35
Angol post-punk együttes
  • #35
    El is felejtettem aztán képet felrakni:

  • #34
    Holnap jön ki a Big TV album!

    Meg van rendelve keményen a különkiadásos CD, dedikált! C:
  • Büdös Bohóc
    #33
    :C
  • Prézli
    #32
    Pedig nagyon megérte mert nagyon durván kurvajó koncert volt!
  • Büdös Bohóc
    #31
    hát faszom megint ide? :C akkor se megyek szigetre! a faszomat!
  • Prézli
    #30
    Jönnek a Szigetre, úgyhogy én is ott leszek
  • Büdös Bohóc
    #29
    geci és tényleg, már 4-5 zene kibaszott nagy fav a lemezről
  • Büdös Bohóc
    #28
    hm, bigger then us kurvajó
  • Büdös Bohóc
    #27
    nekem tetszik valamennyire

    ne felejtsd el milyen volt az első album is. nálam legalábbis olyan volt, hogy hallgattam, volt 1-2 kedvenc
    mikor azokat meguntam akkor megtetszett másik 2-3 zene rajta


    Ilyen albumot nem hallgattam soha, mint az, folyamatosan adagolta a jót, nem egyből ütött kurvanagyot, hanem folyamatosan. Mai napig hallgatom néha, szerintem keveset mondok, ha azt mondom, hogy 100-200x végighallgattam
  • Büdös Bohóc
    #26
    az a szám részlet, amit felraktak az nekem is gyanúsan copypaste hatású volt, na most indítom el az albumot
  • DJ RX7
    #25
    távolról sem üti az előző album szintjét. nekem.
  • Büdös Bohóc
    #24
    gecc én is, megjelent? Töltöm le! :D
  • DJ RX7
    #23
    he el is felejtkeztem erről. most szedtem le. kezdem hallgatni.
  • DJ RX7
    #22
    megesik :/
  • Büdös Bohóc
    #21
    meghóttam
  • DJ RX7
    #20
    fakyee
  • n3whous3
    #19
    örülünk Vincent? C:
  • n3whous3
    #18
    White Lies Announce Details Of New Album And Single
    White Lies, 2010. november 1., 13:54
    White Lies have announced details of their new album, "Ritual", released through Fiction Records, Monday 17th January 2011, and Tuesday 18th January 2011 through Geffen Records in North America.

    The 10-track album, produced Alan Moulder (Smashing Pumpkins, My Bloody Valentine, Nine Inch Nails) & Max Dingel at Assault & Battery studios in London, will be preceded by a single, Bigger Than Us, on January 3rd, available from November 22nd on iTunes in North America.

    The album track-list is as follows:

    1. Is Love?
    2. Strangers
    3. Streetlights
    4. Bigger Than Us
    5. Peace & Quiet
    6. Holy Ghost
    7. Turn the Bells
    8. Power & The Glory
    9. Bad Love
    10. Come Down

    The album will be released on CD, digital, 12” 180gm vinyl and a special limited edition 7” box set. The box set will include 5 x 7”s of the album tracks, a 7” featuring an exclusive track, a bonus CD of remixes, signed artwork and an MP3 of all the featured audio.

    White Lies will perform a live premiere of the album, plus key tracks from their debut "To Lose My Life" at London’s historic boxing venue York Hall on Monday 22nd November 2010. Tickets for the event SOLD OUT within minutes of going on sale in mid-October.

    UK, European, North American tour dates will be announced shortly.

    The band is also about to unveil details of new shows in South America in December.
  • DJ RX7
    #17
    á mekkora ez a tommy sparks remix á
  • n3whous3
    #16
    van pár, ami nem volt az albumon persze, de ezeket is már szarrá hallgattam :D
  • DJ RX7
    #15
    még live-ok
  • DJ RX7
    #14
    szedjél le mixeket hallgasd azt. 2009-ben jött ki az albumuk szerintem még egy jó ideig nem lesz.
  • DJ RX7
    #13
    taxidermy új szám, nemde?

    egy kis live
  • n3whous3
    #12
    kéne már valami új album, vagy valami...
  • DJ RX7
    #11
    hát általában ha az ember szeret valamit azt nem csak pár hónapig hallgatja. legalábbis én így vagyok ezzel.
  • n3whous3
    #10
    Én mostanában is hallgatom az albumot rendszeresen, pedig nézd meg a kezdő hsz-t mikori :D
  • DJ RX7
    #9
    to lose my life albumon nincs olyan szám ami ne tetszene.
    gecijók
  • Bebe555
    #8
    Nekem is megvan az albumuk, és szintén idő kellett, mire beérettek a számok. =DD
  • n3whous3
    #7
    depeche mode stílust én is éreztem benne eleinte, aztán már nem nagyon
  • Hegi90
    #6
    Kicsit ilyen Franz Ferdinand+Depeche Mode keveréket érzek :D
  • Hegi90
    #5
    ez kurvajó

    kösz hogy megmutattad
  • gz8
    #4
    Én is a To Lose My Life-ot hallottam a Petőfin, egyelőre csak az van meg, de ha harmincszor nem hallgattam meg, akkor egyszer se :D
  • n3whous3
    #3
    Egyébként ahogy mondod, 2 szám tetszett csak az albumról és ahogy hallgatom, lassan mindegyik kedvenc lesz. Minden egyes szám később üt be és hosszú így az élmény :D
  • Prézli
    #2
    Nem is olyan rég volt, hogy leszedtem a CD-jüket (csúnya, rossz, letöltögetős és nemfizetős módon), mikor először belehallgattam szinte már bántam azt a pár megát amivel rátelepedett a gépemre, de aztán mikor később újra nekikezdtem, akkor kegyetlenül megtetszett az egész hangulata, és azóta én is kb 50 fölött járok a végighallgatásokat illetően.

    Nekem személy szerint a "From The Stars" tetszik a legjobban, de érthető módon a "To Lose My Life" került a rádiókba.
  • n3whous3
    #1
    2007 Októberében alakult a csapat, eredetileg egy másik együttesből, a stílus és pár dolog nem jött nekik össze és úgy döntöttek, hogy váltanak. Gyorsan kaptak lemezszerződést is, az "Unfinished Business" és a "Death" singlejeik után turnézni kezdtek. Satöbbi satöbbi, szóval elindult a karrierjük. Sokat nem hallottam itthon róluk, az MR2-n ment egy ideig a To Lose my Life c. számuk, ami szerintem nem is a legjobbjuk.

    Első albumjuk a To Lose My Life sikeres lett, személy szerint a legeslegjobb zene album, amit valaha hallottam, pedig nem is a stílusom ez az egész. Szarrá hallgattam már, nem hazudok, ha azt mondom, hogy 50+ a végighallgatások száma és most se unom.

    A weboldaluk

    Kis kedvkeltőnek itt van az egyik zenéjük (az albumon az utolsó track)



    várok minden rajongót a topikba és várom a következő zenéik és albumjaikról az infókat.