27
RTL KLUB , szeda 21:20
  • [HUN]FaTaL
    #27
    A harmadik évad végéig nem. És már nem is fognak mert a fox lelőtte a sorozatot.
  • elitehun
    #26
    Hétfőtől újra van az rtl-en
  • janihunk
    #25
    Sziasztok látom jó régen írtak ide. Nem tudja valaki hogy esetleg mikor kerül újra képernyőre a sorozat? Vagy hogy miért szakadt meg a . évad aszem a 10.résznél?
  • Samspye
    #24
    Hali!

    Szerintetek a későbbiekben Cal és Gillian összejönnek majd? Vagy ez kétséges mert bejött a képbe Cal volt neje?
  • Pio
    #23
    Ryan Star - Brand new day

  • Suffering
    #22
    hogy hivják azt a zeneszámot ami a főcimzenéjében megy?
  • cherubim06
    #21
    Ja, a "működik" szót nem a sorozat sikerére értettem (ez pl. engem totál hidegen hagy), csak az aktuálpolitikai bevágásokra és abban az értelemben csupán, hogy engem elszórakoztat, ha nem is olyan nagyon végül is. Közepes, nézhető, nyári unaloműző annak, aki most kezd bele.
  • stp4trick
    #20
    Tim Roth karaktere elég erősen hajaz House-ra, ez volt az első benyomásom.
    A második meg, hogy elég ellenszenves, majdhogynem rusnya emberek az epizód szereplők, mondjuk Roth sem az a kölyökgólya már.
  • Pio
    #19
    Az, hogy szépen működik azért némileg túlzás, hisz az első 3 rész 12-13 millió közötti nézővel futott az évad vége felé pedig voltak 8 millió alatti számok is. Mindenesetre egy második évadra eleget produkált.
    A mentalista 15 millió környékén kezdett és 17 fölött zárta az első évadot, tehát az előbbi 35-40%os fogyást, utóbbi pedig 10-15%os növekedést produkált.
    Ráadásul a Lie to me 13 részes volt és többé-kevésbé folyamatosan esett a nézettsége, szóval ha az is 23 részes lett volna, mint a mentalista akkor ki tudja hol kötöttek volna ki vele.
    De persze ezek csak számok, a lényeg az, hogy tetsszen az, amit néz az ember, tök mindegy, hogy az rajta kívül 5 vagy 5millió embernek tetszik még.

    Némi OFF
    Ezaz, aktuálpolitikát a sorozatokba, eddig nem tudtam mi hiányzik, remélem rendszert csinálnak belőle és a Rózsa bisztrót is felosztják jobbos meg balos részlegre. Bár már nem nézem egy ideje a békát, lehet, hogy már így van... Végül is ha már mindenki mindenkivel összefeküdt akkor ki kell találni valami újat és ezzel egész jól el lehetne húzni, mert minden szereplő végigmehet 3-4 párton, egy 5-6ezer részre ellennének ezzel... :)
  • cherubim06
    #18
    Megjegyezném, hogy a sorozat zenei aláfestései azért elég találóan van összeválogatva, ellentétben pl a mentalistával, ahol a zene szar.
    További érv a lie to me mellett, hogy aktuálpolitikai hivatkozásokkal is él, ami lehet, hogy szájbarágós meg erőltetett, de attól még működik szépen(pl Obama középső ujja McCain-nek az epic!)
  • Calver
    #17
    pár rész utána halálos unalomba fullad, 10. rész után mondtam h na kössz ebből ennyi elég is volt. pedig Tim Roth-ot bírom, de ez egyszerűen... szép lassan átmegy egy elképesztően unalmas és érdektelen drámába.
  • MerlinW
    #16
    Első évadot végignéztem, lesznek érdekes epizódok, de lesz jó pár dögunalom rész is. Darára nem alkalmas, heti nézésre elmegy.
    Természetesen szubjektív.
  • ldavid
    #15
    2. ahhoz aktívabb moderátorok kellenének

    amúgy szerintem nem nagy szám
  • passatgt
    #14
    nagyon nem, nem is psych, tök más
  • Dean Winchester
    #13
    Ha a reklám miatt nyitottam volna akkor szted tudtam volna véleményt is mondani a legelső részről? a válasz: nem!
    illetve egy reklám miatt nem nyitok egy topicot bárminek is!Valószínű azért mertem megnyitni mert én nézni fogom az elkövetkezendő részeket is!
  • Dean Winchester
    #12
    1.kerestem
    2. ha volna valami íratlan szabály akkor nem lenne mentalista CBS és mentalista RTL es topic
    de még1szer én kerestem de nem találtam :S most megnéztem,nem görgettem le teljesen a találatok listájánál.Sorry!
  • akyyy
    #11
    Jah, de ha a meglévőbe kevés hozzászólás van, bőven elég két csatornásnak egy topik (még a fringének is / rejtélynek is pedig azért az nagyobb sori, mégis bőven elfér egymás mellet a két adó, bár ez köszönhető annak is hogy viszonylag hamar elkezdték itthon is adni)
  • ProGabe #10
    vanámmánekije topikja
    tudom, ez retek klubos, de erről is van valami íratlan szabály, hogy másodikat ilyen célból csak sajátba, nem?
  • Pio
    #9
    A Mentalista volt számomra az év legnagyobb durranása, ez szerintem nagyon messze van tőle minőségben a pilot alapján, 1-2 részt még megnézek, de ha marad továbbra is ez, hogy mindent levágnak 2 másodpercnyi beszélgetés alapján aztán fél percen át rágják a szánkba, hogy az illetőnek fél fokot hűlt a keze ezért menekülni akar nekem nem lesz nézős annak ellenére se, hogy amúgy nyári uborkaszezon van sorozatok terén, mert engem ez eléggé idegesített. Ha ez változni fog az elkövetkező 1-2 részben és csak azért adták ezt ilyen töményen az első részben, hogy lássuk, mire megy ki a sorozat, akkor maradok... Ez az epizód viszont kis túlzással arról szólt, hogy 2percenként valakivel dumálnak pár másodpercet aztán egy percig magyarázzák egymásnak, hogy mindenre rájöttek az illető viselkedéséből aztán ez ismétlődött a The Endig. :)
    Pedig a legelső jelenet alapján még arra is gondoltam, hogy valami The Shield szintű büntetés előtt állunk, de sajna nem úgy lett... :(
  • akyyy
    #8
    Nem jön be az olyan sori amibe 1 rész egy ügy van, ezek fúúúj. elég belőel azok amiket nézek, veronica mars meg numbers:D
  • 5m0k3sh0w
    #7
    már vártam a topikot. csak nem most láttad a reklámot?
  • Narxis
    #6
    vagy inkább PSYCH
  • Narxis
    #5
    jaj de jó, még egy mentalista
  • davidka003
    #4
    Én is csak az első részt láttam szinkronosan és nagyon jó.
    10/10.
    Tuti nézem majd a többi részt is.
  • Dean Winchester
    #3
    Nos az első részt megnéztem és 8/10et simán megér!
    Az 5.percig azt hittem,hogy mentalista koppintás ez a sorozat de rájöttem és ti is rájöttök ,hogy nem az!
    Egész jó kis sorozat zseniális szereplőkkel,Tom Roth nagyon jól alakítja a karakterét!
  • Dean Winchester
    #2

    Hazudj, ha tudsz!
    (Lie to Me)
    (amerikai krimisorozat,2009)


    szereplő(k):

    Tim Roth (Dr. Cal Lightman)
    Kelli Williams (Dr. Gillian Foster)
    Brendan Hines (Eli Loker)
    Hayley McFarland (Emily Lightman)
    Monica Raymund (Ria Torres)

    A film ismertetése:
    Dr. Cal Lightman (Tim Roth) zavarba ejtően jól olvas az emberek arcából, gesztusaiból és reakcióiból. Egy zseni, aki olyan apró rezdüléseket is észrevesz, amit a gépek sem jeleznek. Dr. Cal Lightman előtt nem érdemes hazudni. Ezt a képességét hol is kamatoztathatná jobban, mint a rendőrségen, bűnügyek felderítésében. Calnak csak két hibája van: három kollégája semmit sem tud előtte titokban tartani, és nehéz a modorát elviselni.

    I. évad

    Episode 1: Pilot - Beavatás
    Episode 2: Moral Waiver - Kéz kezet mos
    Episode 3: A Perfect Score - A gyanú árnyéka
    Episode 4: Love Always - Szerelem mindhalálig
    Episode 5: Unchained -
    Episode 6: Do No Harm -
    Episode 7: The Best Policy -
    Episode 8: Depraved Heart -
    Episode 9: Life Is Priceless -
    Episode 10: The Better Half -
    Episode 11: Undercover -
    Episode 12: Blinded -
    Episode 13: Sacrifice -

    forrás.: port,imdb
  • Dean Winchester
    #1

    Hazudj, ha tudsz!
    (Lie to Me)
    (am. krimisor., 2. rész, 2009)


    szereplő(k):

    Tim Roth (Dr. Cal Lightman)
    Kelli Williams (Dr. Gillian Foster)
    Brendan Hines (Eli Loker)
    Hayley McFarland (Emily Lightman)
    Monica Raymund (Ria Torres)

    A film ismertetése:
    Dr. Cal Lightman (Tim Roth) zavarba ejtően jól olvas az emberek arcából, gesztusaiból és reakcióiból. Egy zseni, aki olyan apró rezdüléseket is észrevesz, amit a gépek sem jeleznek. Dr. Cal Lightman előtt nem érdemes hazudni. Ezt a képességét hol is kamatoztathatná jobban, mint a rendőrségen, bűnügyek felderítésében. Calnak csak két hibája van: három kollégája semmit sem tud előtte titokban tartani, és nehéz a modorát elviselni.


    I. évad - 13 rész

    Episode 1: Pilot - Beavatás
    Episode 2: Moral Waiver - Kéz kezet mos
    Episode 3: A Perfect Score - A gyanú árnyéka
    Episode 4: Love Always - Szerelem mindhalálig
    Episode 5: Unchained -
    Episode 6: Do No Harm -
    Episode 7: The Best Policy -
    Episode 8: Depraved Heart -
    Episode 9: Life Is Priceless -
    Episode 10: The Better Half -
    Episode 11: Undercover -
    Episode 12: Blinded -
    Episode 13: Sacrifice -

    forrás.: port,imdb