73
Taikodom - Brazil Űr-MMOG
  • tomonor
    #73
    Mondjuk az utolsó patchben kicsit szétcseszték a gazdaságot a War Thunderben.
  • rudii
    #72
    Inkabb mint War Thunder az urben! Egy dolgot ne felejtsunk el a Star Conflictot es a War Thundert is a Gaijin Entertainment csinalja mig a Worlfd of Tanksot a Wargaming. Es hat WG-t hat siman veri nezd csak WOWP vs WT. Bocsi, hogy igy belejavitok, de amit a WG csinal mar az szanalmas. :D
  • baly94
    #71
    Star Conflict = World of Tanks az űrben.
  • tomonor
    #70
    Valszeg nem volt elég jó a bevétel. A mostani Taikodom sokkal profit-centrikusabb, ugyanis kompetitív.

    A Star Conflictot majd lecsekkolom később, a screenshotokból ítélve ígéretesnek tűnik. Ám sajna nem a grafika teszi a játékot.
  • baly94
    #69
    Ja, nem tudom miért nem hagyták akkor a régit. Még a grafika is jobb volt. Star-Conflict-ról hallottál már egyébként?
  • tomonor
    #68
    Szerintem hagyd. Én személy szerint többet vártam ettől a játéktól.

    A régi Taikodom szelleme nagyon hiányzik az egészből, így a "Living Universe" tulajdonképpen nem jelent semmit. Legalábbis a régebbi Taikodomra sokkal jobban el lehet mondani ezt.
  • baly94
    #67
    Azért remélem ez hamarosan változik.
  • tomonor
    #66
    Egy osztályhoz csak egy hajó tartozik. Lehet másfajta hajót venni, de csak pénzért.
  • baly94
    #65
    Mennyi cucca van már a storage-ban? O.o Én mindent eladok D:
  • baly94
    #64
    Én is benne vagyok a tesztben (ha ugyan még mindig béta már nem tudom), és egyet biztosan mondhatok: több hajó kell, nem elég változatos. Lvl 11 vagyok és már annak a nyamvadt Chelonia-nak a negyedik változatát vettem meg, és ha még lvl 40-en is ez lesz én nem tudom mit csinálok D: Egyébként egész jól néz ki a játék, bár szerintem a régiben voltak szebb tájak is. Amit hiányolok az a "cruise speed", amiket tulajdonképpen leváltottak ezek a turbó csatornák, amiknek túl sok értelme nincs. A skill rendszer amúgy szerintem elég jó, semmi bonyolult, teljesen érthető. A crafolás item upgrade meg ezek mondjuk nekem nem tiszták, de egyik játékban sem azok nekem. (talán csak el kéne olvasnom az instrukciókat, na mindegy)
  • tomonor
    #63
    Jelenleg ilyen:
  • tomonor
    #62
    Elindult a Taikodom - Living Universe International Beta.

    Feliratkozni itt lehet.


    Dióhéjban: egy teljesen új játék. Eddig élvezem, habár a régi nagy hajókról vezetéséről le kell mondanunk.
  • baly94
    #61
    Mármint portugálul bocs xD
  • baly94
    #60
    Jah, a brazilra regeltem is, closed betaban bent voltam, de minthogy az egész brazil, nem értettem a küldetéseket, így nem tudtam fejlődni xD
  • tomonor
    #59
    az a helyzet, hogy brazilban már folyik az open beta, valóban átszervezték az egész játékot, de itt még várni kell. Elég lassú, ám ez van ez kell szeretni.
  • baly94
    #58
    Ebből nem lesz már semmi ha jólsejtem.. :D
  • tomonor
    #57
    hallottam, de személyszerint nem vagyok nagy BSG fan.
  • baly94
    #56
    Egyébként van beta kulcsom a brazil verzióhoz, de nem is tudom miért, hagytam a francba, legalábbis egyelőre. Lehet felteszem megint, bár ha jól tudom a brazil és az amcsi verziót külön-külön fejlesztik, és nem feltétlenül ugyanaz.
  • baly94
    #55
    Jah, alig találkoztam angolokkal, vagy olyanokkal, akik tudnak angolul... Az új verzióban meg majd jó lenne összefutni :D A hajó dologhoz meg annyit, hogy én jobb szeretem az olyan nagy hajókat amiben százával vagy ezrével nyüzsögnek az emberek :D Nem tudom miért, mert egyébként ki nem állhatom a tömeget, de akkor is.
    A battlestar galactica online-ról hallottál már? Éppen most indult az open beta, de én a closed betaban is benne voltam. Nagyon jól néz ki, ahhoz képest, hogy böngészős, a Taikdoomra várva, szerintem jó szórakozás + BSG fan vagyok, és azért is jtszok vele :D
  • tomonor
    #54
    Annó, mikor még játszottam a brazil szerveren elég pénzt gyűjtöttem össze egy guild létrehozásához, csak épp az emberek nem voltak meg. Meg a guild creation feature is hiányzott akkor éppen. Amúgy a guild neve "Freedom Frontiers" lett volna, és a lényege az lett volna, hogy biztosítsa Earth és Titán között a biztonságos kereskedelmi útvonalat némi fejpénzért cserébe. Ha a 9/10-e az embereknek nem brazil lett volna, simán működött volna a dolog.

    Na majd az új verzióba meglátjuk. Ha nem lesz 34 000 ms pingem megint, akkor lehet hogy komolyan beleszállok a játékba újra.
  • tomonor
    #53
    elnézve ezt a képet:


    (bocsi a videóért, a magát a képet már nem találom)

    Szal látva az ember méretét hozzá képest úgy gondolom, hogy még a legkisebb Remorákba is belefér egy jó 40 fős csapat. De ha azt nézzük, a star trek-be a 8472-es fajnak is gigantikus bio-csillaghajói voltak, és egyetlen pilóta kellett az irányításukhoz, szal nem olyan vészes a dolog.
  • baly94
    #52
    Egyébként én ezeknél a hajóknál elég nehezen tudtam elképzelni, hogy most hol vannak benne az emberek, meg hogy milyen a méretarány, stb. Főleg a vadászoknál volt ez gond, hiszen lennie kéne valami pilótafülkének is nem? Egyébként a hajó-design nagyon jó, sok benne a fantázia, csak éppen teljesen irreális sztem.
  • baly94
    #51
    Igeeen a Typhoon :D Én is ezzel nyomtam a brazil szerveren, először a Typhonn II-vel, ami egyébként 100 000 Tael környékén van, aztán mikor kb egy év múlva visszamentem, a karakterem kapott Hoplonokat, mert már olyan régi felhsználó, és lassan úgyis bezár a játék, és akkor vettem egy Typhoon III-at :D Az egész játékból ez a kedvenc hajóm.
  • tomonor
    #50
    hehe... Vannak néhány újak (vagyis inkább újratextúrázottak, mert ezek a hajók már kb 2004-be le lettek gyártva, csak lassú a játék fejlődése)

    Én annó a brazil szerveren mindig a Typhoon-ommal cirkáltam. Nagyon fasza hajó, ha open beta lesz az amerikai változat, 100% hogy már a második nap megszerzem a pénzt rá (ha jól emlékszem 350 000 Tael)



    :3
  • baly94
    #49
    Wtf? Na mindegy itt a link, lentebb ott vannak a linkek a képekhez.
  • baly94
    #48
    Néhány várható hajó a játékból, hátha jár még valaki erre.



    Nekem személy szerint annyira nem jönnek be, nem valami realisztikusak, ilyeneket max hasrácsapásból lehet csinálni, hogy na most az ilyen lesz, az ott olyan, stb.
  • baly94
    #47
    Egyébként nincs valami új fórum a játéknak? Mert ugye hamarosan jön az amcsi-európai verzió.
  • baly94
    #46
    Na már senki nem játszik? :( Olyan jó lenne magyarokkal találkozni a gameban :D Ha elegen összegyűlnék corpot is alapíthatnánk, mert van egy rakás pénzem a játékban xD
  • Vitez77
    #45
    Vendetta Online talán elindul (talán!), bár igaz, az fizetős.
    Pirate Galaxy az meg szerintem 100, hogy menne. Hagyományos MMO vonalat követi, csak az űrbe helyezve (inkább olyan, mint egy űrbe helyezett WoW, mint egy EVE). De próbáld ki, hátha megtetszik.
    A Jumpgate Classic biztosan elindul, de az is fizus - na az már olyan, mint a Taikodom. Hasonló a helyzet a Free Allegiance nevű játékkal, amely azonban már ingyenes (rajongók viszik tovább).
    Válogass :)
  • Mazarex
    #44
    na jó megyek vissza cabalozniXD az legalább megy:) bb
  • tomonor
    #43
    hát vmi ősrégi játék? xD
  • Mazarex
    #42
    akkor tudtok mondani vmi hasonló game-et, mai jó a karimhoz?
  • tomonor
    #41
    o_o bazz, ilyen kártyával ma el se indul egy játék se... Inkább előbb szerezz be egy új PC-t akkor, a Taikodom egyszerű játéknak tűnhet, de van gépigénye.
  • Mazarex
    #40
    5.6.7.3 ról próbáltam frissiteni 9.1.3.1 re közvetlenül, letöltött fájlból, mert magától nem akar frissiteni...
  • Mazarex
    #39
    gforce fx 5200:D próbáltam frissiteni de akor meg bexart a kari...
  • tomonor
    #38
    videó drivert frissítsd.
  • tomonor
    #37
    milyen videókarid van?
  • Mazarex
    #36
    vmi ojasmi lehet, hogy a videókártyát frissitsem és próbáljam ujra? vagy mi
  • Mazarex
    #35
    letöltve frissítve, de miután elindul a köv hibát írja ki: um recurso requerido nao foi encontrado. Atualize seu driver de video para uma versao mais recente e tente novamente próbáltam goolevel meg hasonlókkal lefordíttatni de eddig semmi, vki?:S

    jha regizés közben megoldódott, vaank még jó emberek:)
  • Mazarex
    #34
    oké ezt tudom mind megcsináltam, utánna submit erre elkezdi tölteni gondolom a köv. oldalt, de ez megy vagy 2 percig aztán kiírja, hogy oldalbetöltési hiba, kapcsolat megszakítva, amugy vagy 5 éve mmorpgzek eddig egyikkel se volt ijen gondom:S