4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • Zsolti9014
    #193
    ezzel meg egyet kell értsek
  • whiskeyman
    #192
    mindegy, nem értik meg :|
  • n3whous3
    #191
    itt valami elvont fogalom az, hogy milyen márka milyen nemzetiségű, ha tényleg úgy nézzük, de azt kéne figyelembe venni, hogy ki találta ki, stb... ennyi erővel most már nevezhetnék a Fordot olasznak is, mert a Fiat bevásárolt a GM-nél, omg hülye banda
  • kemszi2
    #190
    lassan zárható lesz a topik
  • Zsolti9014
    #189
    Én egy véleményt azért még hozzátennék az amerikai-német-Ford-vitához.

    Egy olyan gyárnál, amely a 20-as, 30-as évektől jelen van Németországban, azért nem feltétlenül badarság azt mondani hogy német, különösen, hogy vannak modellek, amelyeket nem gyártanak az USA-ban.
  • n3whous3
    #188
    mekkora egy balfasz vagy :D
  • whiskeyman
    #187
    na látom egy szinten vagy dragonkával...
    nem, nem amerikai...
    de mint már kifejtettem #169-ben, nem írom le még egyszer

  • Calver
    #186
    XX. század történelme kimaradt ugye? tudod, Ford T-modell, autók tömeggyártása és elterjedése? semmi? mondjuk lehet általános iskola 6. osztályában még nem tanítják...
  • tugyiti
    #185
    dollár kicsit pihentesd a bill-t
  • zeli
    #184
    Jaja, annyi a baj, hogy az alkatrészek nagyon drágák hozzá.
  • pszihopata
    #183
    opel amerikai?
  • toysoldier
    #182
    majdnem mindenkit idegesít ez a kis kotonszökevény :]
  • pszihopata
    #181
    persze
  • whiskeyman
    #180
    az megint más téma...
  • bugajóska
    #179
    Ha annyiért akarsz venni, mint írtad, akkor én ezt fontolnám meg (már ha valós a km). Bár nem írtad mire kell (város, ingázás, szállításhoz). Dízel, kevés km, szervó, klíma...
  • Willi Betz
    #178
    A Volvo az Ikea termék:DD Nem beszélve arról,hogy azonos betűtípussal van írva nevük:)
  • somdav95
    #177
    látom nem csak engem idegesít :)
  • Zsolti9014
    #176

    Nincs egyébként nekem a Passattal sem problémám. Csak azért azt hoztam fel, mert hát létezik azon kívül is autó. :D Meg az is romlott már el a történelem során. De amúgy tetszik is, meg sztem jó is.
  • kuci06
    #175
    A SUZUKI MEG MAGYAR AUTÓÓÓÓ!!!!
  • bosco05 #174
    Omg :D , te aztán tudsz valamit :ASD:AS
  • whiskeyman
    #173
    olvass picilány
  • pszihopata
    #172
    akkor a mazda és a volvó is amerikai mert ford tulajdon-ugye?
  • toysoldier
    #171
    a pofádból vegyél már vissza hülyegyerek
  • dragon11
    #170
    Van amerikai meg német is, omg..
  • whiskeyman
    #169
    attól, hogy nem Amerikában gyártják éppen az adott modellt, hanem Bivalybasznádon, attól nem lesz magyar autó
  • zeli
    #168
    Dragonkával ne erőlködj, látod mennyit ért az autókhoz, szerinte a Ford német :DD
    Passathoz: nekünk olyanunk van most, 1.9-es PDTDI. A fogyasztása van 6-7 liter, de csak azért, mert automata váltós. Haveréknak is Passatjuk van, ami nem automata, és nekik a fogyasztás 5-6 liter.
    #52: Ez egész jól néz ki. Sztem az olasz autókkal sincs semmi baj, bár én főleg német, vagy japán autót vennék. Én egy Fiat Stiloval tettem le a jogsit, és semmi prb. nem volt vele, nagyon fasza kis autó.
  • dragon11
    #167
    Te komolyan ennyire ugatni akarsz Nekem a fasságaiddal? nézz már utána jobban..
  • Willi Betz
    #166
    Az ember holtáig tanul
  • havercsotány
    #165
    mindenképpen egy olyat ,amit egy darab kalapáccsal meglehet javítani!
    vegyél régi mercit ,opelt,audit,92 évjárat előttit A többi hiper, szuper, trágya geci, mostani autók, egy kalap szarok, ráfizetés
  • pszihopata
    #164
    na jólvan legalább megtudtam hogy a fiesta meg a focus amerikai autó
  • whiskeyman
    #163
    "mi ez a 2 gokart? a friccek már verdákat is gyártanak?" :DDDD
  • spy803
    #162
    Nekem is ilyenem van, és ennek az autónak lelke van, ha szereted és megadod neki azt amit igényel nem hagy ott sosem, ez nem egy igénytelen Suzuki.
  • desigo
    #161
    Annyit kell szerelni ezeket,hogy a motorháztetőt már rá sem szerelik
  • kemszi2
    #160
    elvakult vaty :(
  • greg benz
    #159
    Hát ilyentet

  • whiskeyman
    #158
    "Német autó még a Ford is.."

    OMG, kicsit pihenj már...

    kicsit utána járhatnál mielőtt égbekiáltó baromságot írsz...
    wikipedia első mondat...

    "A Ford Motor Company egy amerikai multinacionális vállalat amit Henry Ford 1903. július 16-án Lansingben alapított 11 társával együtt, mindössze 28 000 dollár készpénzből. Akkor még Ő sem gondolta, hogy a világ egyik legnagyobb ipari vállalatát, a második legnagyobb autógyárát hozzák létre, melynek fejlődése szorosan összekapcsolódik Amerika XX. századi ipari fejlődésével."
  • Benel
    #157
    jah sajna tudom :D konkrétan javítva lett a küszöb meg a tanksapka körül ősszel. Tél után lemosáskor a küszöbön 20-30 centi hossza durván rozsdál már :D a tanksapkak örül is van egy repedés.. Mondjuk elég olcsó volt a javítás...
  • Zsolti9014
    #156
    ne már! ezt már megbeszéltük vele.
  • Willi Betz
    #155
    Opel betegség(rozsdásodó küszöb,sárvédő) Ez nem egyedi probléma:)
  • Willi Betz
    #154
    A topiknyitónak még ezt is tudnám ajánlani.