107
4Story-Free MMORPG
  • patfabi
    #107
    Sziasztok látom rég volt itt poszt, nos ezt megtörném. Ugye látom 2011-ben volt utoljára komment és azóta elég más lett a játék, lehet ti is észre vehettétek, viszont ez a szerver amit mutatok nektek egy Oldschool szerver, amin egyre többen játszanak, magyarok is jövögetnek ide, gyertek próbáljátok ki ti is! :)

  • Noodlee
    #106
    Jár még ide valaki?
    Millió kérdésem lenne a játékkal kapcsolatban.
  • ChaosTeam
    #105
    IGen kedves postoló, mintha ugyan ezt írtam volna be előtted én is, csak nem a saját kis oldalam reklámozva, hanem konkrétan a játék oldalának linkjét megadva...
  • Ultimatex
    #104
    Gates of Andaron
  • Ultimatex
    #103
    A 4story elindult magyarul Gates of Andaron néven:
    http://virtualisnevelde.xefande.com/gates-of-andaron_4story-magyarul.php
  • ChaosTeam
    #102
    Elindult a 4story nevű játék magyarított verziója, aminek a neve Gates Of Andaron lett.

    Az oldal címe: www.gatesofandaron.hu
  • AxxE
    #101
    Köszi szépen! Folyamatosan bővítjük az oldalt újabb leírásokkal.
    Remélem hamarosan mégtöbben leszünk magyarok a játékban! :D
  • JaSoN HuNTeR #100
    Nagyon jó. Grat hozzá.
  • AxxE
    #99
    Magyar leírás, fórum, segítség: 4Story Magyarul
    Gyertek ti is játszani, már sokan vagyunk Magyarok!
  • Ultimatex
    #98
    itt egy összeszedettebb leírás magyarul: <a herf=="http://virtualisnevelde.xefande.com/4Story.php>4Story</a>

    játék storyja, karakterek, fajok, népek, rendszer követelmények
  • AxxE
    #97
    Sziasztok!
    Készül a Magyar 4story oldal. Leírások, segítség, fórum, Klánok (Guild).
    Gyertek ti is!

    4Story Magyaroknak

    Jó játékot!
  • Inso
    #96
    igen, nem kedvelik egymást:P
  • Monoton
    #95
    Na rájöttem, az Xfire zavar be neki :S
  • Monoton
    #94
    de jó most már ujrainditas utan se indul el
  • Monoton
    #93
    Win reinstall utan feltettem a jatekot, es mikor elinditom allandoan azt irja ki hack progit talalt inditsam ujra a gepet. Utana elindul szepen. Valaki, hogy ez miert lehet?
  • Monoton
    #92
    Monoton
  • Inso
    #91
    :)

    mi a karid neve?
  • Monoton
    #90
    Hehe, Eu seron pont fordítva van :P
  • Inso
    #89
    jah ok:)

    defugel, a craxok túl sokan vannak, szal defugelben mindig elkél a segítség:))
  • Monoton
    #88
    Úgy értem Craxion v Defugel?
  • Inso
    #87
    Hali!

    tegnap nekem is laggolt, de nem jellemző.
    Globalon Endedroson vagyunk, ott csak az az egy van, ha erre vagy kíváncsi. délutántól leszek majd online, whisperben megtalálsz ( /whisper Insomnio ), vagy ha Magnaksiaban látsz Hunters guild-tagot kérdezz rá online vagyok e. amúgy ha van igény rá van pár screenshotom harcokról, hátha kedvet csinál:) délután megpróbálom belinkelni:)
    üdv
  • Monoton
    #86
    Globalon melyik oldalon vagytok? Egyébként voltam fennt tegnap de nagyon laggolt sajnos.
  • Inso
    #85
    Hali!

    jaja a priest nagyon jó kari, nekem is van egy kicsi (kb lvl 14) az archerem mellett. A warrior jó kari, a legtöbb küldetést egyedül is tudja csinálni, de mivel nincs AOE-ja nagyon lassan halad. Az assasineknek van AOE skilljuk de nem vmi pusztitó:)
    a max lvl jelenleg 68 a globalon, szerverenként változik, a koreain már láttam 80as szintűt is.
    Ha átjössz a globalra keress meg, ha nem is az elejétől de kb lvl 26tól tudunk segiteni.
    üdv
  • Monoton
    #84
    Talent planner Itt meg tudod nézni a skilleket, ill kiszámolni mire tegyél pontokat.
  • Monoton
    #83
    Igen Assasin tud láthatatlan lenni. Warriort nem próbáltam még.
  • JaSoN HuNTeR #82
    Assasin vagy a Warrior a jó Class? Assasin tud láthatatlan lenni ?=D
  • JaSoN HuNTeR #81
    még sehol =D
  • Monoton
    #80
    Passz, am te hol jatszol?
  • JaSoN HuNTeR #79
    Mennyi a maximális szint a játékba?
  • Monoton
    #78
    Egyébként sztem én is átmegyek globalra amíg nem lesz magyar guild Eu szeron :)
  • Monoton
    #77
    Ja olvastam már. Hát igen nem könnyű kari, lehet hagyom is, és inkább viszem tovább a Priestet :P
  • Inso
    #76
    Hali!

    nem megy a válasz erre funkció:P
    Hmmm, az assasinok, azaz nightwalkerek kemények, de hosszú az út odáig:)
    igazából nem ismere, a skilljeiket en lvl 5nél feladtam, de itt:

    http://global.4story.com/freegameforum/forum_topics.asp?FID=6&SID=2273af6e8e553fc5f6516afa86cd257a

    hasznos tanácsok vannak.
    üdv és jó játékot
  • Monoton
    #75
    Sztetek ez így milyen? Még nem volt NW-em.

    Ja egyébként ez 66/66, és eredetileg a Silent Hit 1/6. Csak akárhányszor ráfrissítek mindig ugrik egy szintet :D
  • Inso
    #74
    Üdv!

    hogy lesz magyarul is?:S mondjuk legalabb a 10evesek nem a globalra jonnek szetspamalni a csetet:) Nem értem miért kell ennyi szerver, szerintem a eus tökéletesen lefedi europát, az meg hogy magyarul van...

    csa
  • Tiribinha
    #73
    Inkább a 2, magyar nyelven az angol EU szerver lesz. Tudniillik az angolt meg a németről fordították.
  • Monoton
    #72
    Ja azt gondoltam hogy lesz magyar is belőle, mert már rengeteg nyelvre fordították.

    De egyébként ez azt jelenti, hogy magyar sero is lesz? Vagy magyar verzióval az angol Eu severre is felmehetek?
  • Nearco
    #71
    Sziasztok, én csak a CB-n játszottam vele, nem rossz, de mással játszok, viszont.... Már fordítják magyar nyelvre is a játékot.
    Bár az mindent elárul, hogy a GameForge fogja üzemeltetni, tehát garantált a bukás, mert azok hihetetlen amatőrök, de akkor is magyar nyelven is lesz ez a játék. Hogy mikor nem tudom nem is nézek fel ide szerintem többet, de ez 100%, hogy magyar nyelven is megfog jelenni. Kb úgy fog kinézni és járni mint a metin2.
  • Monoton
    #70
    Csináltam egy karit Valorian oldalon is, hátha ott több magyar játszik.
  • Tiribinha
    #69
    Gyűjtögess még szorgalmasan! xD
  • Monoton
    #68
    Megvan a probléma, jelenleg nem lehet gyártani csak potit :S