felszabadult és boldog lennék,vagy ilyesmi.
  • NeverwinterKING
    #165
    nem emlékszünk rá hogyan kell piramist építeni, de azért azt tudjuk hogyan kell 800m magas épületet építeni. ez csak nekem fura?
  • NeverwinterKING
    #164
    képletesen értem -.-