4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • Csabesz6
    #1713
    Tudod mit keres ő...
  • jaszy
    #1712
    Nekem 2 millióm sincs hobbira, nagyon jól kereshetsz te!
  • pszihopata
    #1711
    azért húzták le mert 1966-tól gyártották 93-ig igen kis változtatással

    persze hogy egy 1966-os konstrukcióba beülve sipítozik az újságíró
  • Pepsi Twist
    #1710
    sztem lada cabrio :D neki esel kisbicskával levágod a tetejét azt ksz XD
  • neevous
    #1709
    jóoké...
  • milk4
    #1708
    Akkoriban meg a világ LEGJOBB autómárkáját is lehúzták,a Lancia-t mert rozsdásodtak és sokszor szétestek útközben:D
  • Csabesz6
    #1707
    Értem.Van ilyen:)
  • neevous
    #1706
    Minden akkori és mostani újságíró lehúzta.
  • milk4
    #1705
    Szerintem annyit elég elmondani róla,hogy az az egyetlen autója. Először kicsit hülyének tartottam mert ügye az alfák nem arról híresek hogy ne robbanjanak le minden 100km után,de ennek semmi baja nemvolt.
  • Csabesz6
    #1704
    És honnan tudod, hogy olyan nagyon megbízható cuccok?
    Ne érts félre, nem vagyok Alfa ellenes (sőt...:P), csak kíváncsi vagyok mi alapján szűrted le, hogy marha jók ezek.Még ha kívánatos is, meg buli ha visznek egy körre.
  • milk4
    #1703
    Régi lakóhelyünkön a mélygarázsban a "parkoló szomszédunknak" volt és egy párszor elvitt.Sajnos csak anyós ülésből élvezhettem az utat,de az is elég volt.
  • Csabesz6
    #1702
    Van egy Alfa Spidered?:O
  • milk4
    #1701
    Tapasztalataim nem ezt mondják,de oké;)
  • neevous
    #1700
    Ezek speciel nagyonszarok, már bocs:)
  • milk4
    #1699
    Elég 2millió is.
  • jaszy
    #1698
    Feeling az így is, de gondolom neked sem áll a garázsban 10 milkás kabrió.
    Nevess csak :) nem zavar....
  • jaszy
    #1697
    Hát igen, az lehetne más....nem tudtam válogatni:(
  • Csabesz6
    #1696
    "És ezt a "nyári feelinget" nem értem.Egy ilyen kabrió nem fog olyan élményt nyújtani mint a rendes angol kabriók vagy pl. egy alfa spider.
    Fölösleges pénzkidobás volt ez a vétel és szerintem röhejesen néz ki nyitott tetővel benne egy hímnemű élőlény.
    "

    Lehet, hogy ő másként gondolja...
    Nekem a színével van a legkevésbé bajom, a Toyota is hasonló volt gyárilag, csak kicsit világosabb árnyalatban.Olyanra is szeretném majd fényezni.
  • milk4
    #1695
    Én arról a nagy kipufogóvégről,a felniről,a morcosításról és a hűtőrácsnak nevezett valamiről beszéltem.De,ha már itt tartunk akkor ültetni is lehetne és valami normálisabb színre is fújatnám.Amúgy meg jól néz(ne) ki.

    És ezt a "nyári feelinget" nem értem.Egy ilyen kabrió nem fog olyan élményt nyújtani mint a rendes angol kabriók vagy pl. egy alfa spider.
    Fölösleges pénzkidobás volt ez a vétel és szerintem röhejesen néz ki nyitott tetővel benne egy hímnemű élőlény.

    (ui.:Fogalmazni már nem tudok...ma volt 1,5óráig német írásbelim és teljesen kivagyok...)
  • Kicsizoli
    #1694
    A színe egy kicsit sántít, no de izlések és pofonok...
    Az egyik legjobban sikerült motor van benne (C)20NE)
  • jaszy
    #1693

    Köszi!
    Nagyon egybe van a verda, erős a motorja és szerkezetileg is jó.
    van egy A4 esem e mellé, ez csak hobbi, nyári feeling!

    milk4 22 éves a gép, nem egy mai darab, így kinézetre sem egy új hatású.
    De mivel a kabrió volt az elsődleges feltétel így nem is rossz!

    Érdekes mert sok ismerősöm látta és senki sem fikázta....sőtt....
  • milk4
    #1692
    Ha kommentelném az autó kinézetét biztos hogy megsértődnél:D
  • Csabesz6
    #1691
    :DDDD
    Sok sikert hozzá, remélem nem jön be amiket jósoltam.
  • jaszy
    #1690
    Ezt vettem meg ma! Nagyon fasza gép :) Fülig ér a szám...
  • Lammer
    #1689
    na sracok! ha mar volt, akkor sry, de ezen beszartam! ha ezt valaki magara veszi es nem mosolyog rajt, akkor sajnalom, de tenyleg :D

    Autós fórumok :

    Lamborghini-Forum: 305 km/h-nál szélzaj, tovább nem tudom!
    Audi A8-Forum: Hol tudom a Rolexemet megjavíttatni?
    Fiat-Forum: Halló? Én vagyok itt az egyetlen?
    Mercedes C-Klasse-Forum: A Mercedesem vasárnap Brötchenholen-nál vizes lett. Mit tegyek?
    MX-5-Forum: Egy tuskó ferdeszemű egy Touareggel átment az autómon!
    VW Touareg-Forum: beszorult egy MX-5 a kaszni alá. Hogy tudnám azt onnan kiszedni?
    Renault-Forum: Eladom a bérletemet - az autó előbb jött vissza a szervizből, mint vártam.
    Porsche-Cayenne-Forum: A fogyasztás 32 l/100km alatt van. Rossz lehet a befecskendezés?
    Smart-Forum: Motorbicikli motor beépíttetett: Végre elég teljesítmény!
    Mustang-Forum: Egy Civic-es hülye megpróbált ma megelőzni.
    Honda Accord-Forum: Anyukám nekem adta az autóját. Keresek olcsó 18"-os felniket.
    VW Bora-Forum: Szomorú vagyok! Mindenki egy csomagtartós Golf-nak tartja.
    Lexus-Forum: Hol kapok VW stílusú hátsó lámpákat?
    Toyota Corolla E10-Forum: El vagyok keseredve az E10-em minősége miatt, 270.000km alatt a kilométeróra lapja valahogy összekarcolódott!
    Viper-Forum: Smart a szívórendszerben! Hogy tudnám onnan kiszedni?
    Seat Marbella-Forum: Ma tudtam tartani a tempót egy teherautóval!
    BMW 3er E36-Forum: Hol lenni legjobb zsíros fasza dörner városban?
    Trabbi-Forum: Mercinél volt, bedobtunk egy új motort, most megy, nem megy, megy, nem megy....
    Hívás a Mercedes Benz-tõl: Ön egy ablaktörlő motort épített be, kapcsolja az intervallumkapcsolót folyamatosra...
    Hummer-Forum: Megsérült ma a lökhárítóm. 14 sebesült, 2 halott. Muszáj nekem a fekete lakkot a kereskedésben megvennem? 25 kilométerre van. Az 35 Euro benzinpénz!
    MB 190D-Forum: Kérdés - beszél valaki szulahéliül?
    Yugo-Forum: a tiétek mikor működött utoljára?
    Honda Civic CRX-Forum: A szomszéd kutyája a kipufogócsőben alszik. Attól még indítózhatok?
    Toyota-Forum: Na 300.000 km letudva, mikor megy ez tönkre?
    Polo-Forum: Végre 6cm-rel alacsonyabb, de most meg nem érem fel a mikrofont a McDrive-ban.
    Ferrari-Forum: Ötleteket keresek kolumbiai társasutazáshoz. Gyorsan akarok be majd kijutni.
    Porsche-Forum: Van egy lemezem - megéri beszámíttatni az árba, vagy inkább magam adjam el az autó?
    Lancia-Forum: Van élet a szervizen kívül is?
    BMW 7er-Forum: Segítség! Elprogramoztam! Hogyan nyílik ki újra a hamutartó?
    Mercedes S-Klasse-Forum: - Keresek elfogadható második autót ködös időre.
    DeLorean Forum: Visszajöttem és sürgősen szükségem volna egy hengerfejtömítésre vagy egy fluxuskondenzátorra. Kérlek, segíts – 1985-bõl vagyok.
    Toyota Prius Forum: Az autónkhoz "AAA" vagy "AA" elemek valók?
    Subaru WRX Forum: Utálom a zsarukat. Beidéztek, mert drifteltem a mélygarázsban.
    Ford Forum: Segítség! Már mindent felújítottam, de mégsem indul be.
    Dodge Viper Forum: Amikor először gázt adtam, nagyon megijedtem. Hogy lehet a pisi foltot a bőrkárpitból kiszedni?
    Smart-Forum: Néha a lámpánál elindulási problémáim vannak. Mi lehet az oka?
    - válasz A: Nem áll mögötted egy Viper, járó hűtőventillátorral? Várd meg amíg a ventillátor kikapcsol. Akkor elindul a Smart.
    - válasz B: Egy rágógumi ragadt az útra? Sperhaknit fogni és felvakarni. Akkor elindul a Smart.
    - válasz C: Egész előre álltál a lámpánál? A fehér záróvonal túl magas. Tolasd át magad egy Viper-rel a vonalon, aztán már megy a Smart.

  • pszihopata
    #1688
    22 év alatt ki is ütötték nyugi:D

    elég megnézni hidegen mire jön meg az olajnyomás,meg melegen majd szétdurranak a vízcsövek 5-ből 4-ben:D
  • jaszy
    #1687
    Azért megnézni meg lehet.....még meggondolom.
    Jön a jó idő, jó lenne egy haribóóóóó
  • Lammer
    #1686
    mondjuk ez lehet egy kicsit az elonye is! asszem' ezekben C20NE moci van, igaz? na azok legendasan jok, megbizhatoak... uthetoek(na itt ugye a bibi)...
  • Csabesz6
    #1685
    Ha csak az lenne a fő baja, kurva jól járna:D
  • jaszy
    #1684
    Ettől tartok én is! De vizuálisan meggyőződhetek róla :) Ha nem tetszik úgysem hoznám el.
  • sjani1995
    #1683
    Bocs, hogy beleszólok, néha olvasgatom ezt a topicot (kicsit konyítok a témához ;) ) is, nem vagyok felnőtt, de annyit tanultam ezekből a hirdetésekből, hogyha csak kívülről van fényképezve, nagy valószínűséggel le van lakva a belseje. Nem mindig persze.
  • Csabesz6
    #1682
    Miattam nem szükséges:D
  • neevous
    #1681
    A GSI kapásból necc, mert viszonylag olcsó, viszonylag jól megy...folytassam?
  • Csabesz6
    #1680
    Ha feltétlen Gsi kell, akkor talán inkább ez.De nem mernék megesküdni:D
  • jaszy
    #1679
    Lehet! De 500 at nem tudok most erre költeni. Szerintem nem csúnya a gsi :) Lehet fura ízlésem van de nekem tetszik. Nem tervezek hosszú távra vele. Ez csak egy hirtelen hóbort...
    Van egy másik is az annyira nem sufnis.
    Ez !
  • Csabesz6
    #1678
    Előny a gagyi rozzant tuning?:D
    Ha neked ez kell...
    Szerintem inkább 480ért egy Golf egy cabrio, ami viszonylag egyben van, mint egy racsing GSi.
    Vér papós fílinget meg úgy alakítod magadnak MINŐSÉGI alkatrészekkel, ahogy neked tetszik.És valószínűleg egy biztos alappal kezdesz, ami nagy előny, és sok bosszúságot előzhetsz meg vele.Akkor is, ha csak 4 hónapra kell.Szvsz.
  • jaszy
    #1677
    Ezeket nézetem! Nos ????
    Az első normális 480.000 ami olcsóbb az vagy lepukkant vagy külföldi papíros. Ezeket néztem egész reggel :) Fél milliót nem adok egy kis kocsikázásért :)

    Az csak előny a kadettnál hogy kicsit "tuningolt". Legalábbis nálam az.
    Jobb mint a vér papós feeling!

    4 hónapra, a nyárra kell csak :)
  • Csabesz6
    #1676
    Nem tudom mit néztél...

    A kadettről meg ordít a boyracer előélet, koppány, kék hátsó lámpa, egyenfelni...soroljam?
    Nem vagyok Golf buzi, de szerintem jobban megérné.Persze a te döntésed.
  • jaszy
    #1675
    400.000 ért vannak lejárt műszakis roncsok! Azokat néztem először!
  • neevous
    #1674
    Golf I?