49
  • who am I 7
    #49
    Most miért mondod?El kell fogadni, h vannak "kisebb igényűek" is köztünk...Ugyanúgy, h van aki még mindig trabanttal jár.Nincs ezzel probléma.
  • who am I 7
    #48
    Nem rossz de a széthúzható "thumbnail"-es fülek jobban bejönnek az új operába, egy jó kis szkinnel.Ebbe amúgy mi az új?Egy tucat....semmi fantázia.
  • garferi
    #47
    Az átlátszóság a videokártyát terheli, nem a processzort :)
  • djw
    #46
    én meg leszarom hogy néz ki, csak gyors legyen és minél nagyobb területen lássam a weboldalat, a hasznos tartalmat... átlászóság meg szerintem egy baromság, amivel megint lehet a procit terhelni
  • chuky123
    #45
    Na akkor a céges gépre is feldobom mert az tetü lassu.
    Visszont tetszik a "rejtett böngészés" amivel nem jegyez meg semmit ás a historyban sincs semmi nem kell külön törölgetni.
  • garferi
    #44
    @mate555: "NOT FINAL! THEY ARE ONLY FOR BRAINSTORMING/EXPLORATION!"
    Azaz nem végleges, csak ötlebörze.

    @chuky123: Firefox 3-hoz képest a 3.5.1 több mint 2x gyorsabb, van benne egy pár új funkció. Szerintem nagyon szuperül sikerült kiadás. A sebessége a hrome-hoz képes szabad suemmel szinte ugyanott van. A számbeli adatok ha érdekelnek akkor leteszteled.
  • chuky123
    #43
    Mennyire gyors? Gyorsabb mint a crome. Mert 3-as lassu.
  • balee66
    #42
    Tényleg színvilágban az Opera új skinjére emlékeztet :D
  • mate555
    #41
    Eltűnt a házikó
  • szarvasdinnye
    #40
    Ue. Sima matt kek hatter, alap win98 style. Halisten luna nincs is ebben az oprendszerben, dehat ki akar csicsat egy serveren?

    Ha hatekonyabban/jobban hasznalhato, engem biztos nem fog zavarni ez az uj skin.
  • [HUN]FaTaL
    #39
    "és nem is irritáló, mint pl a vista vagy az xp volt.. "

    Láttál te már Vistát vagy zsigerből fikázol?:D

    Csak azért kérdezem mert ugyanaz mint a Win7 (kinézetre).
  • Molnibalage
    #38
    Ja, és Vista és Win7-et addig húzom halasztom, ameddig csak lehet. Olyan programokat használok amiket kínszenvedés alattuk tolni.
  • Molnibalage
    #37
    Formailag vannak autók amik tetszenek régről.

    Ha megnézed az autók nagy része mam az áramlástani optimalizálás miatt borzasztóra egykaptafa. Az alapforma ugyanaz és azt cifrázzák. Ha csak árnyképeket mutatnál nekem és egyiket sem ismerném fel, mert annyira nem érdekelnek az autók és annyira hasonlóak.

    A mai atók nagy része szerintem randa. Képtelenek az én ízlésemnek megfelő arányt elalálni az autó magassága, az oldalablak és az ajók arányai között. Vagy csak az én ízlésem furcsa.
  • garferi
    #36
    @B0nFire: Láthatod is: http://www.youtube.com/watch?v=k5Zbc-Rg6e8
  • B0nFire
    #35
    Nekem pl tetszik. Csak azt nem értem, ha már annyit dolgoztak rajta, miért nem lehetett a designt is átszabni a 3.5 verzióra? Mert szép és jó, hogy sok újítás van benne, meg el is hiszem, csak éppen nem látom, mert nem vagyok programozó. Nekem tényleg csak annyi jött le az új FF-ból, hogy a tabok mellett megjelent egy + gomb, amit nem is használok, mert meg vagyok szokva a Ctrl+T-vel. Ha a skikezést is beletették volna, akkor lehetett volna mutogatni a parasztoknak, hogy "Nézzétek csak, mennyi új fícsör!" - és láthattuk volna is.
  • Szefmester
    #34
    én is ezt a módosított win98at használom még.. persze amint kijön a végleges win7 akkor váltok a csicsára :) a gépem elbírja, és ahogy nézegettem a páromnál nem is csúf, és nem is irritáló, mint pl a vista vagy az xp volt..
  • DjDano
    #33
    Én sokáig a Noia Extreme skint használtam, de a 3-as Firefoxban már jobban tetszett az alap skin :)


    Molnibalage: AZ XP és a Vista/Win7 egyáltalán nem csicsás, csak mindegyik az adott kor követelményének megfelelő letisztult külsővel rendelkezik... Mi lenne ha a mai modern autók a hetvenes/nyolcvanas évek karosszériájával jönnének ki? Sugárba hánynánk :)) Tehát a Win98 10 éve megfelelő volt, ma pedig randa ;)
  • garferi
    #32
    @Kain: "A Firefox nagyon csúnya, még mindig ugyanúgy néz ki, mint öt éve."
    Nagyon sokat használhattad ha ez a véleményed. A mostani verzió nagyon is szépen néz ki, de ha nem tetszik akkor 10 másodperc ráhúzni egy új bőrt. Van bőven választék.

    [URL=http://news.cnet.com/8301-17939_109-10273456-2.html]Ch-ch-ch-changes: A visual history of Firefox[/URL
  • birdo #31
  • Tsol
    #30
    Basszátok meg! Most miattatok bassza a szememet az XP-tálca.
  • zedow
    #29
    Én is a klasszikus téma híve vagyok, de fél éve találtam egy egész jó hivatalos XP témát http://www.google.hu/search?q=Zune+XP+Desktop+Theme, ezzel a témával minden program jól néz ki :)
  • msstz
    #28
    totál az új operára hasonlít színvilágban, stílusban szvsz
  • tgabort
    #27
    Szerintem nagyon jól néz ki... Firefox 4ever!!!
  • Sanyix
    #26
    az ja. vistáé már jobb, nem kicsit.

    Bár az xp-ét is lehet bírni, úgy 2 napig...
  • Tetsuo
    #25
    a szep, az nem teljesen szubjektiv.. reszben igen, de nem teljesen. ;)

    Nameg, ott van meg a minoseg.. az pedig leginkabb objektiv merce..
  • gergely1991
    #24
    Aki a klasszikus win98-as skin használja az többféleképpen is modosithatja mert a klasszikusnál több lehetőség van mint a modernben változatnál.
    Tulajdonságok>megjelenés fül>klasszikus kiválasztása(ez esetben),majd speciális gomb...
  • Julius Caesar
    #23
    Szerintem a szép, szubjektív. Ha valakinek tetszik a szürke áradat, miért ne?
  • Julius Caesar
    #22
    Felmenőm is 98-as skinnel tolja XP-t. Hasonló indokok miatt: utálja ha valami csicsás és belezavarodik az LSD parádéba. Én meg igénytelen és lusta vagyok, nekem mindig stock a skinek, asztal háttér meg sima fekete. (bá egy időben volt a mező egy csillagkapuval).

  • kuci06
    #21
    Tehát egy böngésző legfontosabb tulajdonsága számodra az, hogy szép-e, vagy nem?
    Grat
  • Molnibalage
    #20
    Nem, nem arra gondoltam. Az alap XP skintől is elfog a hányinger valamiért.
  • Ferrer
    #19
    Fúj, ez eléggé hányadék Chrome sztájl lett.
  • Tetsuo
    #18
    Nem muszaj azt a "hupilila" hatteret hasznalnod, mint a cikkben, berakhatsz moge 1 1szeru kepet is.
    Szerintem Te azt hiszed, h olyan szines a FF oldala, de nem.. azt Te dontod el. :)

    Ha megnezed az uj design elegge letisztult (tenyleg) es megis gyorsan hsznalhato lesz, nem mondom h ez a legjobb, meghogy tokeletes, de egy 5-10 eves design-nal jobb szvsz.
    Persze attol meg hasznalhatod a regit, csak az olyan luddista hozzaallas szerintem. :)

    Ne vedd bszgtasnak..
  • sh0x
    #17
    igy van, chrome ftw!
  • zsottya
    #16
    Szerintem meg jó ha ennyire átlátszik az ablak. Ha egy igényes, szép és nem kismillió színű hátteret használ az ember, akkor nincs semmi gond. Én win7ben is feltoltam az átlátszóság szintjét nullára és szerintem tökéletes :) De ez tényleg ízlés dolga, nem mindenki egyforma. Régen én is win98-as stílussal toltam az xp-t. Bár ennek 2 oka volt:
    1. fos volt a gépem.
    2. irritáltak az alap témák és nem szeretek azzal foglalkozni egy oprendszerben, hogy kismillió módosítással szép wint teremtsek. A win7ben minden megvan hozzá :)
  • barii
    #15
    jajó, elkéstem vele:D
  • barii
    #14
    http://www.hogyan.org/firefox-es-az-aero-glass
  • torcipepe
    #13
    de a szürke xp felület jól néz ki.

    ez az új ff skin nekem se jön be, már az ie7-ben is kiakasztott az, hogy a teljes menüsort áttették egy gombba a jobboldalon.
    a jobboldali mező nálam a kiegészítők gombjainak van fenntartva.
    arról már ne is beszéljünk, hogy az rss csatornákat a könyvjelzők eszköztárba teszem. ebben pedig gyárilag be sincs kapcsolva, tehát ha bekapcsolom elrontom a gyári koncepciót.
  • passatgt
    #12
    milyen sokszínű?
    xp-sen konkrétan van 3 féle színárnyalat, abból 3 szürke...
  • Molnibalage
    #11
    Ez nekem szól? Ennyire zavar téged, hogy a hupilila sokszínű felület nekem csak nagy kavalkád és nem látom át? Nem én vagyok az egyetlen az ismertségi körömban aki a win98 felszínt használja...
  • Chris05
    #10
    2009-ben miért nem a windows 3.1 skin-jét használod? Annál letisztultabb felület nincs. Gratulálok, a szürke gombok és dialógusablakok sűrűjéhez. Szerintem ma már elvárható, hogy a felület, amit nap mint nap bámulunk legyen egyszerre gyors és szép is.