81
Lineage 2 OFFMOD (NEM l2j) Kérdések, vélemények.
  • Tatyla
    #81
    rotyog a totyik
  • anarga
    #80
    istenem, te biztos ilyen vereres zsido vagy. harom es fel percet wowoztam. l2t viszont 100x annyit jatszottam mint te, akar retail akar free serveren.

    fogd mar fel a budos kurva anyadat, hogy l2nel miota letezik, azota adtak el kurva 17 milio accountot, mig a kurva anyadat, a zsido wowban egy ev alatt adtak el 10 miliot, majd ha a wow is annyi idos lesz mint l2, nezd meg ujra ezt a ket szamot, te utolso kis fereg kocsog. a kurva anyadat, hogy vereznel el anyad szeme lattara.

    ez alapjan melyik volna nepszerubb te kis 17 eves szuz kocsog ?

    osszehasonlithatatlan kulombsegek voltak marketingtol kezdve mindenen keresztul a ket jateknal, ne csodalkozz, hogy ennyivel nagyobb teret kapott a wow. nem mondtam egy szoval sem, hogy jobb jatek lett volna valaha is, de az teny, hogy tobben jatszanak vele mint l2vel. l2 keleten nepszerubb, de oda a wow soha nem is akart betorni, mivel ott van neki del es eszak amerika, europa, ami egy olyan jatekosbazissal bir, ahol l2 kurvara jelentektelennek szamit. lasd eu/usa (8 db) serverek 15ks ossz. letszamat. arrol nem is beszelve, hogy starcraft adott blizzardnak kelet.

    ha nem tudsz normalisan beszelni, fogd be a kurva pofadat amig mas nem fog odamenni veszprembe es haromszor nem fog ugy szajbabaszni, hogy kette repedjen a pofad, majd mehetsz anyadhoz sirni, hogy megvertek mert interneten kurvara nagy volt a szad 17 evesen.

    bye kis heber. elegge tele lett flamelve mar ez a thread.
  • MadnessX
    #79
    Amit ncfos néha közöl(statisztikák a lol 17M előfizetőről) nem kell minden esetben elhinni.Ahogy anarga írta ebben az accountok vannak benne,nem tükrözi a pontos szám adatokat.

    Szerény becslésem szerint EU/USA szervereken ~ 20k online player van este csúcsidőben.(INNEN vettem a becslést.)

    Azonban hogy ebből mennyi az valós (1 ember 1 karakter és nem a 6. buffer) azt inkább nem tippelem meg,mert eléggé alacsony érték lenne.
  • helliSh
    #78
    tuti wowozol és nem vagy képes felfogni mert a wow az az istencsászár baba mmo
  • helliSh
    #77
    mert te gyökér szerinted mi alapján tudnak statisztikát csinálni? Az előfizetett accountok alapján.. És ki a gecit érdekel 1 ember menynit fizet elő? Minden játékban 1 account 1 ember. Sehol sem számolják..ki mennyit mert l e h e t e t l e n
  • anarga
    #76
    najo =DDDD feladom. te nagyon buta vagy. durvabb vagy mint fickdeniestory =DDDDDDDD

    17 milio :D:D:D igen. es 200ezren jatszanak minden egyes szerveren =DDDDDDDDDDD bele se gondoltal ebbe a szamba, vagy csak nem fogod fel

    buta kis gyoker gyerek vagy.

    abba a 17 milioba, az en 3 eve nem elofizetett 2 accountom is benne van, ahogy meg tobb milio masik embere, bannolt accountok ezrei, stb. nem emberre vonatkozott hanem 1x elofizetett accountra. es meg igy sem emberre vonatkozik hanem accountra, also hangon is minden main melle van 1 buffer, ergo oszthatod is kettovel. bye kolyok.
  • DarkHorSe
    #75
    miert csak a lineage2be kerulnek elo ilyen emberek ?

    mas mmoba kozel sincs ennyi huszar
  • helliSh
    #74
    "Na te idióta, l2j miért ne lenne legális? Meg ha tudnád meg lehet venni bizonyos időre visszamenőleg a "részeket" " Ezekben a mondatokban tudod értelmezni az agyoniskálázott csökött pofáddal, hogy melyik mire vonatkozik?
  • helliSh
    #73
    Na te idióta, l2j miért ne lenne legális? Meg ha tudnád meg lehet venni bizonyos időre visszamenőleg a "részeket". Mellegleg hogy a gecibe ne játszaná több ember mint a wowot ?! 17 millió ember nem több 10-12 milliónál ugye?

    "Lineage II: The Chaotic Chronicle and The Chaotic Throne is a fantasy massively multiplayer computer role-playing game (MMORPG) and sequel to Lineage. Lineage II has approximately 17 million subscribers worldwide and growing."

    Szal a pofádat befogod, gyökér...
  • anarga
    #72
    te acs gyerek.

    "többen mint a wowot nyugi =)"

    nem, nem jatszak l2t tobben mint a wowot.

    "nem lopott, olvass utánna meg lehet venni. l2j teljesen legális offmod pedig akkor ha megvették. ncsoft fórum powa"

    offmod nem l2j.
    retail nem offmod.
    l2j nem retail.

    amennyiben veszot kihagytad(es ugy erted h l2j legalis, offmod pedig akkor ha megveszik), akkor

    l2j server uzemeltetese nem legalis
    offmod server uzemeltetese nem legalis
    free server uzemeltetese sem legalis
    az sem legalis h te felmesz abyssra, mivel te serted az eulanak rad eso reszet, te mint jatekos.

    az a gond, hogy olyan temarol nyitottal topikot, amirol kozel sem vagy elegge tajekozott. a tudasod annyira keves, hogy felelmetes. ezzel semmi gond sem lenne, amennyiben te szeretnel kerdezni, de itt a valaszokat akarod megadni, aminek nincs ertelme mivel kurvara keves az ismereted.
  • LeonSilver
    #71
    Egy kicsit körül kellett volna nézni.Biztos feltűnt volna, hogy regisztráció után lehet elérni a fórumot.A többire itt válaszolok.


  • helliSh
    #70
    Igen a pénz miatt képzeld el :D És a legtöbb tört arra törekszik minél jobban hasonlítson az offical szerverre, csak más rate beállításokkal. De ezekszerint látom te sem játszottál még 100x os szerver alatt...
  • bodesz
    #69
    akkor meg mi a faszom értelme van atörtnek?
    ha nehéz fokozaton akarok játszani ott az eredeti annál nehezebben nehezen találni...
    mi értelme az egésznek TÖRTÖN?
    SEMMI
    a FUN de sokan ezt se látják át.a pénz miatt nem játszotok l2-t eredetin vmivan?
  • helliSh
    #68
    Akkor nem szóltam, csak közbe írtam és nem láttam a 66 os kommentet ;)
  • helliSh
    #67
    Abyss 3x és 7x. Én személyszerint az Auto Skill Learn-t és a GM shop ot idiótaságnak tartam. El rontja a játékélmény, hogy semmiért sem kel l megküzdened, bár én már a 10x es rate feletti szervereket is utálom. Küzd meg a cuccaidért, ne csak az öledbe hulljon :P
  • Sanyix
    #66
    Ja, csak ha nem beta lesz akkor gmshop meg autolearn se lesz, nem csak a szorzók lesznek kisebbek.
  • bodesz
    #65
    a sok off helyett
    ti toljátok vhol törtön?
    én most "frintezza"(googlizzrá) betát próbáltam ki.elég jónak tűnik végre értelmes dolgokat látok pl Skill Autolearn,gm shop,
    persze a szorzók most beta alatt magasak mint állat de majd jóleszez kisebb ratekkel.
  • epicfail
    #64
    FIGHT!!!!

    ROUND 2

    BOX!!!!!!!!!!!
  • helliSh
    #63
    te gyökér nézd meg az mi, és mi az ami utánna van képben és akkor próbálj ugatni. Agy az megvan látom bazdmeg. Csak azt az eggyet nem értem mi a kurva anyátoknak kell beírni osztani olyan topicba ami nem tetszik ?! Jah el is felejtettem MAGYARORSZÁG. Itt mindenki csak sírni tud. Lehet szólni moderátornak hogy káromkodok hajrá. Gyökörek. (tiszt kiv.)
  • RaSzTaH
    #62
    ez valami offtopic?;) flamelésre fölös volt létrehozni egy topicot.
  • LeonSilver
    #61
    Mit nem találsz barátom?
    Mintha a #18-as postot nem Te írtad volna.
  • helliSh
    #60
    ez nem offical... ez OFFMOD. Ott az amnesia biztos bár én még mindig nem találom. De az nem itt van. De ha már itt vagyunk Prohardveren is van Lineage 2 offical topic akkor itt miért van? Sőt még a Lineage2.com on is van... istenem..
  • epicfail
    #59
    Dupla post ftw...

    szóval felesleges nyitni még1et...
  • epicfail
    #58
    Azért lett szétoffolva szegény, mert nem ahogy leírták offmod server fórum ott van amnesia, illetve offosoknak itt van sg-n egy másik...

    Még valami, Offmod serverhez frissítéseket lehet venni egy bizonyos fórumon, illetve letölteni azokat. Anno a C4 pts is kikerűlt amit nem kis pénzért lehetett megvenni :P
  • ranGer2
    #57
  • ranGer2
    #56
  • ranGer2
    #55
    sztem..
  • lammaer
    #54
    Milyen igaz...
  • Tojesz
    #53
    Na ez szuper. Nyitott a gyerek egy fórumot, erre ti FELNŐTT emberek oltotok valakit mert ő 17 éves.
    Én nem éreztem semmi Isteni megvilágosodást mikor a személyimről már nem 17-e hanem 18-at lehetett leolvasni. Gondolom ti igen.
  • helliSh
    #52
    ember te csak beleugattál abba amin mi veszekedtünk, és fére kattintottam de lovagolj ezen ha erre áll fel a farkad.. Erre komolyan nem tudok mit mondanai. Nem tetszik a topic t-a-k-a-r-o-d-j az offical topicra és ennyi.
  • Herold
    #51
    Nabazdmeg, veszekednek az óvodások.

    -fav
  • ChuckyHUN
    #50
    te tényleg hülye vagy baazdmeg
  • David2
    #49
    hellósztok!

    Hellbound klienshez van vkinek ingame botja? előre is thy
  • Lullaby
    #48
    popcorn.gif
  • helliSh
    #47
    és ki szólt hozzád? :D
  • ChuckyHUN
    #46
    Életkor: 14-18 között meg van adva te FASZ
  • helliSh
    #45
    többen mint a wowot nyugi =)
  • LeonSilver
    #44
    Nem hinném.De ha mégis akkor az ilyen embernek megkell mondani, hogy építtessen házat a művelődésszervezővel, süttessen kenyeret a bölcsésszel, stb .. A becsületes, jóminőségű munka sohasem volt szégyen.Európa szerte agyon kereshetik magukat a jó szakmunkások.Aki ezt képtelen megérteni, felfogni az idióta.Nincs mit tenni.
  • Herold
    #43
    Úristen, ezt a szart még játssza valaki?
  • Sanyix
    #42
    pedig de, valaki tuti bejátszotta volna :)