4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • Sir Quno Jedi
    #1833
    Ha már kisautó, akkor az újabb fajta Hoda Civic sem rossz. Nagyon pofás kívül-belül és még nekem is kényelmes utasként, pedig én benga vagyok.
  • dx
    #1832
    fiat 500 - jó kis autó, a legidősebb 2 éves ennek megfelelő az ára. 1.4 16v motorral szerintem teljesen jó.

    opel astra - gondolom H, viszonylag olcsó , 1.4-es motorral teljesen átlagos autó. 1.3 cdti motorral is lehet kapni ami teljesen jó hozzá, 1.7 dízeleket kerülni.ja és az essentia felszereltség szintén, minimum enjoy.

    fiat panda - jó áron van, népszerű és év autója volt. 1.1, 1.2 motorral lehet kapni, szerintem a nagyobb, 60 lóerőst érdemesebb választani,1.3 jtd motor is van,de a benzinessel is takarékos a ~860 kg-s autó.

    bmw 118 - ha benzines is jó akkor a 16i egész olcsón kapható, 18d jó motor 122le , ráncfelvarrás után 143le , minőségi,megbízható,dinamikus...

    ford fiesta - 1.3 benzin 70 le van ettől jobb is,a dízel szintén ilyen "erős" . én ezt nem ajánlom belül szürke,gagyi jellegtelen a többi olcsó kisautóhoz mérten is

    audi a2 - sima 1.4 75le benzines vagy ugyanekkora dízel,mindkettő ok a 990kg-os autóhoz, kívül nekem tetszik,bár biztos megosztja a véleményeket,belül szokásos rendezett audis belső,jó ergonómia stb.


    remélem valamennyit segítettem.
  • Kicsizoli
    #1831
    Nem tudhatom hogy álltok anyagilag..sorry...
  • Megtörhetetlen
    #1830
    mondjuk ezt még el is felejtettem írni de határozottan sokat számít az is, hogy a fenntartásában is kapsz-e segítséget, illetve fenn fogod-e tudni tartani és üzemeltetni??
  • Sir Quno Jedi
    #1829
    5 éves A2-es árából kapsz pl. egy 5-7 éves Honda Legend-et és nem lehet összehasonlítani a két autót biztonság és kényelem tekintetében. A fogyasztás nyilván a legend ellensége, de ha nem autózol orrba-szájba az sem sokat számít.

    De hasonló mód érdemes körülnézni az ilyen korú normálisabb méretű autóknál, pl. Toyota Camry, Ford Mondeo, Skoda Octavia, Chevrolet Epica, Daewoo Evanda, Chrysler 300M... ilyesmik.
  • winman
    #1828
    5évesre gondoltam mert az van olyan árban hogy nem kopasztom meg a szüleimet...:D
  • Kicsizoli
    #1827
    Szerintem okos választás lehet egy Astra vagy Fiesta ha költégeket nézzük mind szerviz(alkatrészárak), ár/érték arányban illetve üzemeltetés terén...

    Bár ne utolsó hogy neked is kell hogy tetszen..

    Korban mire gondoltál? 2-3 évest?
  • Megtörhetetlen
    #1826
    Egyébként pedig, az A2 az valóban nem rossz választás megbízható és "jól huz", a fiesta ha nem tuningolod, vagy nem úgy vetted akkor kevésbé karakteres talán :D
    Árban közel állnak egymáshoz az említett típusok, az meg hogy ki mennyiért adja, milyen felszereltséggel milyen állapotban, azt meg nagyon ki kell fogni, nézegesd, és majd ha konkrétabbat tudsz például a rászánt összeg utánna könnyebb lesz ;)
  • Megtörhetetlen
    #1825
    Én mondjuk elfogultan a fiesta felé, ez kiderült, a másik topikban is :)
  • Csabesz6
    #1824
    Nem szóltam
  • winman
    #1823
    de miért A2-es én nem ismerem annyira , jó annyit mondd hogy Audi , de valami indok hogy miért mivel tud többet ? a többi autóról mit lehet tudni ?
  • Csabesz6
    #1822
    A2
  • winman
    #1821
    Sziasztok , édesapám egy autót akar nekem venni diplomaosztómra és szerintetek melyik autót kérjem töle??? Fiat 500 , Opel Astra , Fiat Panda , BMW 118 , Ford Fiesta , Audi A2 , ha valaki válaszol nekem akkor melyik autó és miért , miben jobb a többitől???
  • sjani1995
    #1820
    remélem bömös lett
  • Magnumrolcsi
    #1819
    Csak gáz van benne, 15L gáz/100km, tankot kiszedték belőle.
  • Pepsi Twist
    #1818
    benzin temető még így gázzal is
  • Magnumrolcsi
    #1817
    Szerintetek ez? Ford Aerostar
  • Kicsizoli
    #1816
    Egy Mercedes W108/W109 et.....
  • vbn
    #1815
    *fánkos orbit reklámba
  • vbn
    #1814
    Amúgy nemtudjátok hogy a fánkos orbit milyen kocsit vezet a srác?reklámba
  • vbn
    #1813
    késő
  • sjani1995
    #1812
    S6
  • Pepsi Twist
    #1811
    Sztem a BMW de csak azé mert itthon is ilyen van XD
  • vbn
    #1810
    sziasztok
    ezt vagy ezt ajánljátok?
  • pszihopata
    #1809
    szerintem amúgy te félreértetted a hsz-ét,mert az összel ő pont ilyenekre vadászott csak vett egy omegát azóta
  • pszihopata
    #1808
    én itt utáltam meg:D
  • Willi Betz
    #1807
    Azt inkább messziről elkerülöm:D
  • fifi
    #1806
    egy fasza kis csikeketrec rácsos civic mennyivel faszább is...
  • milk4
    #1805
    Még egy év és mehet rá a veterán rendszámtábla+nagyon olcsó kötelező biztosítás:P
  • Pepsi Twist
    #1804
    not bad
  • Willi Betz
    #1803
    Ez bizony az. Most elmegyek és beledőlük egy késbe:D
  • pszihopata
    #1802
    ez egész pofás

    w 123 2.0D
  • Freeda Krueger
    #1801
    Üdv4
    Chevroletekról mik az általános vélemények?Van valamelyeteknek tapasztalata a típussal?
    Kerülendő,vagy átlagos,ajánlott?
    Köszönöm előre is...
  • skate00
    #1800
    Egy jó autó, de sajna már nem nagyon találni.(ritkaság)
    Subaru Leone


    az 18 turbo 140 LE
    Brutális hangja van (boxer motor)
    és jól is néz ki.
  • Sir Quno Jedi
    #1799
    Na, ha a 260 lóerősre gondolsz, az igen. Jó is az!
  • pszihopata
    #1798
    benyal 15-öt az óccsó benzinből + luxusadó = defasza

    /aki használni is akarja nem csak pózolni benne az olyat nem vesz/
  • Sir Quno Jedi
    #1797
    Én SUperB-ből a v6-os benyás nagyvasakat szeretem, mikor volt az első moi bemutatón, kint voltunk barátomal, mert őt meghívták a cége miatt, engem meg magávl vitt, mint fontos "munkatársát".
  • pszihopata
    #1796
    ja és híresen összeverős motorok,mert kissé alultervezték a vezérlését
  • pszihopata
    #1795
    na azért ha erősen kormol az lehet porlasztófej-gond ami itt 100 ezrek,vagy levegőhiány a rossz turbó miatt szintén drága mulatság

    de egy v6 tdi-n egy sima generátorjavítás is vagyonokba kerül,úgyhogy én nem a fogyasztás miatt aggódnék

    normál évi kilóméterfutással számolva /itt 40-50 ezer/ egy 2003-as tdi superb már bőven rizikós lehet
  • fifi
    #1794
    mármint füstöléssel kapcsolatban.