7
  • kissssss
    #7
    Ez nem a hadopi topik... ooÓÓÓoo na ne mond én egy szóval sem mondtam hogy jó dolog hamis terméket kapni vagy másoltat letölteni ha lehet mellőzd a másik ember szavainak a kiforgatását elég undorító dolog thx. itt a lényeg kérlek szépen az hogy ez addig fog menni amíg a cégek szupermarketek és egyéb eladásal foglakozó szervezetek nem igazodnak a vásárlók igényeihez és pénztárcájához ha a vásárlónak nem tetszik az amit kínálnak vagy túlságosan drágának tartja az adott terméket akkor meg próbálja másképpen be szerezni és ezt használják ki a hamisítók ennyi.
  • Sanyix
    #6
    CS.N.T.K.K!
  • moikboy
    #5
    Ez nem a hadopi topik...

    Vagy szerinted jó dolog hamis terméket kapni, úgy, hogy az eredetit akarod megvenni?

    eBayen minden második fülhallgató, napszemüveg stb. hamis - az embernek már nincs kedve a vásárláshoz, még ha akadna is igazán jó ajánlat az eredeti termékkel is. Hamisított testápolószerektől pedig akár elhúzódó bőrirritáció, túlérzékenység is kialakulhat.
  • kissssss
    #4
    Tavaly összesen 178 millió hamisított árucikket foglaltak le, ez több mint a duplája az előtte horogra került, 79 milliós mennyiségnek.

    és itt a lényeg szélmalom harcot vívnak előbb utóbb mi fogunk gyözni ez van
  • Gery85
    #3
    lehetne belőlük autópályát építeni :)lehet tartós lenne
  • roliika
    #2
    Pihent vagy. :DDD Véletlenül nem vagy "angol tudós"? :))
  • Bimbike
    #1
    79 millió CD és DVD lemez gecc...
    Osztottam szoroztam... 118,5 km hosszú csík,ha élével egymás mellé rakod.

    (1.5 mm vastag a lemez... legalább is amit megmértem :) )