4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • fifi
    #1793
    nem mintha a kormolás bármi különösebb gondot is jelentene...
    kéket ne lőjjön, az a lényeg.
  • Pepsi Twist
    #1792
    igen van még mit mondani :D A6 volt és ugye asszem ezek 1 és ugyan az a motorok voltak na most ki kell fogni jót mert van ami 10 liter fölött fogyaszt mert 1xrűen szar meg az automata is 10 fölött van csak a manuális a jó meg figyelni kell a kompresszióra elég könnyen elszáll ezekbe azt a 150-180 lóerő helyett alig lesz 110-120 szóval érdemes kipróbálni elég szépen és nem sajnálni a gázt, okádja a ganét akkor nem szabad megvenni :D ha padlózod akkor se szabad hogy nagyon jöjjön belőle sőt az enyém annyira jó volt hogy alig kormolt szinte semmit
  • fifi
    #1791
    bár vannak, akik szidják a 2.5TDI-t
  • krisz940122
    #1790
    Köszi szépen a segítséget. Ha még esetleg tudsz valamit akkor leírnád?
  • Pepsi Twist
    #1789
    ha normálisan használja és manuális akkor 7 liter körül városba onnan tudom hogy Audi A6om volt 2.5TDibe 180 lóval és ha teljesen ki kíméltem akkor 6 liter volt városba ha haladtam is akkor max 8 liter
  • krisz940122
    #1788
    Nem tudná valaki megmondani nekem hogy mennyi lehet a fogyasztása egy 2003 körüli 2500ccm-es V6-os dízel Skoda SuperB-nek? a bátyám ilyet akar venni csak attól fél hogy sokat fog fogyasztani. Nagyon megköszönném ha valaki segítene.
  • jaszy
    #1787
    Gyerekek egy isten a Gsi kabrió amit vettem márciusban. Bár az A4 komfortosabb :)
  • Csabesz6
    #1786
    Persze, ilyenre jó, ezt alátámasztom.
    De ettől függetlenül földön ülés rulez:D
  • pszihopata
    #1785
    pedig jó,az ivecóval lazán előzöm a kocsisort,a sok gyagyás meg mutogat hogy állat vagyok

    eszébe nem jut egyiknek sem hogy én látom hogy mi van a bukkanón túl:D
  • Pepsi Twist
    #1784
    arról nem is beszélve hogy elegánsabban és könnyebben lehet kiszállni :D
  • Sir Quno Jedi
    #1783
    Meg könnyebb ki-be szállni. Most hogy lumbágóm van ez különsöen számít... :(
  • Pepsi Twist
    #1782
    pedig németeknél elég jó a pályán mikor mindenki egymás seggébe van és 220-240el tötymörög elég jól belehet látni hogy előtted mi történik
  • Csabesz6
    #1781
    Utálok magasan ülni:D
  • Sir Quno Jedi
    #1780
    Most próbáltuk barátom vacsi új 5ajtós civic-jét, fullos term. Ez nagyon baba kis autó, még én is elférek benne anyósülésen és szépen muzsikál, aránylag magasan lehet benne ülni.
  • Lammer
    #1779
    nah skacok... vilagvalsag vanik... en meg kocsi nelkul megorultem mar lassan, ugyhogy vettem egy valsagautot... viszont! mivel olvastam, hogy a zeredetisegvizsga mobil resze( dejo iZS volt) megszunt es fix helyre kell bevinni... ezert a tokomnek van kedve atkocsikazni fel pestet pölö egy ilyenert... nem tudtok zugloban(Bp. XIV. ker) egy fix telephelyet, ahol le tudnam zavarni a tortenetet? (vegulis X. ker Orshoz eso resze sem lenne rossz, Orstol nem lakom messze!)

    kosziekh elore is! :)

    ps: turtam netet, de nem talaltam csak ujpesten meg angyalfoldon igy elso blikkre... altalaban mind mobil eredetiseget dobott ki zuglora(regi reklamok)...
  • RS
    #1778
    Rover? Áhh...
  • jaszy
    #1777
    Nem igazán....
  • milk4
    #1776
    Nagyon...nem.
  • Csabesz6
    #1775
    Brőááff
  • ktomi22
    #1774
    eeeeeeez milyen jóóóóóóóóóó
  • Lammer
    #1773
    ezek mekkora sleeperek turboval! :)

    HEHEHE! :)

    haha! 4wd+turbo+ugliness=true sleeper! :]
  • milk4
    #1772
    Eléggé ronda.AWD-sek közül leginkább a Subaru Legacy tetszik amire még pénzem is van.
  • neevous
    #1771
    Civic shuttle?
  • milk4
    #1770
    Upsz,FWD->RWD.Félre nyomtam.
  • milk4
    #1769
    Na,megváltam a piros 2es Golf-tól.


    És tervezem,hogy megveszem az igazi első autómat a golf árából(kb. 1400€).
    Esetleg valami tipp,ötlet?Lehet bármi.
    Kikötés:Max. 2.0L-es motor,AWD vagy FWD,1995-ös évjáratú max.
    Előny:Öregebb autó ami veteránnak vagy pre-veteránnak számít.
  • Pepsi Twist
    #1768
    Audi én is támogatom :D faternak volt A8 3.3TDi sztem nagyon kényelmes kis verda volt de aztán lecserélte... 4 évig nyúzta aztán 2006-ba vett 1 másik autót :)
  • jaszy
    #1767
    Gondoltam :)
  • Lammer
    #1766
    off:

    baszki! most nezem az alairasodat: "I'm so JDM, I plan on attacking pearl harbor again. "

    :DDDDDASDASD

    ez keeeesz, ezen mar percek ota fetrengek!44 :DDDDDDDDDddd

    szerk: AAAA megtalaltam, carstyling JDM Fanatix topic!!! AAAA ez keeesz, kurva jo mindegyik! :D

    on:
  • pszihopata
    #1765
    egyébként ez az a4-es belső faberakással miért alap szar?

  • ZsirosKenyer
    #1764
    Még a legszarabb környék is tele van azokkal az audikkal.
    kb 2 milla alatt vannak, így minden műmájer olyat vesz.

    Amúgy el tudom képzelni hogy vkinek tetszik ez a folkszvágen belső (lol), de azért ahhoz kétség nem fér, hogy a lancia igényesebb.
  • pszihopata
    #1763
    nem kevésbé szürke:D

    egyébként nem fikázom az audit,semmi bajom nincsen vele

    de a thesis belsejére azt mondani hogy egyenszürke az is erős szerintem azért dobtam ide példaként
  • Lammer
    #1762
    pedig le akartam csapni a magas labdat a #1756-ban... :D de nem akartam, hogy ne sertodj meg (mielott nekem esel, termeszetesen nem tomegcikk, de azert eleg sokat latni errefele is, meg masfele is... nem egy maserati ritkasag, peldanak okadek...) :P

    nem kell ahhoz fullos kornyeken lakni, itt pesten zugloban eleg sokat latok (nagy lajos kir. utja-fogarasi stb) ;)
  • jaszy
    #1761
    Nem kéne, mert az van! De ha a ti környéketeken egy 8 millás autó tömeg akkor jó helyen lakhatsz!
    Pszihó egy alap szart lehet hasonlítani egy fullossal.
    Ez is 2005 ös, nem kell az elsőt beollózni.
    Az enyém többé kevésbé ilyen belsős....
    Hajjaj!
  • pszihopata
    #1760

  • pszihopata
    #1759
    'Úristen,ennek a belseje mindenhol szürke?"

    -akkor itt egy 2005-ös audi belső-milyen is?

    http://kep.ivpicture.hu/323910.jpg

    és itt a thesis

    http://kep.ivpicture.hu/323911.jpg

    akkor beszéljük meg melyik a szürkébb!
  • milk4
    #1758
    Szerintem átalakított GTI bőr ülés elől(fekete-piros),hátul szürke-vöröses plüss és GTI konzol(fekete+piros).
  • ZsirosKenyer
    #1757
    de az a tömegaudi kéne mi?
  • jaszy
    #1756
    Én sem......
  • Csabesz6
    #1755
  • Csabesz6
    #1754
    Kettes Golfodnak milyen színű a belseje?