4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • Cat 02 #233
    Az Opel van amerikai kézben, valamit keversz.
  • whiskeyman
    #232
    én lennék a hülye? hát el kell hogy keserítselek, magadat égeted azzal, hogy baromságot próbálsz megmagyarázni...buta vagy, nem tudunk mit tenni
  • zeli
    #231
    És folyamatosan ezt csinálja....sztem roszabb mama2-nél :D


    BTW a régi Fiat Bravo kb mennyit fogyaszthat ?
  • immovable
    #230
    Úristen az otthoni német-juhász kutyám meg német. Most már értem, miért nem érti, hogy pozor. :DDDD
  • Willi Betz
    #229
    A Skoda az cseh,attól,hogy megvette a VW még nem Fosvágen. Seat is spanyol,hiába VW az alapja.
  • bosco05 #228
    szerintem kicsit nézz körbe, hogy ki ad neked igazat :D, sorolom a nickeket: - :D
  • dragon11
    #227
    Ha ennyire hlye vagy mit Tegyek.:)
  • bosco05 #226
    Attól még Cseh, de becsülendő, hogy ilyen lendülettel ki tudsz állni a saját gigantikus baromságaid mellett :D
  • kemszi2
    #225
    CINKES
  • whiskeyman
    #224
    sajnos az ostobaságod nem ér fel semmivel, szépen beszélj, tiszteld az idősebbet, majd akkor szólalj meg, ha megszerezted a jogosítványod...kis ta.k.ny
  • autoszimulator
    #223
    mert nem hondát akar
  • dragon11
    #222
    jóvan, akkor is VW alapja van lol..
  • Calver
    #221
    "A ©koda Auto ma Csehország legnagyobb személyautógyára, a Volkswagen cégcsoport tagja. A céget 1899-ben alapította Emil ©koda és az 1920-as évekre Csehország legnagyobb ipari vállalatává vált."

    nem, a ©koda egyáltalán nem Cseh.
  • kuci06
    #220
    ©koda Auto

    A ©koda Auto ma Csehország legnagyobb személyautógyára, a Volkswagen cégcsoport tagja

    b+, lassan mama2 szintre emelkedsz
  • bosco05 #219
    Igen a Skoda Cseh, a Dacia meg Román és még sorolhatnám, attól függetlenül, hogy a mai Skodák VW alapokon a Daciak pedig Renaulton nyugszanak. Ne kötözködj már...
  • immovable
    #218
    Te baromi értetlen vagy.
  • Borg
    #217
    Igazából a saját hibád hogy itt ez lett, miért nem volt jó neked a meglévő autománia topik pl?
  • bosco05 #216
    Igen pont ezért merem kijelenteni, hogy jó. Nekem egy Daewoom van faternak meg a Lacetti és baromi jó mindkét autó. Sőt az ára pite. Egy 1.6 fullos Lacetti árán kapsz egy 1.4-es fapados Opelt... De nem vitázni jöttem, csak megosztani a tapasztalataimat, hogy ezzel segítsek, ha tudok...
  • Willi Betz
    #215
    Visszatérve az autó problémádra. Nézegesd szerintem a Saab 93-akat is. Viszonylag olcsón kaphatóak és van belőle 3 ajtós. Kényelmes,fogyasztás is nagyjából rendben van velük. De ha véletlenül kicsinek tartanád akkor ott van a nagyobb 95-ös. Igaz azok már zabálnak is:)
  • dragon11
    #214
    Mér, szerinted a Skoda Cseh b+?

    Élj a világban picilány..
  • bakvarnyu
    #213
    eriggy már, most csak azért mert nektek az van
  • bosco05 #212
    Én egyértelműen azt vallom hogy a legjobb ár/minőséget akár új akár használt autóban a Chevrolet nyújtja.
  • ktomi22
    #211
    lássátok..ez igaz ....
  • bakvarnyu
    #210
    hihi . Mégis mire számítottál, ezt előre lehetett tudni
  • kemszi2
    #209
    this is SGggggggggggggggggg
  • ktomi22
    #208
    uristen..mennyi agyatlanság... nem a topikba illő dolog.... azér akik segítenek / segítettek, azoknak köszönöm...
  • bosco05 #207
    A Daewoot, a Saturnt, az Opelt, a Chevrolet, a Vauxallt, meg a Holdent naggyából egynek is lehet tekinteni. Pl most néztem Ausztráloknál nem Chevi Cruz van , hanev Holden Cruz :D
  • immovable
    #206
    Valami ilyesmi dereng nekem is. A Fordnak nem kellett egyedül állami apanázs a válság alatt.
  • madmanic
    #205
    vegyél egy jó benzin-gázos v40 est..

    olcsón adom
  • HUmanHunter
    #204
    a Trabant tökéletes választás :D
  • bosco05 #203
    Igen a GM alá a Chevrolet tartozik, nem a Ford. A Ford egy külön cég amely már átvészelte a válságot.
  • Willi Betz
    #202
    Istenem:DD A Ford eredetileg amerikai cég,de ugyanugy gyártanak Fordot Németo.-ban,Angliában,Ausztráliában,Új-Zélandon. Ahogy az Opelt Németo.-ban,de gyártják Amerikában is Saturn néven,Dél-Amerikában Chevrolet,Ausztráliában Holden,Angliában meg Vauxhall.
  • whiskeyman
    #201
    az majd csak lesz magyar
  • immovable
    #200
    Ford meg a GM két külön dolog, én úgy tudom. Ez a két legnagyobb autógyár a 3-ból az USA-ban.
  • bosco05 #199
    Annyit fűznék hozzá érdemileg az egészhez, hogy eddig amit tényleg ár/minőség arányban a legjobbnak tartok az a Chevrolet. Mi körülbelül 5 éve vettük a Lacettinket digit klímával 4 légzsákkal szervóval riasztóval elektromos ablakkal elöl hátul vadi újan 3.5 milláért. A motor 1.6 benzin 108 LE. A fogyasztása nagyon jó a kocsinak, soha hozzá nem kellett nyúlni, baja semmi nem volt, egy gondom van, nem tudom megmondani, hogy 6 év múlva milyen állapotban lesz.
  • kemszi2
    #198
    akkor a merci is magyar.. sőt nem is magyar.kecskeméti:D
  • desigo
    #197
    A Fordokat hol szerelik össze?
  • zeli
    #196
    De most a vásárlás szempontjából tökmind1, hogy melyik autó milyen, ahogy azt többen is írták. Igaza van Zsoltinak, így nem segítünk a topiknyitón, csak szétcsesszük a topikot és be fogják zárni.
  • Neoncsoves
    #195
    Szeggyé bodzát és vegyé BMW-t meg AUDI-t
  • [HUN]FaTaL
    #194
    Idióta banda. Azt kéne figyelembe venni, hogy honnan indult eredetileg az adott márka. Vagy az Audi magyar mert itt gyártják a TT-t?:/