203
...az utolsó napon....
  • TheRock18
    #163
    am ezért nem tudnánk ma piramist építeni,mert nem emlékszünk rá,hogy akkoriban hogy csinálták...
    és nem...nem a földönkívüliek építették xD
  • TheRock18
    #162
    oks...
    am vizí szállítmányozásra gondoltam
    mellesleg ott volt a gőz,átmenetnek
  • Mr_no_NaMe
    #161
    majd kinövöd xD
  • Gerbill
    #160
    "mellesleg régen is volt szállítmányozás,mikor még robbanómotor sem létezett"
    Lovakkal, meg ökrökkel, de hol találsz már olyat, főleg a fejlett országokban. Az olaj helyettesítésére meg főleg csak prototípusok vannak. De az ilyen eszközök előállításához is fosszilis tüzelőanyagokkal működő háttéripar szükséges, ami ha nincs nem tudnak hidrogén, meg vízmeghajtású kocsit csinálni.
    Na most megint mennem kell, erről majd később leírom hoszabban a véleményemet.
  • jackcsabi
    #159
    Nem nyálszar, ez így van jól.
  • TheRock18
    #158
    szerinted,csak olajjal lehet motort üzemeltetni?:)
    van már millió meg egy féle megoldás,csak azt az alja nép nem kapja meg xD
    van már évtizedek óta vízzel menő autó,meg egyéb anyagokkal :)
    nem kell ide olaj
    mellesleg régen is volt szállítmányozás,mikor még robbanómotor sem létezett...:)
  • Gerbill
    #157
    Szerintem nem, ha nincs olaj baszhatod a pénzed, azt nem tudod megenni. olaj nélkül nincs szállítás, ott van az élelem, ahol megtrmeled
  • TheRock18
    #156
    lehet,de ahol fejlett ország van,ott van a tőke..és ahol a tőke van,ott van túlélés is,persze csak a gazdagoknak
  • Gerbill
    #155
    Amúgy az elkövetkező" apokalipszist" szerintem inkább a fosszilis tüzelőanyagokra épült gazdaság összeomlása okozza majd. Ha az megtörténik, akkor a városok lakossága szinte tljesen kihal. Statisztika is van rá, ha megtörténne, akkor New York és környékének lakosságának körülbelül 1%-a maradna életben. Ott lenne esély a túlélésre, ahol önálló gazdaságok működnek. Minél fejletlenebb egy ország annál kisebbet koppanna, a mostani nagyhatalmak szinte teljesen szétesnének. Az egy érdekes világ lenne és erre van is esély:)
  • TheRock18
    #154
    nah jó..ne térjünk el a témától...:)
  • tigeroo
    #153
    így van addig 3-4x hazavágnánk ezt a bolygót
    (vagyis ez fals mivel a bolygó legfeljebb röhögve kitörli a seggét az ember nevű ürülékkel)
  • Gerbill
    #152
    "a becsapódás 300 000 évvel a tömeges kihalás előtt történt, így nem lehet annak kiváltó oka"
    Több elmélet van, egyik sem egységesen elfogadott. Ezt onnan idéztem amit belinkeltél.
  • TheRock18
    #151
    jah,de az még az ük-ük-ük unokáid sem élik meg..tehát ne aggodalmaskodj :D
  • kastil
    #150
    Több ember is írta, hogy tekerne, whiskyzne, és közben dugna/szopatna.

    komolyan ekkora luzerek vannak itt? én inkáb az erzelmeimet helyeznem eloterbe, peldaul minden utolso percemet/oramat azzal toltenem, hogy olyan boldogga tegyem baratnomet, amilyen boldogga nem sikerult korabban, hogy tudja, szeretem es vele vagyok :D
    Nyálszar tudom, de utolso óráimat nem egy hollywoodi ujgazdag faszként tolteném, az biztos.
  • Mr_no_NaMe
    #149
    A Nesönelen és a Diszkoverin mióta van híradó? Vagy híradóba mióta mutogatnak szimulációkat? Tele lenne a hócipőm azzal, hogy a Szellő csak a tökét vakargatná a közel 5 perces simulationnak tituált videó alatt, ahelyett, hogy megpróbálna valakivel egy normális műholdas kapcsolatot létesíteni. Lehet szólni kéne Anettkának.
  • Smicy2
    #148
    :DDDDDDD
  • tigeroo
    #147
    ez igaz! stephen hawking is megmondta! sajna nincs ándu...
    elég csak a sok vallás miatti konfliktust nézni a CNN-en
  • edios
    #146
    Na a Zilyenek miatt kellene a Zűrkutatásba nyomkodni befele a pénztet, nem pedig a katonáskodós-homokozásba.

    A Föld előbb-utóbb úgyis elpusztul, a zenbernek nem kő vele együtt..
  • Sir Quno Jedi
    #145
    Macskát is megeszik ám bizonyos népek! Gondolom megfelelőképpen kell elkészíteni. De persze tényleg vannak nem ehető húsú ragadozók.
  • tigeroo
    #144
    én úgytudom hogy a "húsevők" húsa büdös, nem?
    pl. macska-kutya, vagy különféle vadállatok
    bár az ember mindenevő...

    mondjuk fűszerezés kérdése az egész... még a romlott kaját is rádsózzák a grillpultnál:D
  • Sir Quno Jedi
    #143
    Jah, ezt meséld a kannibáloknak, nomeg a zindiánoknak, akik azért hordtak magukkal kutyafalkát, hogy időnként ha nagyon megszorultak, legyen miből táplálékkiegészíteniük... :D DDD
  • TheRock18
    #142
    ember és kutya hús egészségtelen:S
  • Sir Quno Jedi
    #141
    Namost a zemberhús édeskés, szal. sót azt feltétlen zsákmányojjatok a tecsó romjainál és mindig tarcsátok magatoknál.
  • jhetedikj
    #140
    Ha eljutok egy olyan korba 60-70 év akkor így fogom logikusnak gondolni,meg addigra talán az utódlás gondját is megoldottam már.

    Így 21 évesen inkább megpróbálnám túlélni a csapást.:)
  • Nohab
    #139
    Tojásrabló kicsi emlősök akkor már léteztek, de az emberhez hasonló lényekre több mint 60 millió évet kell várni.
  • jhetedikj
    #138
    Nem állítottam,hogy létezett akkor,de valamilyen kezdetleges formában biztos,hogy jelen kellett lennie és ez a valami túlélte azt a becsapódást!

    #137
  • [HUN]FaTaL
    #137
  • Wolfsnack
    #136
    tudod, régen egyes szegény helyeken volt olyan hogy az öreg elment meghalni, hogy ne kelljen ennie, a fiataloknak több jusson
  • Nohab
    #135
    Szerintem inkább azon lepődött meg, hogy azt hiszed, hogy az ember létezett a dinók korában. Frédi és Béni nem élhettek olyan életet, mint a mesében.
  • jhetedikj
    #134
    Te felajánlanád a húsod valakinek,hogy megöljön aztán megegye??
  • Wolfsnack
    #133
    így az állat gondolkodik
  • jhetedikj
    #132
    Becsapódás.
  • jhetedikj
    #131
    én többet érek mindenkinél,ennyi

    de ha ezt nem így érzed magadban akkor nálad lehet valami bibi szerintem ezt minden normális ember így gondolja

    ha le tudom győzni megeszem,ha nem akkor ő engem,de szerintem az elején szanaszét fognak heverni a hullák azok elég lesznek egy ideig,mire elfogynak biztos kitalálunk valamit,hogy ne kelljen egymást megenni
  • tigeroo
    #130
    wat
  • jhetedikj
    #129
    egyébként volt már egy hasonló itt 65 millió éve amikor a dínók kihaltak,aztán még is itt vagyunk,csak az a kérdés hogy abban az időben hogy álltunk fejlettségi szinten
  • Wolfsnack
    #128
    és honnan tudod hogy többet érsz annál a túlélőnél akit megennél?
    ezt előbb el kellene dönteni
    lehet bölcsebb lenne neked felajánlanod a saját húsodat az ő túléléséért
  • Gerbill
    #127
    Ja Bear Grylls tuti túlélné. Ő a becsapódott meteoron is találna élelmet:D de mostmár tényleg lépek
  • jhetedikj
    #126
    kiülnék a kertbe nézném a meteort meg a sok idiótát:)

    ha túélem valahogy akkor megpróbálnék megélni valahogy,ha algát kell ennem azt fogok,ha nincs más akkor lehet egy másik túlélőt ennék meg élet-halál helyzetben nincs választás
  • Sir Quno Jedi
    #125
    Senki nem mondta, hogy 1xű lesz, de nem csak a magunkféle ájtípuhányok élnek odakint szerencsére. :D
  • Gerbill
    #124
    Azok az emberek, a matrózok úgy nőttek föl. Akkor az egész világ olyan volt, akkor még küzdeni kelett az életért. Manapság már hagyományos értelemben semmiért nem kell megküzdenünk, az immunrendszerünk van a béka segge alatt nem az igényink, a sok antibakteriális szappantól, meg attól, hogy minden nap fürdünk. A matrózok egy évben nem fürödtek annyiszor, mint mi egy nap. Na jó talán a matrózok, de ők is max sósvízben mártóztak meg. Azt sem látom be, hogy életben lennének képesek maradni az emberek, nemhogy azt, hogy még elektromos energiát is termelni fognak. Ilyen kevés emberrel kivitelezhetetlen lenne teljes sötétségben bármi is. A nagyon paranoiások akik atomháborútól féltek és bunkereket építettek azok lehet, hogy túlélnék valameddig, de egy teljessen sötét világban kizárt, hogy bármiféle nagyobbgazdaságot létrehozzanak. Na mindegy most megyek majd este még benézek, mi történhet az apokalipszis után:)